Отговори
# 45
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ами най-вероятно мислено ще се очудя!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 621
Не ми се е случвало, но ще се разберем с другата майка какви мотиви е имала да съблича детето ми без да ме пита. Peace Друг е въпросът, че не навличам детето си с много дрехи.

# 47
  • Мнения: 3 356
Решава, че на малката и е топло и й маха елечето и ми го носи.
Хахахахаха.Е това ме разсмя.Ще реагирам ей така  smile3511.Много мразя такива изпълнинея.

# 48
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ами според зависи - ако съм на кеф любезно ще и кажа, че и сама мога да преценявам как да си облека детето. Ако не съм обаче, може и мини скандал да заформя. Имаме една съседка - баба, която всеки път като ме види с количката в парка, почна да дозавива детето, да ми чете лекции как ще настине и т.н. Казвам - няма да настине, отвивам си го и продължавам. Не искам да се карам с нея, че живее до нас, но вече ми писна и като я мерна веднага завивам в друга посока.

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 19:56 от Sheryl

# 49
  • Мнения: 447
Моето дете обикновено го обличат и определено не ми е приятно. Почти всички майки от местната градинка не ми говорят защото съм "Тая надутата, дето се се цупи" ама не ми пука.  Аз освен да дигна някое паднало дете, не ги закачам шушоните, така и не искам да ми обгрижват детето.  Тъй че  #Cussing out

# 50
  • Мнения: 3 537
Не ми се е случвало до сега. newsm78

# 51
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Eeee, айде пък сега не ми стигат бабите дето вървиш си по улицата и току вметне някоя "Ууу,  на туй дете не му ли е студено, сложи му шапката" Shocked. ... Ми да си оправят собствените деца какво се занимават с мойте. Най-малкото ще изкоментирам доста силно и пак ще си облека детето както съм си решила.

# 52
  • Мнения: 2 467
Не ми се е случвало. Мразя да ми пипат детето, още повече да решават как и е. Най -вероятно ще направя забележка да не я пипа.

# 53
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Не ми се е  случвало до сега и не вярвям да се случи.Вече са големи и ще реагират.

# 54
  • Мнения: 58
Ами зависи..ако наистина е топло - ще и благодаря,но ако ми се струва студено - ще и обясня ,че на мен ми се струва студено и пак ще сложа елечето...
Но все пак ситуацията ми се струва странна...
Peace

# 55
  • Мнения: 2 220
Многхо зависи от начина, по който е направено. Има хора, на които много им личи, че го правят с най-добри чувства и не можеш да им се сърдиш, дори и да не са прави. Но ако е някой от бабите или дядовците, които киснат по цял ден в парка, направо полудявам. Аз също много се възмущавам от навлечени в топлото деца. Тези родители за мен не са в час! Няма да забравя как миналата година видях една малко позната майка с количката - бебето облечено с поне 2 ката, които се виждаха и плътно одеало, на показ беше само личицето му. А градусите бяха 30...  #Cussing out Мъжа ми деликатно отбеляза това, а тя вика "Да, бе, страшна жега" Повече какво може да каже човек...

# 56
  • Мнения: 819
Няма да ми стане приятно

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 704
в този ред на мисли - предупредих една приятелка, че няма да й се меся като видя,че е навлякла детето си, а тя взе, че ми се обиди.
Оказа се,че разчитала на моята трезва преценка Simple Smile
хора всякакви Simple Smile

# 58
  • Мнения: 480
Не давам съвети, без да са ми поискани. Нито пък приемам!

# 59
  • Мнения: 8 505
Обикновено ми казват,че я обличам много леко,но пък в този случай няма какво да и облекат.Обратното не се е случвало.
Въздържам се от коментари по отношение на другите деца-имат си майки,те да решават колко да ги обличат.

Общи условия

Активация на акаунт