Булстрад или Бул Инс

  • 5 871
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 60
а имам един друг въпрос:
ами тя колата в момента има каско в БУЛ ИНС ,направено от стария и собственик. Това значили ,че аз ако реша да си семена каското към друга фирма или се откажа изобщо от тази услуга , че може да ми се случи нещо на колата от самите БУЛ ИНС

# 46
  • Мнения: 276
С две ръце за Евро инс.Като техен представител гарантирам за тях.
а имам един друг въпрос:
ами тя колата в момента има каско в БУЛ ИНС ,направено от стария и собственик. Това значили ,че аз ако реша да си семена каското към друга фирма или се откажа изобщо от тази услуга , че може да ми се случи нещо на колата от самите БУЛ ИНС
Щом имаш платено каско какъв ти е проблема -когато  изтече застраховката ако искаш  се премести в друго дружество.

# 47
  • Мнения: 60
С две ръце за Евро инс.Като техен представител гарантирам за тях.
а имам един друг въпрос:
ами тя колата в момента има каско в БУЛ ИНС ,направено от стария и собственик. Това значили ,че аз ако реша да си семена каското към друга фирма или се откажа изобщо от тази услуга , че може да ми се случи нещо на колата от самите БУЛ ИНС
Щом имаш платено каско какъв ти е проблема -когато  изтече застраховката ако искаш  се премести в друго дружество.
не се ли сещаш щом толкова разпитвам за различните компании , значи скоро изтича и и искам да знам към коя да се ориентирам

# 48
  • Мнения: 2 529
Току-що си взех колата от сервиза на БУЛ ИНС, оправиха ми я доста бързо, качествено и най-вече безкасово  Party (ударих я доста неприятно преди 2 семици). Другата ни кола е застрахована в ЕВРО ИНС - и към тях нямам нито една забележка, а колата е минала безброй щети вече Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 622
Цялото хале на маркировачите на Армеец е облепено с трофейни стикери на Бул Инс, свалени от автомобили, прехвърлени в Армеец  Laughing  Предполагам, че и в другите компании е така.Така че не се притеснявай за смяната на застрахователното дружество.

# 50
  • Мнения: 60
Цялото хале на маркировачите на Армеец е облепено с трофейни стикери на Бул Инс, свалени от автомобили, прехвърлени в Армеец  Laughing  Предполагам, че и в другите компании е така.Така че не се притеснявай за смяната на застрахователното дружество.


много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия

# 51
  • София
  • Мнения: 2 967
много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия


Според мен и според това, което знам, е самата истина.

# 52
  • Мнения: 2 550
много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия


Според мен и според това, което знам, е самата истина.


айде, айде...

# 53
  • София
  • Мнения: 2 530
много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия


Според мен и според това, което знам, е самата истина.


айде, айде...




В кой свят живеете? Това са абсолютни глупости и легенди. И двете ни коли бяха в Бул Инс от 3 години сме застраховани на друго място и все още не са ни изчезнали колите.

# 54
  • Мнения: 3 743

много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия

Моята кола беше застрахована в Бул Инс една година, на следващата я прехвърлих към Армеец и нямам никакви проблеми Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 622
Цялото хале на маркировачите на Армеец е облепено с трофейни стикери на Бул Инс, свалени от автомобили, прехвърлени в Армеец  Laughing  Предполагам, че и в другите компании е така.Така че не се притеснявай за смяната на застрахователното дружество.


много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия
Мъжът ми преди години работеше в Бул Инс-няма такива работи, но има друго. Никой не краде коли на сериозно застрахователно дружество (а специално за автомобилното застраховане няма какво да си говорим-това са Бул Инс и Армеец)Други компании имат доста по-малък пазарен дял. Една мама се засегна за Алианц- но така си е- те работят предимно с корпоративни клиенти- защото така дават добри отстъпки, но за коли свободни електрони,особено над 10 години- цените са  Shocked Затова и не са сериозен конкурент,именно в автомобилното застраховане. Останах с впечатлението , че Сладкото бебче иска по-висока оценка на колата. Странно ми е- така и каското скача. Всички търсят по-ниски цени -по-ниско каско.А и мнозина застрахователи могат да надзастраховат колата и това съвсем не означава, че при евентуална кражба,застрахователното дружество ще изплати сумата по оценка.Има си общоприети граници за обезщетенията за даден модел и модификация кола-те важат за всички застрахователни дружества.Така че от тази гледна точка няма значение къде ти е каското, стига да е в нормална застрахователна компания (а на Витоша, Български имоти и прочие)Има значение цената на каското и бързото ликвидиране на щетите.
 Коли на Бул Инс и Армеец не се крадат, защото на крадците им се случват разни работи- може би това си чула за Бул Инс. Но един познат имаше лизингов джип във Витоша(лизингодателят избира застрахователното дружество) и му го крадоха 9 пъти за половин година Shocked .Последния път не се намери. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 371
Бул инс
До сега , каквито и проблеми да съм имала - всичко е отстранено. Коректни са. И най-важното - не те бавят.
 Peace

# 57
Аз без бой пари на СИК-аджиите никога няма да дам.

# 58
  • Мнения: 22 864
Цялото хале на маркировачите на Армеец е облепено с трофейни стикери на Бул Инс, свалени от автомобили, прехвърлени в Армеец  Laughing  Предполагам, че и в другите компании е така.Така че не се притеснявай за смяната на застрахователното дружество.


много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия
Не се притеснявай,няма такова нещо.Но това,което казва Елито е вярно-почти не се крадат коли на Армеец и Бул Инс,защото те си имат начини да си ги намират,чрез стари познанства. Whistling

# 59
  • Мнения: 261
А!Умно момиче Peace!Има логика.  Naughty
Не смеят да пипат Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт