Мамо, готова си нали, през АПРИЛ да гушнеш бебчо ти?!

  • 13 345
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 56
ПРИВЕТ от нас,супер временце за разходки,но се чудя как ще свалям и качвам сама количката с бебето по стълбите(те са 10-ина,и уж съм якичка,но ....ще видим в скоро време)
до сега 3 дена таткото се грижеше за това,но като е на работа ще трябва аз да се справя

.И.......най-накрая  се роди още един пич от априлската дружина и в Пловдив....че той Валето няма да може да им смогне не дамите Mr. Green..ТЕ ТОЛКОВА МНОГО Laughing

ЧЕСТИТО НА ЕМИ-КА,ПЕПА-К И НА ПЕТЯ!!!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА ВИ ,ДА СЛУШКАТ, ДА ПАПКАТ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!
ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ  НА СЕМЕЙСТВАТА ВИ!!
 

 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm74

# 271
  • Мнения: 6
Честито на Ема, Петя, Папа, дано не съм изпуснала някоя мама след този дъжда от нови бебчета Simple Smile Да са здравички и игривички всичките!   bouquet   bouquet   bouquet

# 272
  • Мнения: 228
Честито на всички мами, споходени от щастието да гушкат вече своите дечица!

Аз май съм една от малкото бременни, която не бърза да ражда ?!? В моемнта съм на работа, терминът ми е 28 Април, а пък се и борим за бебе - Телец, че така сме го планували... абе, изобщо, най - добре бебчо да си почака още поне една - две седмици! (ама природата не пита...).

Искам да попитам вече родилите мами кое от средствата за облекчаване и по - бързо зарастване на шевовете, които коментирахме предварително, им помогна най - много (или да препоръчат нещо ново), че досега май почти няма мама без епизиотомия при нормално раждане!? Опитът на Весито беше най - горчив, но се надявам при нея всичко вече да е наред  Peace

# 273
  • Мнения: 43
Честито на новите майки щастливки-те от вчера са толкова много,че ако почна да ги изброявам, рискувам да пропусна някоя  :!

# 274
  • Мнения: 43
Аз днес пропуснах училището, въпреки че ми се искаше да отида-тази тема не я бях слушала.Но трябваше да ходя да купя подарък,че довечера сме на рожден ден на кума. Вече не смея да си щъкам много,много сама,че и мен ме пресвиват едни подготвителни... ooooh!.

# 275
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Момичета,благодаря ви за пожеланията!Дано наистина всичко мине по най-добрия начин и за двама ни с бебчо!  bouquet
Alina_nana,аз също имам сърбежи по дланите и краката,мисля,че това е от задържането на течности,което за този период от бременността било нормално. Rolling Eyes Скоро всичко ще премине,не се притеснявай,не мисля,че е някаква алергия. Hug

# 276
  • Мнения: 161
Честита госпожичка и на pepa_k!
В това хубаво и слънчево време как да не му се доражда на човек Mr. Green,ама на Laughing....Въпреки голямата разходка, нищо.....Почвам наистина да се притеснявам, всички казвате, че имате някакви болки ниско долу, обаче аз никога не съм имала пред- и менструални болки и като не знам какво е туй чудо newsm78.....
alina_nana, и аз имам такива сърбежи Crazy. Учила съм по физиология, че е възможно, когато си под стрес или голямо вълнение, нервните ти окончания да стават свръхчувствителни и едва ли не въздуха те дразни  Grinning.
И аз съм с променливи настроения,спокойно....ей така вчера се разревах, че не мога да си обуя обувките Joy Ама рев, рев  hahaha
Утре съм на козметик, дано кола-маската накара бебка по някакъв начин да се задвижи към изхода Whistling, въпреки, че не ми се вярва. Днес ще се боядисвам....въобще пълна програма, да съм хубава за госпожицата! 4470

# 277
  • Мнения: 440
Честито на ново обебилата се мама pepa_k! Да й е жива и здрава малката принцеска!

Аз сега се връщам от преглед и резултата е: няма да се ражда скоро (или поне в близката една седмица). Док каза, че най-вероятно ще си е около термина - 25 април, т.че май се очертаваме доста априлки за края на месеца  Peace След прегледа заключението на док беше, че все още нямам никакво разкритие, тапата не е започнала да ми пада (течението, което си мислех, че е тапата всъщност са гадните упорите гъбички  #Cussing out и ще се лекувам с Полижинакс), и главичката все още е подвижна.

# 278
  • Мнения: 228
Бобче, на тебе разчитам да ми правиш компания до края във форума, че както е тръгнало...  Peace

# 279
  • Попово
  • Мнения: 687


Искам да попитам вече родилите мами кое от средствата за облекчаване и по - бързо зарастване на шевовете, които коментирахме предварително, им помогна най - много (или да препоръчат нещо ново), че досега май почти няма мама без епизиотомия при нормално раждане!? Опитът на Весито беше най - горчив, но се надявам при нея всичко вече да е наред  Peace
Аз лично ползвах и още ползвам де  Embarassed блед разтвор на йод, конците ми изпадаха преди 2 дни , но док каза че това е най-доброто което мога да ползвам в дом. условия и докато имам лохии е желателно да се прави такъв тоалет 2-3 пъти на ден.

# 280
  • Мнения: 228
Pepena, много ти благодаря за информацията!  И моята лекарка на ЖК ми препоръча разтвор на йод, но доктора, при който ще раждам и при когото раждах големия ми син, ми препоръча калиев перманганат. Та се чудя...  Thinking Дано не се наложи епизиотомия, но почти не ми се вярва (предния път бях с 20 шева и като Веси "изядох" конците още на 4-тия ден...).
Поздрави и целувки на бебчо!

# 281
  • София
  • Мнения: 9 128
Да ви се похваля една позната априлка е родила днес момченце- около 3500 и 51-2 см. Много не запомних, защото ми звънна друга обща позната. Мисля, че е регистрирана с ник nadja IYI , защото се казва Надя и е на 28 години, но да не поизлъжа (че не съм я питала тя ли се крие под тоз ник). Наложило се е секцио, но явно са добре с бебчето. Тъкмо днес се майтапехме по ICQ, че се ослушваме и двете кога ще се ражда.  Flutter
Бързо възстановяване на мамата и да и е живо и здраво бебчето.   bouquet

# 282
  • Попово
  • Мнения: 687
калиев перманганат или йод то май е все едно Wink каквото прецениш  Hug

# 283
  • БГ
  • Мнения: 735
честито   ylinfant на Надя! да й е живо и здраво smile3525 smile3525       smile3525

# 284
  • Мнения: 354
ЧЕСТИТО НА ЕМИ-КА,ПЕПА-К  НА ПЕТЯ и на НАДЯ!!! Да са ви живи и здрави дечицата , много да ви слушкат и радват!

Viktoria_27
Аз също утре влизам в болница и незнайно кога излизам с бебче! Моят бебок много се заинати и след днешния ехограф и тонове се установи, че поради намалели води , поизхабена и започнала да се калцифицира плацента и лоши тонове(аз мисля, че просто спеше)трябва да остана в болница Cry Cry Cry.
Мислят, че не е твърде едър плода и ще мине около 3500 го мери ехографа.
Та постъпвам утре рано отзарано в патологията в Св. София и ще си чакам присъдата ooooh!, но и бебчето baby_neutral Grinning
Вече толкова съм изтощена емоционално, че за раждането сили и енергия вече нямам, но някой пита ли ме!
Чао за сега !

Общи условия

Активация на акаунт