Спамо - чат темичка (9.04 - 15.04)

  • 21 825
  • 1 433
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 752
Добро утро Hug

Алексо, как може толкоз рано да ставаш, божкеееййй ooooh!Я че я цуна от теб, че оная русата нали я знаеш ква е зашмольцана, може и да не го прочете Wink


Теооооо, искам и аз такова кафе пъъък Crossing Arms

# 646
  • Мнения: 7 467
Добро утроооооо Hug Кафе има, ,закуската остава Laughing
 

# 647
  • Мнения: 505
Добро утро!
Тео, това ли правеше снощи  Joy а аз се чудеееееееееееех.

# 648
  • Мнения: 5 383
Добро утрооооооооо!

Теоооо-с риск да съм мноооооооооооооооога нахална, ама да си кажа-ИСКАМ И АААААААААЗ такова кайвенце,плийййзззз!Когато имаш време ,де!

Сторми-тва последното е върха, много са сладки Heart Eyes

# 649
  • Мнения: 2 486
Добро утро и от мен!
Ей много сте изписали, ама аз съм голям инат и изчетох всичко.
Тео, поздравявам те за фотошопските умения Peace

Поздрав и лек ден от мен!


# 650
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 932
ето Ви историята на видричките:
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1030304

# 651
  • Мнения: 2 891
Добро утро на на всички!!!

всички снимки са качени. На края има и от мача. Отивам да ви чета  Blush

# 652
  • Мнения: 7 710
...че я цуна от теб, че оная русата нали я знаеш ква е зашмольцана, може и да не го прочете Wink
..

Ъ- гхъм  Whistling Whistling Whistling

Аз съм опълномощена първа, моля- моля  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Окочо, страхотни снимки, бравос       bouquet

Ох, не ми върви, и т`ва си е-
сега пък и СКАЙП- а ми го няма  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 653
  • Мнения: 2 724
Наминувам за манечко. Цомбе ,супер си  lovekiss .Ух ,и аз искам кафе като на Тео ,ама не с моя образ, ами на щерката, че мноооо ме идосва понякога   Close.Ето ми го дзвера:http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=25265&AlbumId=9040 … p;PhotoId=4443374

# 654
  • Мнения: 2 724
Миленка и тебе та обичам   Heart Eyes,а пък на Мина няма да са и в повече цалувките ,уф как искам и аз да дойда, ама май май месец ще цъфна на срещичката да са видим  smile3521

# 655
  • Мнения: 5 370
Наминувам за манечко. Цомбе ,супер си  lovekiss .Ух ,и аз искам кафе като на Тео ,ама не с моя образ, ами на щерката, че мноооо ме идосва понякога   Close.Ето ми го дзвера:http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=25265&AlbumId=9040 … p;PhotoId=4443374
Алекс, ама това ти ли си, най-отдолу???Мноооого готина мацка, а дъщеря ти как я опазваш-направо не знам. ooooh! Two Hearts Two Hearts

# 656
  • Мнения: 7 710
Алексо, к`ъв дзвер` мари  ooooh!
Егасиму и мадамата  #Crazy #Crazy #Crazy

# 657
  • Мнения: 2 724
Да, ама вижте и погледа   Shocked.Да ,отдолу съм аз ,то и аз не се давам, ама онова синеокото направо ме разбива, а пък за пазенето- само се пази ,щото е 1. 78 ,направо великан, а пък ми е на 15 годинки още

# 658
  • Мнения: 2 891
Екстра си си Sunglasses

# 659
  • Мнения: 4 472
Добро утро! Grinning

Нещо за кафе-среща ли подочух?  newsm78 Някой информиран да свирне? Blush

Общи условия

Активация на акаунт