Коремчета подават се ,през АВГУСТ бебчета задават се!

  • 8 563
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
efg+eli , вашата сватба ли ще е? Е, ако е така - ще е страхотно - ще сте трима Peace. И ние бяхме трима, но аз бях в 6 г.с.
Дааа, нашата сватба ще е Hug Hug Hug Ние подписахме рано-рано, но решихме да се подготвим добре за официалната част с венчание и празнуване. А заради това изчакахме и постите да приключат Laughing

# 31
  • Мнения: 3 388
Здравейте мамчета в новата тема и от мен!  Hug

Тук времето отново е страхотно, а аз ще съм у дома, че снощи ми пристигна един спешен превод и ще трябва да го правя за днес, че е решение на съда. Уффф  Tired

Радвам се за новите момченца в отбора, искрено се надявам да се похваля с момиченце, но ще видим другата сряда какво ще стане на фм. Истината е, че все повече си мисля, че ще е момченце и се настройвам за това. Дори затвърдихме 2 имена по повода  Laughing

Да ви кажа, от вчера следобяд усещам нещо невероятно ниско долу в корема- сякаш ми се обръща една палава рибка  Crazy  Много странно и приятно усещане  Flutter

Хайде хубав ден от мен! Изпращам ви от нашето слънце тук / ако си нямате, случайно  Wink/ и да погалите тумбачетата   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 3 271
Добро утро мамчета,
Момичета, да ви питам нещо. Тази сутрин към 6 се събудих от страшна болка в прасеца на единия ми крак. Имам чувството, че целият ми мускул беше станал като топка и много ме болеше. След около 40 минути се поотпусна и стана отново нормален. Дали на някоя от вас се е случвало такова нещо и дали е нормално.  newsm78

Не ми се е случвало, но на моята приятелка постоянно и се схващаха прасците - липса на магнезии е. Тя си купуваше - сусамов тахан (май така се казваше Thinking) от Билата, много помагало. Ще я питам дали точно това беше и ще ви кажа - било много калорично и сладко, но адски помагало.

# 33
  • Мнения: 3 388
iv4ence, добре дошла! Вече сме 4 броя на 02.08.!
Цитат
Ето малко снимки от нас от последните няколко дни - Великден, моят козунак  , бъдещата мама първите покупки за бебчо    http://community.webshots.com/user/robsonita
sonita, ла футура мамина (така ли се признася? Flutter) изглеждаш много добре, браво!
А дрешките са много сладки! Май много си падаш по оранжево Grinning. И аз много го харесвам!
Вкусотийките ги гледах повечето само на малки снимки, че да не ми се прияжда,  Laughing но пак ме изкушават! Какво е "crepes con ripieno"? Палачинки с какво?

Хубав ден на всички!

Роземонтия, оранжевото ми харесва мнго за бебчовците. Също така- бежово, земни цветове. Не харесвам момиченца в розово и момченца в синъо- твърде сладникаво и досадно ми е. А и оранжевото подхожда и на двата пола. Дори количката щеше да е оранжево и бежово, но ме посъветваха нещо по-тъмно, та вземаме синъо с червено.
Дори и дома ни е направен в подобни тонове, жълто, бордо и оранж,  с тъмни мебели венге - хем стилно, хем топло като атмосфера.

Пълнежа на палачинките е - късчета пилешко, гъби и бешамел  Peace

А аз не се харесвам как изглеждам сега, качвам много на лицето и се плаша вече от самата себе си  ooooh! Само едни крачета тънки ми остават и това си е то ...

Нещо ми се струва, че доста взех да качвам и вече съм не плюс 2, ами плюс 3-4 килограма  Shocked Когато се сетя, че се качва много последните месеци направо се ужасявам  #Crazy Иначе, досега уж влизам в таблиците за качване на килограми по време на бременност, не че ми действа особено успокояващо, уви.

