Пъстри яйчица и сладки козунаци, ще хапнат малките телчета, раци и близнаци

  • 8 279
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 363
Люба, от къде взе тази информация за Ива?
Аз често се сещам за нея ,защото преди да спре да пише тук си пишехме на лични едни координати на очен лекар,тогава предположенията бяха ,че Марти има проблеми с едното око и им предстоеше ядрено-магнитен резонанс,може би именно той е поставил тази страшна диагноза.Моля се за Марти ,дано тумора е доброкачествен Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 301
  • Мнения: 903
Моля се за малката душичка Марти  Praynig Praynig Praynig. Нека всичко да мине бързо и с добри резултати. Ива78 , с теб съм и ти изпращам много положителни мисли... колкото и да ти е трудно в този момент... вярвай в Бога и той ще ви помогне Hug.

# 302
  • Мнения: 7 430
Моля се за малката душичка Марти  Praynig Praynig Praynig. Нека всичко да мине бързо и с добри резултати. Ива78 , с теб съм и ти изпращам много положителни мисли... колкото и да ти е трудно в този момент... вярвай в Бога и той ще ви помогне Hug.

Подкрепям  Peace

Ще се помоля и аз за тази малка душица - дано всичко мине (е минало) успешно и скоро се включи Ива да ни зарадва  Peace

С теб сме Иве Hug

# 303
  • Мнения: 903
Deva-Co, направо нямам думи за твоите творения... това наистина е талант.
_albeni_   .

# 304
  • Ямбол
  • Мнения: 505
 Praynig Моля се за Марти! Дано да е добре!
Подкрепяме те Иве!

# 305
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ивче , дръж се душичке, и аз съм с теб  и се моля за детенцето ти  Praynig
Дани, много неприятна ситуация с тия кучета бе мила. Аз нямам нищо против тия животинки, ама да му се  не види уж правиха опити да намалят популацията да премахнат злобните и застрашаващи хората животни и пак редовно в Сф май стават такива инциденти. Една голяма прегръдка от мен  Hug Hug
Албени, така значи  сега диагонално и избирателно съм била чела  Mr. Green, ей да взема да те светна как стоят нещата че току виж си сгазила лука без време. Значи, тъй като гледам май много удобна ситуация .... съгражданки сме, съученички, аресваме си децата взаимно, абе душата ша вземат и те да се харесат и глей ко става, аз на твоийта хубавата мома май свекърва ша са падам  Joy. Ама нали знайш свекървите какви са. може мед да капе от тях, ама може и такива люти пеперлийки да са че  ooooh! .... Сега дай да обсъдим въпроса как ще ме умилостивяваш.  Joy hahaha   love001
Корнелия, благодаря за милите думи за Ени! Правилно си ме разбрала, отношението ми към теб е лично, имам и причини за това. Ти сигурно също имаш причини. Но не мисля, че е мястото да занимаваме всички с незначителни неща.
...
Таталина, аз казах мойте причини, те са продиктувани изцяло от твоето отношение, /което междувпрочем не ми е ясно от какво е продиктувано, но ти си знаеш/. Може да не харесвам тона ти, или забележките или такива неща, но това никога не е било причина да спра да се обръщам към теб  Naughty. Както много пъти се каза ние не може всички да бъдем първи приятелки и да харесваме всичко една в друга. Сега след като поне изяснихме явно отношенията ни независимо от какво са продиктувани поне да спрем с игнорирането на постингите една на друга и да се държим нормално. Не казвам, да почнем да се харесваме, защото това явно май няма да стане както разбирам, но за мен поне ще е супер тъпо, ако пак продължа да не коментирам постингите ти независимо от всичко. Аз поне мисля да опитам.
Меца, абе нещо много непродуктивна съм от към снимки, що така и аз незнам  newsm78. Айде то и мъж ми редовно взема фотото, че за работата му трябва, ама и аз си имам вина. Ще гледам пак да пусна тия дни иначе аз имам пуснати в тая темичка, ама незнам на коя страника бяха  Sick  Hug
Дирдри, то много готино да си free а  newsm44 newsm68, ама сигурно ти е и мъчно поне аз съм така. Оставям дребните за няколко часа при майка ми и мине не мине малковреме и почват да ми липсват. Това е то майката няма как.   bouquet
Бягам сега, че Еми иска да й чета приказка, все още не успява да се справи сама, ама нали аз съм насреща  Mr. Green. Чао за сега.

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 20:28 от КорНиШонка

# 306
  • София
  • Мнения: 2 686
 Praynig Praynig Praynig
Ужасна новина! Стискам палци и е се моля за Марти. Моля, ако някой има информация да пише...

# 307
  • София
  • Мнения: 1 750
Момичета, четох в темата, която Ива е пускала преди месец. Преживяла е много трудно моменти.
Но има добри новини - оперирали са Марти и сега се възстановява. Най-важното е, че няма тумор.
Дано бързо се оправи малкият мъж и скоро Ива да пише тук още по-добри новини!
Ива, ще се моля за добрата подредба на нещата при вас!   bouquet


Дани, ужасна случка си преживяла, дано няма лоши последствия за теб и Ади. Как е кракът ти? Ади уплаши ли се много? Подкрепян напълно идеята ти да не оставяш нещата така.

Корнелия, мир! Уморих се...

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 23:30 от Tatalina

# 308
  • Мнения: 946
Здравейте най-после и аз да се добера до компа.
Иве Praynig с теб сме пращамете ти много положителни мисли и дано всичко свърши добре  Hug
Тинтири-Минтири как си вече ок ли си/е доколкото може/
Бургаските мами и Пловдивските, ама много сте джиджани бе  Heart Eyes
Ади и за вас  Hug мале представям си как си се почувствала нямаше ли хора да ти помогнат?
Благодаря за отговорите за праха и аз преди перях с Тео бебе,но нещо не съм доволна нищо не изпираше  Thinking
И аз за последно да кажа нещо във връзка с повдигнатия въпрос-отначало се чудех защо никой не ме забелязва,че пиша, че имам някакви въпроси,но се престраших да продължа да пиша заради тези който дори и да не ми отговаряха ми станаха симпатични.Да наистина е друго като се запознаеш лице в лице с човека,но може да харесаш някого без да го виждаш.Любе Hug
Лека нощ ви желая

# 309
  • Мнения: 166
Много ми е тъжно, много...  smile3518
Не познавам Ива и Марти, но като разбрах какво е трябвало да преживеят  no Не ми се мисли даже... Боже, защо трябва да се случват такива неща, та това са най-невинните и мили същества, чисто нови душички, необременени с лоши чувства, единствено обичащи... с какво са заслужили такава участ  Weary  От сърцето си пожелавам всичко да е минало успешно и дано милото се възстанови бързичко, да си радва майчето...
Друго не мога да пиша сега, няма смисъл просто...

# 310
  • Мнения: 3 092
Влизам само за да изкажа и аз своята виртуална подкрепа към Ива и Марти и се моля много бързо да се възстанови малкият мъж . Praynig
Дани , съжалявам за случката с кучето .Много е страшно с тези кучета  Hug те и дано вече да си по-спокойна .

# 311
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Добро утро! Няма ли да има нова темичка  newsm78

# 312

Общи условия

Активация на акаунт