Притеснено ми е...

  • 4 246
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 206
Нинче, знам какво ти е, мила, кураж и дано дано всичко е наред.

# 31
  • София
  • Мнения: 660
Не се притеснявай,че ще отчете по-висока захар. Дори и да е по-висока от нормалното,това не означава,че имаш диабет.Майка ми също е от доста години с диабет,спомням си ,че при нея го откриха след драстично отслабване,без конкретна причина и ходеше много често до тоалетна. Стискам ти палци и не се тревожи !

# 32
  • Мнения: 500
Ще се молим да си здрава, но Нина от всичко има изход. В края на крайщата познавам доста хора, които със спорт и диети постигнаха  чудеса. Само не с травмирай предварително, а мисли едно по едно нещата- на малки стъпчици, така ще останеш трезва. Моля те, дръж ни в течение какво ще покаже изследването.

# 33
  • Мнения: 3 251
Благодаря ви ,момичета още веднъж!Незаменими сте!
При профила който ми правиха днес сутрешните стойности са 5,8 ,а на обяд-5,1,очаква се вечерните и те да не са високи-нямам диабет!!!
 Grinning Излязоха и резултатите от урината:15-20 levc+слуз.
От там ми идва целия проблем-позната история/от 3-годишна все там ми е слабото място Close /,утре съм на стерилна , ще видим какво ще покаже антибиограмата.
А за килцата-май ще правя хормонални,да видим какво ще каже ендокринолога.
Голямо благодаря за подкрепата още веднъж,не знаете колко много ми помогнахте да се отпусна и да мисля нормално!

# 34
  • Мнения: 3 777
Супееер!!!!Много се радвам че всичко е ОК... Grinning

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Браво Нина, радвам се че всичко е наред. Сега се отпусни и си поеми дъх Wink

# 36
  • Мнения: 2 792
Браво много се радвам, кръвната ти захар си е напълно в норма. Дано антибиограмата не покаже нещо сериозно Praynig
А за килцата и хормоните, непременно си направи изследвания при ендокринолог, аз съм имала подобни проблеми, много е неприятно и трудно се овладяват Confused

# 37
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Браво, браво, Нинка! Много съм щастлива за теб!!! Heart Eyes

# 38
# 39
  • Варна
  • Мнения: 513
ЧЕСТИТО! Това което казваш е наистина чудесно! Много се радвам за теб! Tada

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво, Нинка! Много се радвам за резултатите ти!!!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Чудесно!
Само дето от притеснение да си докараш нещо друго. Давай по лабаво Laughing
Кажи после как е миналло при ендокринолога?
При кой ще ходиш?

# 42
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Ееее видиш ли! Фалшива тревога, но пък от друга страна поне сега си спокойна.  Flutter

# 43
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ей, браво, радвам се за теб!

# 44

Общи условия

Активация на акаунт