Диетата на Цеци Красимирова

  • 8 631
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 289
Спомням си едно интервю с Цеци Красимирова и на въпроса как си е върнала килограмите след раждането тя отговори-,,Пълен глад на минерална вода и кафе,,,-сега коя е вярната версия незнам
Да и аз си спомням,интервюто беше в "ГОРЕЩО",каза че е свалила 40кг с пълен глад,вода,цигари,кафета, плодове и зеленчуци+доста часове прекарани във фитнес зала. Wink

# 76
  • Мнения: 1 952
Спомням си едно интервю с Цеци Красимирова и на въпроса как си е върнала килограмите след раждането тя отговори-,,Пълен глад на минерална вода и кафе,,,-сега коя е вярната версия незнам
Да и аз си спомням,интервюто беше в "ГОРЕЩО",каза че е свалила 40кг с пълен глад,вода,цигари,кафета, плодове и зеленчуци+доста часове прекарани във фитнес зала. Wink

Ако е била на такъв режим...кафетакис и цигаракис само..у фитнеса трябва да е лежала полумряла на уредите.... newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 2 840

Ако е била на такъв режим...кафетакис и цигаракис само..у фитнеса трябва да е лежала полумряла на уредите.... newsm78

 Joy Joy Joy

И аз това си мислех, но реших, че тя е особена порода, различна от мойта.Аз до фитнеса щях да лазя - с треперливи полазвания, де - заради кофеиноникотиновата стимулация.

# 78
  • Мнения: 6 958
Ако е била на такъв режим...кафетакис и цигаракис само..у фитнеса трябва да е лежала полумряла на уредите.... newsm78

Ми не е лесно да ти кажа  Mr. Green Много воля, инат и постоянство и всичко с малко акълец, но не е невъзможно  Peace

# 79
  • Мнения: 1 952
Не вервам  Naughty

# 80
  • Мнения: 6 958

Би повярвал човек, който го е правил единствено  Peace Но едно е сигурно - много е трудно и не е препоръчително  Peace

# 81
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290

Би повярвал човек, който го е правил единствено  Peace Но едно е сигурно - много е трудно и не е препоръчително  Peace
Peace

# 82
  • Мнения: 3 461
Абе,. оставете я Цеци..., нали е отслабнала в крайна сметка, по един или друг начин.  Peace Някой няма ли да изпробва диетата, аз имам мерак, но от другата седмица.  Mr. Green

# 83
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Хм мисля да я пробвам от понеделник пък каквото стане ... ще докладвам като я почна

# 84
  • Мнения: 6 958
Хм мисля да я пробвам от понеделник пък каквото стане ... ще докладвам като я почна

Добре ще чакаме отзиви Peace

# 85
  • Мнения: 1 952
Хм мисля да я пробвам от понеделник пък каквото стане ... ще докладвам като я почна

Иве, още ли се мъчиш с диети, недей злато.... Stop

# 86
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Този режим е откровено казано глад.
Здравословно хранене за 1 ядене е разхвърляно за целия ден.

Ако се храните постоянно с такива продукти (зленчуци, плодове, месо, сирене, мляко) в нормални количества пак ще отслабвате, но не толкова бързо.
Именно, това не никаква специална диета Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 10 858
На мен ми е мерак да я пробвам. Само липсата на кафе ме спира.

# 88
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Хм мисля да я пробвам от понеделник пък каквото стане ... ще докладвам като я почна

Иве, още ли се мъчиш с диети, недей злато.... Stop

Няма как лятото идва а повечето ми килограми си седят...

На мен ми е мерак да я пробвам. Само липсата на кафе ме спира.


В някой диети присъства и горчиво кафе така , че предполагам няма да е фатално =))


Аз от утре я почвам =)

# 89
  • Мнения: 1 384

И аз се колебая дали да не я почна   след японската Thinking
Ще следя темата да видя как ви действа  Peace


Ще докладваш за резултати, нали   bouquet УСПЕХ Wink

Общи условия

Активация на акаунт