Пъстри яйчица и сладки козунаци, ще хапнат малките телчета, раци и близнаци

  • 8 278
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, страхотни сте. Всички яйца са много красиви.
И аз да не остана по-назад ви пускам снимков материал. Не всички яйца са подредени, защото част са на майка ми, а другите ще си ги нося в нас.
http://snimka.bg/album.php?album_id=121728
Весел празник  ви пожелавам

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет и от нас
Пепи  Heart Eyes супер е темичката
Ние днес боядисахме яйцата и цял ден не съм седнала.Май нестанаха мн хубави ама важно е желанието,а след голямато цапане си направихме и една супер готина разходка.
Ето ги и нашите яйчица:

А вижте и какви големи яйца има в бургас:


Това е за днес от нас
Пожелавам ви един цветен и много мнго слънчев Велигден с любимите ви хора

# 17
  • Мнения: 946
Здравейте и ние днес боядисахме яйца и после беж на разходка  Laughing
Ето и аз да ги покажа не са толкова хубави колкото вашите,но все пак


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73801&photo=12
Пепи ти и козунак ли си пекла  ooooh! направо си супер,а и сладките моля и ти да ми пратиш рецептичката и каква ее глазурата  Praynig
А ако не ви  е омръзнало от снимки ето ни и нас

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121767
Стига съм драскала желая ви приятна вечер,а и аз ще гледам Любе да ви видя Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Sonka, мила  (а и ако някой друг е интересува) сладките гиправя по тази рецепта. Миналата година за Великден и за коледа правих. Много са леки и  приятни на вкус.
А за козунаците.. мдааааааааааааа, опекох 4 броя, ще ги видим утре дали са станали. На вид уж ги докарвам  Wink
И отново ви пожелавам весел празник 

# 19
  • Мнения: 554
Здравейте момичета в новата великденска темичка!

Пепи Hug


Аз влизам само да се разпиша и отивам да чета какво сте изписали....

# 20
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ама сте ми майсторки всички  smile3501. Какви красоти сте направили нямам думи. Аз не мога да се похваля, защото не съм боядисвала яйца, тая работа я свършиха свеки и и Еми. Чудя се да ви разправям за премеждията ни  с това преместване, че то беше великото преселение направо. Най-гадното ...,   на 1 април когато беше годишнината от сватбата ни ... на този ден  преди 7 години  и двамата с мъжа ми излязохме от семействата на родителите ни и заживяхме отделно на същия този ден след 7 години мъж ми се върна в дома на родителите си Sad. За добро или лошо на 1 април беше първата ни вечер в свеки. Не можахме нито да отпразнуваме годишнината нищо, напротив бяхме като претрепани кучета от мъкненето на багажа. Дори един  luvbed на края неможахме да заформим че гледахме само как да се доберем до леглата да заспим  smile3524. На другия ден ни очакваше една неприятна изненада имахме още багаж за преместване, а хазайката драпаше да й даваме ключа на апартамента. И като се почна една офанзива да се прибира всичко, толкова уморена не си спомням да съм била през целия си живот и психически и физически. Понеже свеки живее на 5 етаж без асансьор можете да си представите какво мъкнене падна по тия стъпала. Накрая вече се отказах защото ми стана лошо от умора. Слава Богу вече сме по-спокойни и си чакаме вече нашата къщичка в съвсем скоро време  Mr. Green. Малко ви се оплаках, но направо ми беше така докривяло. Весело искарване на празника ви пожелавам и много, много целувки и прегръдки от нас  Hug. Липсвахте ми  smile3525

# 21
  • Мнения: 2 577
ето ги и моите яйца:


http://snimka.bg/album.php?album_id=121830

за първи път ги правя, но ми хареса и другата година ще направя повече. До преди малко си играх и нямах време дори да ги аранжирам, но карай.
Весели великденски празници!

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 23:48 от mama_iana

# 22
  • Мнения: 966
Добър вечер   Heart Eyes GrinningДа представя и аз мойте яйца,козунаци и сладки.Чакаме с нетърпение да стане 0.00 за да си похапнеме с мъжа ми. Wink

А това ми е помощницата в столчето за хранене...

Утре и вдругиден ще гостуваме на баба.
Корни добре се завърнала   Hug
Желая ви ВЕСЕЛ ВЕЛИКДЕН и сладко похапване на козунаци,яйца и сладки!!!

# 23
  • Мнения: X
Христос возкресе!!!
 easter easter easter
Честит ви празник-дано да Ви са пълни домовете и сърцата със светлина и усмивки.....а семействата Ви от здраве да не се оттърват!!!



А,това с проглрамата е само снимка във вестника-една майска мама ги подготвя/тв прорамите и във всеки брой слага снимки на бебоците...и на булки-за сватбените предавания/,така,че не се ядосвайте,че не сте гледали"Биберон"-но си пазете вестника-като се видим,ще раздаваме автографи... Grinning
Аз от гости и шетане нямам време за компа-но като свършат празниците-обещавам да се развихря.......както аз си знам Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 2 227
Христос воскресе!!!

# 25
  • Мнения: 966
ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ!!!!!!
хапнах яйце,козунак(за първа година мое производство)и сладки,та сега вече спокойно ще лягам да спя Laughing
лека и спокойна  bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
 easter

# 27
  • Мнения: 3 092
Во истина воскресе ! Бъдете живи и здрави , много светлина и мир в дома , много щастие и обич в сърцата ви и вяра във всичко добро !

аз реших вчера да боядисвам яйца , но не бях избрала ден , в който да ми върви ...малко каръшки бе , та не успях да направя хубави яичица  Tired , но после реших да не си развалям празника заради това ...каквото такова.
Иначе имам курабийки , който са сладки и не така фешън като на Пепи , но нищо догодина  и като нейните ще направя Wink
Искам да ви кажа че много ми харесаха  сладките , яйцата и козунаците , а също така и помощниците на всички ви !  smile3501 на вас.
Чакам още снимки !
Пожелавам ви много усмивки днес , много приятни емоции и празнично настроение

# 28
  • Мнения: 2 577


ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 11:19 от mama_iana

# 29
  • Мнения: 946
воистина воскресе!
Весел празник момичета!
Мама Яна много са ти хубавки яицата,и на Зори също  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт