Коремчета подават се ,през АВГУСТ бебчета задават се!

  • 8 564
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Добро утро сладурки  Hug
 Ама вие ме разбихте... станала съм в 6ч и чак сега сядам на компа ама вие ме испреварихте  Laughing...
 iv4ence добре дошла в отбора  Hug  bouquet

 момичета това, че още не съм ходила на ФМ лошо ли е  ooooh!... все се каня ама като нямаме добри специалисти в Бургас се чудя все още при кой да отида...  #Cussing out бях се наела за Калчева ама Херка като не остана доволна се отказах, че не ми се ще да ми вземе само парите и да не ме претупа  Crossing Arms...

 Сега да ви се похваля... незнам дали си спомняте в началото на бременността ви се оплаквах от сърцебиене и после ми отшумя... та наскоро пак започна проблема ама се оказа, че май се дължи на ранното ставане и на нервите които хабя покрай пациентите и ми отшумя пак  Party...

 И аз вече си имам покупки за бебко ама ги купи татито... вчера ви казах, че е купил лигавничета и са много спадки  Mr. Green Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 380
dimianki честито ти момченце. Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
¬естито на dimianki и Милена за момченцата.  bouquet
Мариетка и аз уте съм на ЖК-дано деня не е фатален за нас Simple Smile(на мен ми е л#бим)
Аз пак няма да разбера пола защото доктора на ЖК го казвал чак в 7 месец,хич не ми се ходи като си помисля за кантара.

Целувки на тумбачетата!!! Heart Eyes

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Меги, значи за утре сме двечки Heart Eyes. Айде, към 10-11 часа ще докладвам. То май и кръвчица трябва да ми точат утре Rolling Eyes...

# 19
  • Мнения: 15
Поздравления и комплименти за новата тема!  bouquet
Както всяка друга и тази е прекрасна!
Честито на мамите узнали пола Hug Ние с моята мама днес сме на фетална. Дано новините са хубави! Стискайте палци, моля ви. В 17 и30ч сме при д-р Димитрова. Има ли някакви подробносто около прегледа при нея, които трябва да се знаят? Засега съм приготвил само парички и флаш памет.
Хубав ден на всички!  bouquet

# 20
  • Мнения: 564
Добро Утро  Hug!
Добре дошла на новата мама  newsm51!!!
Леле момичета аз направо вече луднах от огледи на квартири  ooooh!,просто не си е работа  Naughty!!! Такива дупки и то за такива суми  #Crazy!!! Онзи ден искаха да ни измамят- някакъв жесток апт. ние веднага го харесахме и почти го наехме когато тъпата хазайка си призна, че го е обявила и за продан, т.е ще идват хора за огледи и може след месец-два да ни изгонят  #Cussing out #2gunfire!!! Отвратително!!! Както и да е, не сме се отчаяли напълно..Лошото е, че търсим само в центъра и лозенец и това малко спъва процеса на намиране, ноо аз искренно се надявам, че ще намерим нашата къщичка съвсем скоро  Praynig  Praynig  Praynig!!! Продължаваме с търсенето..Иначе бебчо е добре, ритка си миличкото, само то да е добре, другото ще се нареди!!!
Пожелавам ви много слънчев ден и добро настроение  Hug!
Успех на всички които са на ФМ  Peace!!!

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
efg+eli, разбира се, че са ни стиснати палците Peace! Всичко ще е наред Hug! И чакаме подробен отчет Grinning.

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета извинявайте за въпроса ама мен изобщо виждате ли ме като пиша или по- добре да не пиша...  newsm78 Постоянно ме подминавате  Sad

# 23
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мегита, душице, да не ти е криво нещо днес Rolling Eyes? Разбира се, че те виждаме, ама по-горе нали отговорих на Ивченце за ФМ, помислих, че си прочела...
Айде - гушки Hug и цунки Heart Eyes! Усмихната ли си вече Grinning?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте и от мен,

Честито на мамите узнали пола на бебчовците  Hug
Моето бебче тези дни е много активно - особено вечер - голямо въртене и ритане му удря. Не знам дали ще е нервно или не , важното е да е живо и здраво Simple Smile

Лек ден на всичкки ви и тези дето са на ФМ да не се шашкат - преглед, като всеки друг ( отивате с тази нагласа) и ще видите че всичко ще е ОК Peace

# 25
  • Мнения: 15
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА Hug
Ще се отчетем непременно. Дано всичко с бебенцето да наред и ще си разказваме.
Малеее, ама това феталната е голяма работа. Вълнувам се страхотно! Повече от това здраве му кажи. Даже забравихме, че в неделя ще имаме сватба Laughing Дано днешното събитие направи моята мама още по-радостна и щастлива за неделя!

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
efg+eli , вашата сватба ли ще е? Е, ако е така - ще е страхотно - ще сте трима Peace. И ние бяхме трима, но аз бях в 6 г.с.

# 27
  • UK
  • Мнения: 1 351
mari_eta   bouquet Heart Eyes

 Jujka майка ми като е била бременна с мен ми разказва колко много съм се въртяла... не можела изобщо да спи но като съм се родила толкова много съм спала, че съм пропускала по 2-3 хранения и са ме проверявали дали дишам... така че може и да е кротичко  Heart Eyes обратното е било с брат ми той е бил много спокоен в корема ама после са се взели в чудо направо  ooooh!

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Според мен май си има зависимост между бурните движениея и нервната система /или на мен поне така ми се ще Rolling Eyes.../ - Калоян ме издънваше, а това засега е кротичко и се надявам да е кротко бебе Praynig...
Айде, чао засега - отивам на оглед за тапети, пердета, мебели, че започваме ремонта Party.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 374
Добро утро мамчета,
Честито на Милена и Димианки за момченцата - да са ви живи и здрави.   bouquet
Успех на всички, които са на ФМ - всичко ще е наред и утре чакаме отчет.
Момичета, да ви питам нещо. Тази сутрин към 6 се събудих от страшна болка в прасеца на единия ми крак. Имам чувството, че целият ми мускул беше станал като топка и много ме болеше. След около 40 минути се поотпусна и стана отново нормален. Дали на някоя от вас се е случвало такова нещо и дали е нормално.  newsm78
А след като добавихме новата мама към списъка мисля, че трябва да променим долу и броя на мамите и съотношението на бебчетата също, за да сме преброени правилно. Simple Smile
Усмихнат и слънчев ден на всички ви желая.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт