Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз, като Ели, се въздържам да не събличам чуждите деца, на които очевАдно им е топло.
Моите обикновено нямат нищо за събличане, та не знам как бих реагирала.

# 16
  • Мнения: 14 654
Със сигурност ще спра ръката на благородната лелка, още докато разкопчава първото копче. Всеки да си гледа собственото дете. Аз не се интересувам от облеклото на другите деца, ако ще да са с вълнена шапка през май.

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Този вариант не ми се е случвал. Но почти всеки ден свекърва ми дооблича децата, понеже съм ги държала голи Close Като й кажа, че не е студено, ми отговаря, че нямало да се претоплят от още една жилетка  Whistling Ама тя ако можеше и мен щеше да ме облече... много се дразни като не сме навлечени  ooooh!
Много е досадно да ти се бъркат  Tired

# 18
  • Мнения: 5 468
Беше през месец октомври и беше слънчево и според мен топло време. Случи ми се, лелята на приятелката ми, да навре ръката си в панталоните на Гери, да я опипа отвътре, за да установи, че е без чорапогащник. Което я разлюти много и ме гледа 10 мин., докато излезем от тях, все едно съм луда (нали знаете онзи ококорен и немигващ, невярващ поглед прикован здраво в лицето ви). Чете ми литургия, че съм изкарвала детето голо навън, а после съм ревяла, че било боледувало. Даде пример с нейното, как никога не боледувало, но тя така и така го обличала. Наду ми главата, направо изпаднах в хипноза. От лудата атака, само успях да измрънкам, че навън е топло Tired.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не ми се е случвало. Не съм попадала на такива екземпляри.

# 20
  • Мнения: 625
Скоро ми се случи обратното-аз свалям якето на детето ми,защото беше топло и той много тичаше и след малко идва едно дете,което ми казва-съблечи и моето Rolling EyesАз го попитах с кой е тук и му казах,че ако иска да му се съблече якето да си попита баткото(детето беше с един батко).След малко отивам да изпишкам синът ми(защото още не може сам) и това дете идва пак:искам и мен да ме изпишкаш(ама то е на 4-5 годинки).Е,направо се облещих.

# 21
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Не ми се е случвало, но ако се случи вероятно се и се "светна", че си е моя работа и ще го облека пак.

# 22
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Първо Илиян няма да даде някой си непознат да го съблича и второ, ако стане нещо подобно бих се подразнила неимоверно много. И най-вероятно бих нахлузила обратно елечето на детето с подходящ коментар, та дори и да му е топло... което по принцип не е много правилно и мъдро решение  Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 364
Не ми се е случвало. Аз няколко пъти съм искала да съблека някое дете....

# 24
  • София
  • Мнения: 3 407
Не би ми станало приятно, ако някой по самоинициатива го направи.
Но понякога ми се случва някой да ми помага, просто добронамерено поведение от страна на непознат и винаги ми прави добро впечатление.

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Не би ми станало приятно, но за такова нещо няма да се разправям с въпросната майка, освен ако тя не ми каже лично нещо. А иначе ми е идвало и аз да събличам деца... които на по 4 -5 г и сега сутрин ги водят с шапки на градина  Shocked Е, да някое може да има проблеми с ушите примерно, ама половината градина.. не вярвам... Rolling Eyes

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
леле, колко пъти съм искала да сложа не една, а по две шапки на ненормални майки.

# 27
  • Мнения: 4 629
Е как така някой ще ми съблича или облича детето  #Cussing out Ще й кажа да не си позволява такива своеволия и едва ли ще бъда много любезна.

Аз в България често срещам  даца навлечени повече от необходимото, но никога не съм си позволявала да предриема някакви действия или пък да кажа нещо на майката на детето. Нали аз не съм си навлякла моето дете  Peace Но пък на мен ми се е случвало много пъти да ми казват, че детето ми е "голо"  Shocked

# 28
  • Мнения: 2 197
Ако е за събличане няма да имам нищо против. Макар че аз никога не я обличам много. Предпочитам да и е студено отколкото да се поти.

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Всяка жаба да си знае детето. Ако толкова на някого му боде, да ми каже. Но да го пипа и съблича чужд човек, не разрешавам.

Общи условия

Активация на акаунт