Какво значи красива жена

  • 8 942
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 476
Според мен - добре поддържаната жена е красива. Няма нужда да е невероятна красавица, просто да не е разпусната, да изглежда доволна от живота си, да има самочувствие. Да се облича според фигурата си и да не използва прекалено много грим.
За мен такъв тип жени излъчват някаква позитивна енергия и човек не забелязва недостатъците им, а е привлечен и се стреми да бъде в тяхната компания.

И аз съм на същото мнение.Да не говорим,че красотата е субективно понятие.

# 31
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Има разлика между красива жена и красив човек от женски пол. За мен красива жена, когато я видя за първи път, в първите секунди да си помисля "Господи, създал си нещо прекрасно", преди да разбера дали е умна, глупава, интелигентна, чаровна, с излъчване, чар и т.н. - просто на едно съвсем първично, визуално ниво. След този момент има доста жени, които също намирам за красиви, но на вече втори етап, човешки, когато съчетанието на външни и вътрешни качества създават визия на красива личност.

# 32
  • Мнения: 2 716
Общоприети са някакви мерки: не трябва да е 1.20; обиколката на гърдите й да е по-голяма от тази, на талията й; задължително да бъде с прическа и подходящ грим; да ухае.

Пример за това колко субективно нещо е красотата-аз никога не се гримирам и се имам за красива.Освен това смятам,че истински красивата жена е красива и без грим.
Добре изглеждаща и добре подържана са 2 различни неща. Когато излизаш не слагаш ли пр. спирала и нюансиран гланц? Защото и най-красивата жена (20+), без грим изглежда някакси недовършена.
В наши дни е същото като да ползваш за аромат само сапун.
рр/ Нищо лично. Подържам си мнението.

# 33
  • Мнения: 2 673
...сетих се, че съм чувала...виж колко си грозна като си намръщена..т.е. не всяка усмихваща се жена е красива, но за да е красива хубавата жена трябва да е усмихната..леле..егати мисълта Joy

# 34
  • Мнения: X
...сетих се, че съм чувала...виж колко си грозна като си намръщена..т.е. не всяка усмихваща се жена е красива, но за да е красива хубавата жена трябва да е усмихната..леле..егати мисълта Joy
Има и жени и мъже, на който ти идва да извикаш - "МОЛЯ те, НЕ се усмихвай!" - зловещо става ако не те послушат Shocked

# 35
  • Мнения: 2 811
и аз смятам приказките за грима и прическата за ...неправдиви ако си говорим за красота. аз почти никога не нося грим на 25 съм и изобщо не смятам, че съм недовършена без него. имам ярки черти , брюнетка с бяла кожа съм и просто не ми се налага. а когато слагам грим, слагам изключ'телно и само сенки за очи и леко червило. прическа също никога не си правя-е реша се сутрин де:)) и също се смятам за природно много хубава Embarassed Embarassed не виждам връзката между гримове прически, тоалети и красота. за мен красивата жена е красива без всякакви там атрибути Blush
красива жена за мен е приятно закръглена-тип пясъчен часовник, пропорционална, стегната, стройна, с хубава кожа, лъскава коса, хубави зъби, правилна стойка, кръшна походка,хубави и правилни черти на лицето, сияйна усмивка ,сравнително тънки кости, високи скули.
никви пудрила и мазила боички и тем подобни джунджурийки.
иначе имаше проучване, че всеки има идеал, който по някакъв начин прилича на самия него, така, че нищо чудно всяка от нас да описва себе си Wink

# 36
  • Мнения: 2 407
Чар, хубава усмивка, светъл поглед.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Красивата жена просто те грабва...когато я видиш изгубваш 1 мин в мълчание Simple Smile

# 38
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз лично мисля, че красива жена е тази, която винаги носи достойството вътре в себе си.За съжаление живеем в свят без никъкви ценности и за красиво се приема само външното проявление на човека...Жалко, много много жалко....

# 39
  • Мнения: 534
Красива за мен е не перфектната красавица,а поддържаната чаровна жена.
Усмихната,с меко и топло излъчване,която се грижи за външния си вид и няма как да я видиш
в кварталната бакалия с ролки,ясно ти е че се къдри,но виждаш само резултата  Peace ,тя е и приветлива,
няма да ти откаже помощ,когато може да помогне,винаги ще намериш обща тема на разговор с нея и
ще останеш с добро впечатление след всяка среща.
Ето такива жени ме радват-слънчеви с една дума.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 840
Млада жена.

# 41
  • Мнения: 365
По мои наблюдения красива жена е тази, която е в мир със себе си. Тогава тя придобива онова завладяващо излъчване и онзи блясък в очите, които омагьосват всички около нея.

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 19:08 от triniti

# 42
  • Мнения: 2 716
Красивата жена не е задължително майката, другарката, съпругата. Вие описвате жената, която е приятна в контакта си с вас. А ако е на билборд например?

# 43
  • Мнения: 4 076
Красива е щастливата жена Peace

# 44
  • Мнения: 647
Хайде да попитаме мъжете най-добре , а?  argue Иначе образът който градим тук за красивата жена ще е половинчат.

Общи условия

Активация на акаунт