Крем за ръце и нокти

  • 2 381
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Deutschland
  • Мнения: 8 436
SNB и PNP са две различни марки.
Соленият карамел само под формата на бутилка с помпа ли се продава?

# 31
  • Мнения: 1 482
SNB и PNP са две различни марки.
Соленият карамел само под формата на бутилка с помпа ли се продава?
Да, мерси, за PNP става дума категорично.
За другото не знам. Вземах си ги все от 1 салон. Там поне бисквитката имаше вариант и в тубичка, но соленият карамел беше само с помпа.

# 32
  • Мнения: 8 392
На мен много добре ми действа най-обикновената Нивея, тъмносинята, в метална кутия.
И моята кожа е изключително суха на ръцете.

# 33
  • Мнения: 2 516
Желязната кутия на НИВЕА го използвам и като нощем крем 2-3 пъти седмично и ми се отразява много добре. Ако не слагам грим и ще излизам навън през зимата също слагам от него.

# 34
  • Мнения: 246
Ако искате крем за ръце, който попива буквално за няколко секунди, препоръчвам този. Пробвала съм различни кремове, този попива наистина най - бързо. С глицерин, масло от карите (ший) и хиалуронова киселина е.

Този на Neutrogena също попива много бързо и пак има глицерин. Разликата между двата е че на Workaholic's е по - гъст като текстура, а на Neutrogena е по - лек.

На ноктите понякога нанасям растителни масла.

# 35
  • Мнения: 40
Аз използвам билкови масла за ръце и нокти и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт