На Великден чукнахме яйцата и новини за бебета заваляха - 08.04 - 14.04

  • 18 472
  • 507
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 765
комикс (днес не е ли понеделник ?!  newsm78

Ъъъъъъъъъъъъъ............амииии...понеделник е Joy обаче аз се чувствам неделно.... newsm62

Извинете грешката ми... newsm09

# 16
  • Мнения: 270
Здравейте
с малко закъснение... Христос Воскресе! Пожелавам да възкръснат мечтите и надеждите на всички, както и вярата в доброто и чудесата!
Много е хубава темичката и дано Великден да донесе мноооого бебчета!

Май всички са изкарали добре празника. Аз и днес почивам и съм се отдала на активна почивка. Вчера ходихме в Провадия (там съм родена) при моите родители а родителите на мъжа ми също бяха на гости (те пък от Силистра) и станахме голяма компания, обаче такова ядене падна че  днес не ми се помирисва храна. 

Днес тук времето е страхотно и следобед ще му одарим една разходка в морската че нашето зверче хич не го свърта вкъщи http://pg.photos.yahoo.com/ph/mimeto_iv/album?.dir=4e87re2
Хубав и слънчев ден за всички  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Вили_ кой е от Пазарджик? newsm78,че нещо пак съм проспала
Ами аз съм родена и израстнала в Пазарджик, но последните няколко години (от 2000г) живея в Сф.
Щооооо? newsm09
Да не би да има и други пазарджиклийки под прикритие? newsm53
Бързо да се строят пред мен!
Айде, мацки чао ви засега, след малко тръгваме за Сф, че път ни чака, а и с тези задръствания....
Довечера пак ще ви пиша!  love001

# 18
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
не ВИЛИ_
питам,защото имам доста роднини там и много ми се ходи,ама незнам дали ще ме огрее и това лято #2gunfire
А не съм ги виждала от много време да не казвам,че братовчедките имат бебоци дето съм ги виждала само на снмки те ще станат за женене докато се замъкна да ги видя #Crazy

# 19
  • Мнения: 389
Ох, момичета,...много хубаво начало на седмицата   ooooh!.Не ми е добре, реших да си премеря температурата и 37   #Silly, имам чувство, че ми се гади, къде пък изстинах,....Чувствам се отпаднала тези дни.Края на тази седмица по принцип трябва да ми дойде, а не ме болят гърдите както обикновенно.Колко е гадно да се надяваш и да си внушаваш признаци,бррррррррр  Crazy

# 20
# 21
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
да се включа и аз - отдавна ви чета , но не съм писала тук. И аз от няколко години безуспешно се надявам за втора душичка и този месеца пак няма да ме огрее точно на Велик ден ми "дойдоха готите от Червен бряг" за  съжаление....... Cry Cry Cry Cry
Но пак ще продължим с опитите и дано следващия месец да стане Praynig Praynig Praynig
Успех на всички ви и дано вие да се запишете тук с две чертички   bouquet

# 22
  • Мнения: 802
geri-meri(popins) q, благодаря ти за пожеланието - малко съм по спокойна, сега ми донесоха новите обувчици на сара пен и много им се радвам .
вън е много топличко и ще си почивам .

целувки на всички .
по късно ако съм тук ще се включа отново .

# 23
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Здравейте на всички! Христос Воскресе! Много щастие, здраве и късмет! И до следващия Великден всички да гушкате по едно-две сладки бебочета!
Аз сега се завърнах от вилата. Изкарах си супер (почти проспах празниците).
На новодошлите - добре дошли! На завърналите се - здравейте отново! На НЕчакащите - стискам палци! На изненаданите от омразната роднина - следващия месец сте вие!
Айде сега да отида да се приведа във вид на изглед, че съм като изтървана от гората. #Silly

