Пъстри яйчица и сладки козунаци, ще хапнат малките телчета, раци и близнаци

  • 8 277
  • 312
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 227
КорНиШонка, не се ядосвай дарлинг, защото както са казали хората "Всичко е добре, когато завършва добре". Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 363
Христос Воскресе!
Желая на всички здраве и късмет, и нека господ винаги е с вас и вашите семейства!


# 32
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Христос воскресе момичета.
Чушчице благодаря ти миличка  Hug
Мамо Яна яйцата са ти страхотни, догодина пак такива да направиш, много са добри наистина  Peace
Зорката, страхотна помощница си имаш   bouquet

# 33
  • Варна
  • Мнения: 224
Христос воскресе милички!

Много здраве, щастие и любов за вас и вашите семейства!
Весело прекарване на празника и всеки да получи това, което най-силно желае!

Страхотни яйца сте боядисали! Козунаците и сладките също са превъзходни!

# 34
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Христос Воскресе! Бъдете живи и здрави и много щастливи, да греят винаги усмивки на лицата ви

# 35
  • София
  • Мнения: 1 750
Честит празник, мили момичета! Да сте здрави и слънчеви!
Пожелавам ви светли дни, пълни с красиви преживявания!
Много радост да ни носят сладките ни дечица!


Много са красиви всички яйца, браво и на помощниците!
Ето и моите:




А ето и бузанката ми, която вече е с омазана червена муцунка от яйцето:


А сега почвам да ви чета, че бая сте изписали, докато ние се моткахме по гости Wink

# 36
  • Мнения: 946
Добро утро мили приятелки!
Къде сте се изпокрили всички дано весело прекарвате дните сервирам кафенце,че ние от няколко дена през нощта сме неспокойни и аз съм  Shocked
  food010
Таталинка много хубави яйца и много сладка помощница  Heart Eyes
Ние отиваме да ядем допосле  Hug
Желая слънчев ден на всички

# 37
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Добър ден от мен милички. Дано денят ви да бъде много слънчев и приятен  Hug. Ние се каним уж да излезем на разходка, ама много се туткаме нещо и както е тръгнало май по обед ще я свършим тая работа  ooooh!. Да ви се похваля, че тия дни изби и второто зъбче на Сами. Незнам какво друго да ви кажа за нас сега, нещо не ми е до приказки много, ама като гледам и други от вас не са се вихрили скоро  Mr. Green. Лек ден ви пожелавам и засега чао.

# 38
  • Мнения: 419
Христос Воскресе!
Ние сме добре.Научили сме се да отвъртаме капачки на бутилките и оня ден един литър вода отиде по земята докато мам имаше работа в кухнята.Тези дни не съм седнала,то не беше готвене ,правене на козунаци,абе ужас,но се справухме.
Ето снимки и от нас (и моето малко зайче ще го видите):


# 39
# 40
  • Мнения: 265
Добър вечер   bouquet
   Малко със закъснение,но честито възкресение христово,здраве,късмет и щастие на всички малки и големи.
  Ето и нашето яйчице 

 аз направих кухи яйца,че нали  с  Ади сме на диета и те са ни в  черния списък Confused ,е ще го преживеем Wink За себе си си пожелавам само едно -детенцето ми е да е здравичко,защото повярвайте ми няма по тежко от това да искаш да му помогнеш и да си безсилен.С кървави сълзи съм плакала,но не мога да направа нищо Ади да се стабилизира.Днес  моята малка принцеса стана на 10 месеца.Черпим ви виртуално  beer Coffee Misc Baby Bottle smile3504.
  Целувки на малките сладурчета.
 лека и спокойна  нощ

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 09:04 от adi_5

# 41
  • Мнения: 966
Здравейте  bouquet
Гледам бая народ отсъства по празниците...
Днес направихме голяма разходка с Ани и мъжлето.Може да видите част от снимките на аватара ми.Мъжо ме изненада,като ми показа новото ми гифче.Ще го пратя на Пепитка да ми го закачи на началната ни страничка.
Муцункане можах нещо да видя снимките ти,утре пак ще пробвам.Браво за новото ви умение PeaceАни само ближе капачките все още Laughing
Честит мини рожден ден на Ади! HugНие също вече вчера станахме на 10 месеца.Да са ни живи и здрави дечицата,останалото е на втори план!Мерси за почерпката ще си взема от биричката,че сега ми се пие Laughing
лека и безаварийна Grinning

# 42
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Добро утро на всички  Hug, много хубаво беше по празниците, ама свършиха бързо  Rolling Eyes.Ние прекарахме супер и времето беше чудесно имаше разходки по морската Grinning. Родителите ми бяха на гости и бях много щастлива,едно че се разтъжих, друго че имах помощ от мама за Вики, че направо ми гърмят бушоните вече, с мъника като сме сами  #Crazy.
Много ми се иска да отидем за една седмичка някъде с мъжа ми да си починем, ама като няма кой да гледа малкия  Cry. Само ще си мечтая за почивка  Tired.
adi_5   Hug Hug Hug пожелавам ти от сърце само здраве и щастие   bouquet
Много са ви хубави яйчицата  Grinning
Лек и спокоен ден,тук е мъгливо и май ще се разминиме с разходката  Confused.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 458
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ
и от нас
само здрав,щастие и хубави моменти с малките съкровища

Яйцата,козуаците,сладките и помощниците нямат равни.
Честито на малките месечинки пожелавам им да растат здрави и палави.
Ние си бяхме в къщи и посрещахме гости.
Сега малката ми бубулечка май вади зъбче и е нещо кривичка ама дано скоро излезе та да се успокои.
За почивка и аз си мечтая ама ми се ще да сме тримата.

Целувки и слънчев ден

# 44
  • Мнения: 7 430
Честито Воскресение Христово на всички Hug



Бъдете живи и здрави, усмихнати и щастливи момичета Peace
Нека Господ е с вас и вашите семейства Heart Eyes


Таталинке - Муцунка - разкошни принцески си имате Hug Hug Hug ама да видите и моя ерген какви мускули има Mr. Green



...а сега за яйцата, аз си мислех, че моите са хубави, но след вашите се чудя дали да ви ги показвам newsm78...все пак ето ги, но без смях в залата, моля Naughty

Общи условия

Активация на акаунт