Номинации за Муньо - 2007

  • 105 531
  • 541
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 985
Хахахаха, весела темичка. Къде са мъжете във форума? Дали четат?
И аз имам колекция от Муньовци. Най-първият ми беше гадже, бяхме даже от един клас. Дават ни по 10 лв (от онези живковите, ако някой ги помни). След даскалото излизаме с Мунчо, разхождаме се и попадаме в магазин. Абе кинкалерия някаква. Аз се заглеждам по едни грозни шноли за коса, но просто зяпам. Пича решава да ми прави подарък и казва : "Избирай!". Аз се дърпам, ама той много настоява и стиска оная ми ти синя десетолевка, една лелка-продавачка седи и ми се смее на акъла дето се дърпам и накрая реших да избера. Посочвам първата  шнола, която ми попада в полезрението, лелята ми я подава (тогава не опаковаха хората), Муньо плаща и издудва "`айде, влАчи!". Никога не я сложих тази шнола, а като се разделихме,скоро след като завършихме, си му я върнах нова-новеничка с пожеланието да си я ползва със здраве).
...Хайде, другите Муньовци ще ги пожаля.

# 61
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Един- единствен такъв съм имала.
След около едномесечна връзка се изказа, че много иска баща ми да му обзаведе стоматологичния кабинет  Shocked
Беше разкаран на мига.
После редовно ми звънеше и казваше- аз от моя мобилен ти се обаждам... ( тогава бяха още лукс).

# 62
  • Мнения: 2 723
Я да се включа и аз с номинация на бившия ми мъж...
Та събрахме се да живеем заедно в моя апартамент преди сватбата, аз работя - на него мама му дава парички, родителите ми плащат сметките, докато той не започне свястна работа...
Оженихме се, ама работата не върви, мислих, мислих и си викам, по-добре да се разведем, преди да сме си направили бебе.
Привиквам го един ден в една кръчма да си поговорим. Ядохме, пихме, говорихме си... казах му, че искам развод. Сметката я платих аз, голяма работа, нали все пак го нараних... той не направи и опит дори да участва...
Започваме да се развеждаме и адвокатите изготвят споразумение...
Ако съм искала да се разведем - да съм му дадяла половината пари от сватбата- тва ок, да съм му платяла половината куче, защото кучето оставало за мен Shocked Shocked Shocked, да съм му върнела подаръците, които неговите роднини са ни подарили и да съм му изплатяла половината от сумите, на подаръците, които моите роднини са ни подарили, защото оставали за мен... Годежния пръстен да съм му върнела, защото бил с 8 каратов диамант и майка му го била плащала и сега си го искала... а и да съм му върнела моята част от парите за сватбеното пътешествие, защото майка му го била плащала...
Викам добре бе как не те е срам, 2 години наще плащат сметките и ни пращат по почивки, той вика да, ама мама ми даваше повече пари отколкото беше твоята заплата...
Дадох му каквото искаше и не искам да си спомням, че съм имала нещо обще с него Sick
ОТВРАТ
Бих му изтипосала и името, ама разбрах, че се оженил пак и жена му чакала бебе, та сигурно е някъде из форума... горката Tired

# 63
  • Мнения: 2 759
...Затова може един път да плаща кавалера,а другият път дамата.Това мъжът да плаща сметките,явно е останало от времената когато е имало повече кавалери,а дамите вместо да вървят на работа са домакинствали.
                  Бтв, все още има много жени, които си седят вкъщи (или търсят мъж, с които могат да си го позволят). Освен всичко друго, с раждане и отглеждане до двегодишна възраст една жена обикновено си седи вкъщи 4-5-6 години и е добре, да могат да живеят нормално през това време... Това според мен е причината, поради която мъжът трябва да плаща сметките - жените не са в равностойно положение.

                 Иначе сега си спомних за още един Муньо, дето на втората среща ми обясняваше, че ужасно много ме обича, но сметките трябва винаги да се делят и мъжът по закон не е задължен да издържа жената. Дори си позволи да ми обясни своята гледна точка: може и да сме женени, но аз ще си живея с децата у нас, той у тях, и всеки ще си плаща собствените сметки. Това законът го позволявал. Ако евентуално съм била добричка, можело да дава някой лев за децата НИ  newsm78. Милостив човек беше, няма спор  Mr. Green. Затова и беше, де.