# 24
  • Мнения: 701
Христос Возкресе!
Здравейте,момичета!Дано всички сте изкарали прекрасно почивните дни!
Хайде с това страхотно заглавие - мноооого положителни тестчета!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честит празник, момичета  bouquet
Анита, благодаря за заглавието Hug
На всички пожелавам вълшебна седмица Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 792
ЗДРАВЕЙТЕ МАЦКИ.на мен днес ми е малко по-добре но още ме боли гърлото и кашлям.
Виждам че си имаме ново попълнение.АЗ СЪМ СИ добре дошла и дано скоро се сбъдне и твоята мечта.
аз прекарах страхотно.вчера бяхме на агне в моето село с родата а после в кумовете.междо другото кумата всеки момент ще ражда и на 100%е момче.
а днес бяхме в на мъжлето родителите на обяд а след това с кумовете пихме кафе и правехме разходка на гребната база-да разходим агнешкото  hahaha 261uu
иначе ако ви запецва сайта от моята графика е нали знаете Embarassedама не питайте кво е че и аз незнам трябваше в събота да ми дойде ама е го на няма го.аз нещо си мисля че може на 53-я ден да е имало оволация и да е станало нещо.е гати и оптимиската съм а?ама то надеждата умира последна baby_neutral

# 27
  • Мнения: 1 792
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167146.0
а това знаете ли го.лелеееее

# 28
  • Мнения: 851
Христос Воскресе мили момичета  Hug Hug Hug
Желая на всички ви здраве, любов, спокойствие, мир и благоденствие  и дано по Великден възкръсне надеждата ни всички да видим  EFP  EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP newsm44 newsm44
Нека това хубаво заглавие  и този светъл празник зарадва всички ни с по  EFP
И аз днес се прибирам - първо бяхме на село: сгодихме брат ми. В събота вечер отидохме и взехме бъдещата булка  (тя е от Сандански). веселбата беше  както си трябва - ядене и пиене  6 часа сутринта  Wine Glass Drunk Drunk cheers cheers Wine Glass Drunk Drunk beer  Joy Joy Joy И на 01.09. тази година ще ги женим  married
А днес ходихме до вилата на Тошко да си вземем колата, че то един цииииирк  hahaha hahaha hahaha Вчера вечерта на път за София ни загасна колата точно до Диканите (там е вилата му и тя ни е на път от село - Петричко) Добре, че баща му беше на вилата - дойдоха и ни дръпнаха. После взехме колата на баща му да се приберем до София, че бяхме с майка ми, а тя днес е на работа ... И днес обратно до Г.Диканя да си вземем нашата кола - вече закрепена, но не напълно направена  hahaha hahaha hahaha Но имахме късмет, че се случи наблизо до вилата - ако беше някъде по чукарите... не ми се мисли  hahaha hahaha hahaha

Момичета много ми липсвахте тези дни  Hug Все си мислех какво ли правите, дали вече някоя ни е зарадвала...  Отивам да ви изчета какви сте ги писали в предишната темичка - дано видя, че някоя се е похвалила с  EFP  newsm44
АЗ СЪМ СИ - добре дощла при нас и много скоро мечтата ти да се сбъдне и да да си имаш второ ангелче
На мен следващия понеделник ще ми е първи ден закъснение и мисля тогава да се тествам, но.. може и да не се сдържа и да направя тестче в събота  Embarassed
Целувам ви всички   bouquet  bouquet  bouquet

P.S. Извинете ме за дългия постинг  Embarassed Embarassed , но не можах да се сдържа - исках да споделя с вас

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро, момичета!
Едва станах тази сутрин, така бях набрала инерция със съня през почивните дни, че сега едва отлепих! smile3507
Аз само да ви кажа, че утре съм на док- на гинек/г и на ендокрин/г. Да видим какво ще казват, защото днес е 58 ден и не се издържа, най-вече психически! smile3515
Аз ви пожелавам един страхотен слънчев ден, с много пролетно настроение!
Кой водеше тук някакъв списък? newsm78
Бързо да се поднови! smile3513
Айде, мацки, до по-късно!

Общи условия

Активация на акаунт