# 34
  • UK
  • Мнения: 1 351
 loni_0902 преди 2 вечери и аз се събудих по същото време от такива жестоки болки в прасеца, все едно мускула ми се беше паралезирал...  #2gunfire

# 35
  • Мнения: 564
Аз пък снощи се събудих от зверски болки в мускула на ръката   Rolling Eyes...Явно е нормално да се случва по време на бременност.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 374
Благодаря ви Megita и Jujka, наистина усещането беше много неприятно и болката силна. Ако наистина има някакъв начин да се избегне повторната поява ще съм много щастлива да науча.

# 37
  • Мнения: 4 546
олеле, аз не загрях, че има нова тем и се чудя защо никой не пише  ooooh! поздравления на Шоши за темичката и на Крокодил за заглавието   bouquet
и аз имам схващания от време на време. аз четох, че е липса на калций Rolling Eyes
мегита, ами не знам за калчева. newsm78 ако искаш - отиди. аз пък се навих, защото маринамарина беше много доволна  Wink а мен ме претупа, че и повече пари ми взе  Close може пък ти да изкараш късмет и да останеш доволна. иначе то за всички лекари съм на мнение, че по-добре да не се ходи в бургас. ама ходенето в друг град е свързано и с време, и със средства. Confused
защо е по-хубаво тъмна количка? аз пък се чудя лятото някои майки с едни тъмносини колички-чак към черно  newsm78 аз искам или електрикаво, или оранжево. но на място пък може и нещо друго да харесам  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 5 721
Здравейте мами!  Hug Flutter Добре дошла на Ивченце и приятни мигове с нас!  bouquet
НА тези които са на ЖК и ФМ успех стискам палци и с крака и с ръце Simple Smile За Димитрова мога да кажа,че останах много доволна Simple Smile много мила жена е и обяснява подробно само дето си говореше малко тихичко та ние се напраягахме да чуем! Simple Smile Ели ще останеш доволна сигурна съм на мен ми взеха 60 лв. само защото точно когато приключи прегледа Димитрова поиска да пусне 3 дето и малкия се обърна по корем и тя каза ,че  няма нужда да го пуска тъй като няма да видим нищо като е застанал така Mr. Green опасен еййй!  Mr. GreenСнимки и няколко клипчета ми качи на неин диск но да ви кажа аз не разбирам нищо кое какво е!  newsm78 Само тя си знае какво е снимала Simple Smile Но нищо де към 30 седмица пак ще ходя така ,че се надявам да си имаме по добри снимки на които да оприлича кое какво е Simple Smile Лек ден на всички желая и до полсе,аз смятаам след малко да поизляза малко навън да е разходя поне за час!  Hug Оп забравих....... няма ли да ми добавите зайченцееее...............Simple Smile ?Аааа............. и още нещо: Никой не ми каза дали нзаете какво означават мерките на бебо : BPD,FML,AC,HC ? Адрианкеееее.............аз след 30 мин ще слезна долу до дървеното където е до нашия блок отстрани ако искаш ела да пием по сокче Simple Smile

# 39
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!
Днес май пак ще има разходки, времето е приказно.
Аз ще трябва да ходя за направление за кръв и урина, направо ми се повдига.

Иначе за триколките знам от една приятелка, че се обръщат,зашото в предната част са по леки и като сложиш една торба на дръжката и хаидеееееееее...........Незнам де,нямам личен опит с това newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 1 374
Никой не ми каза дали нзаете какво означават мерките на бебо : BPD,FML,AC,HC ?
Димианки, това са размерите на главичката на бебето и бедрото - кое какво е точно не помня, а те ги мерят дали бебето се развива пропорционално във всичките си части за седмицата, в която е. Не трябва да има голямо разминаване. Поне така ми обясни Томова - подробности обаче не помня.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 721
BPD знам че е главичката newsm78 но другите не знам! Значи сега разбрах,че FML  е бедро Simple Smile АC e коремче а HC който знае какво  е да казва Simple Smile

