Станах жертва на фишинг измама

  • 6 201
  • 91
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 369
Честито!
Имам чувството, че този път банката е платила вашата грешка. Те поемат разходите по откраднати и дори загубени карти,  но когато човек доброволно си е дал картата на измамник, от гледна точка на банката - тя няма абсолютно никаква вина която да плаща.

# 91
  • Мнения: 43 603
Честито. И да внимавате повече.

Общи условия

Активация на акаунт