# 42
  • Варна
  • Мнения: 443
Здравейте момичета!

Ние вече сме си във Варна чааак до началото на май месец. Малко ми писна това непрекъснато лангъркане до Елена и обратно всяка седмица  #Cussing out Но сега вече ще го даваме по-спокойно Simple Smile))

Първо да честитя на мъжките мами - Димианки и Милена! Simple Smile

За схващането - и на мен ми се схващат пръсците сутрин, като се протягам. Адски е неприятно и никога преди не ми се беше случвало. За щастие не е всеки път и е само за няколко секунди -3-4 най-много. Брей, наистина ли е липса на магнезий, аз уж пия магнерич  Thinking Но да ви се оплача продължавам да усещам тежест ниско долу(което лекарката заяви че са контракции)  Tired Хем си пия всеки ден магнезия - по едно хапче сутрин и вечер...доки каза, че е достатъчно, но...много се притеснявам  Cry

Бях на ЖК преди два дни. Вече съм 66.5 кг (при старт 63), което ще рече че качвам средно по кило и малко всеки месец от третия насам...мисля, че това е хубаво...акушерката нищо не каза...все малко й се виждат. Мери ми тумбака, каза че си отговарям за седмиците даже малко по-напред вървим (както показва и ехографа всеки път). Пак ме пита дали някой от нас с мъжа ми е бил едро бебе и при репликата "Мъжа ми се е родил 4.200" само ми се усмихна съчувстващо  Laughing
Какво друго за нас - риткаме си мъжката...правим шоу на всеки който се падне около нас, когато сме активни...но вечер е най-весело  Joy

Megita, няма страшно за ФМ, моята лекарка като отидох в 20-та седмица ми каза, че малко по-късно даже по-хубаво се виждало каквото трябва...до 24-та г.с. според мен си е нормално да отидеш... Hug


Лек и слънчев ден на всички тумбачета  Hug  bouquet


П.П. Ето ме и мен - дъ елефант  Mr. Green - http://images16.snimka.bg/002609283-big.jpg

Хм...линка не работа, защото в снимка.бг си 'ремонтират' сайта. Сложила съм я в 'нашите коремчета'

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 11:39 от V-twin

# 43
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте отново  Hug
Момичета извинявайте за въпроса ама мен изобщо виждате ли ме като пиша или по- добре да не пиша...  newsm78 Постоянно ме подминавате  Sad
Мегитка, и аз имам такова чувство често /към мен имам впредвид/, но гледам да го отдам на това, че сме доста мами вече, а и повечето са от София и имат какво да си обсъждат помежду си /за лекари, болници и т.н./. Гледам да не ми пука и си казвам, че не е умишлено. Ето сега пак ще се отчета за моята ЖК  Peace
И този лекар, трети поред, подвърди, че ще е бебка   Heart Eyes Развива се нормално, с килограмите съм +2, т.е. +6 от началото на бременността. Мисля, че не е толкова зле, само дето стартирах с 5 кг отпреди да забременея.  Embarassed
Това е от мен засега. След малко отивам да взема Йоан от училище и излизаме по улиците.
Стискам палци на всички, които са на ЖК или ФМ   bouquet
V-twin, добре дошла отново  Hug

# 44
  • Мнения: 1 380

Момичета, да ви питам нещо. Тази сутрин към 6 се събудих от страшна болка в прасеца на единия ми крак. Имам чувството, че целият ми мускул беше станал като топка и много ме болеше. След около 40 минути се поотпусна и стана отново нормален. Дали на някоя от вас се е случвало такова нещо и дали е нормално.  newsm78
На мен ми става така почти всяка нощ. Докторката ми каза, повече движение, ама аз си се движа достатъчно, но пак се получава. Някъде четох че се взимало Неуробекс, но аз смятам да си карам така. Явно се притискат някой нервни окончания, ама не е болка за умиране.

Общи условия

Активация на акаунт