# 64
  • Мнения: 1 426
Ха-ха, какви ли ги няма на тоя свят!
Сваляше ме на времето един образ, от фирма, за която правехме някакъв проект, там беше голямо началство. Един такъв надут, важен и все едни такива завързани изрази използваше, три пъти премигаш, доде го разбереш. Та ме сваляше, сваляше, сваляше... в крайна сметка успя да се покани да ми дойде на гости. Пристига, значи, изтупан, с костюм, с връзка, с дипломатическо куфарче, отваря го, вади от него огромна кутия бонбони и бутилка уиски... това началото на 90-те, по магазините почти нищо - докато вадех чаши успях да си премисля какво купонче ще спретна като си отиде. Стоя 1 час, много културно приказваше... Стана да си тръгва... Отвори си куфарчето, сложи си вътре бонбоните и уискито, целуна ми ръка - и си отиде!!! Mr. Green
А още по-смешното е, че разправям тая история на мъжа ми преди две-три години, разбира се, без имена и конкретни факти - той ме слуша, слуша, и току вика: абе тоя не е ли Х, който е шеф на У? - и му казва точното име и месторабота! Озъби ме направо. Викам: не може да бъде! Че и ти го познаваш - добре, случва се, ама да го познаеш по това описание?!?! Надали и на тебе ти е носил бонбони... А мъжът ми вика: ами тоя е такъв Муньо, че като те слушах тебе, реших, че не може двама такива Муньовци да има на тоя свят...

# 65
  • Мнения: X
Преди години...2001 -ва трябва да е било работех като аниматор на Златни Пясъци. Отивам на работа един ден и колежката ми вика "Имаш таен обожател. От две седмици те следи с бинокъл от покрива на хотела - син на управителя - много добро момче, симпатично..." Викам "еми добре...и какво?" Колежката само се усмихва Grinning
След няколко дни се появява въпросния господин . Симпатичен наистина , с едни такива честни сини очи. Сяда при мен и децата - тръгна приказката, свестен ми се стори.  BlushИ започна да ме кани да излизаме ама не следващия ден гадно времето , вали дъжд, казвам че няма да отида (18 км до Златните от Варна Whistling. Обаче той "не - ще дойдеш, аз ще те чакам" - чакал ме 3 часа(нали казах че няма да отида?!). Идва на следващия ден и ми мърмори как съм могла, той настинал заради мен - и ми стана съвестно, та викам - добре, хайде ще излезем след работа. Идва към 23:00 часа - аз влизам в хотела да се преобличам (знаете как е да работиш с деца - цялата съм в боички след работа) - излизам и тоя „Малеее, ама ти и хубава си могла да бъдеш!”. Пропускам забележката покрай ушите си и избирам дискотека - той „ NaughtyНе! Сакън! Не ми се дават 3 лв за вход - ще ходим в една безплатна.” Пак си замълчавам. Влизаме и той презглава към бара - докато го догоня беше ударил 2 джин тоника и след 10 мин се пльосна да спи на бара. Събужда се и вика - ти не танцуваш - ще отида да набия диджея. Усмирявам го. Той заспива. Събужда се и вика - „айде да ходим на плажа да правим секс” и пак заспива. Към 3-4 ч. аз решавам че ми е време да се прибирам и искам да си повикаме такси - тоя пак „Не! Сакън! Мен пари за такси не ми се дават. Автобуса е в 6 ч. - до тогава ще спим в хотела на баща ми.” Отиваме там (той вече е изтрезнял малко). Сядаме на кресло в коридора и заспиваме. След няколко часа се събуждаме и тоя ме гледа и вика - „ама ти защо си със сутиен?!”  Shocked?! Излизаме и тръгваме към спирката - а тоя „ти да вървиш 3 метра зад мен, какво само ме настигаш?!” .
Аз млъквам, паля джапанките и взимам 170- те стълби (броила съм ги по друг повод) за отрицателно време  Twisted Evil. Стигам на спирката и сядам. Тоя се дотътря и ни лук ял ни лук мирисал ме побутва - „Какво има”  newsm78 „Нищо” Crossing Arms. „А, добре. Шефът ти каква кола има?” „Seat Ibiza”  Sunglasses- „Ама не мога да разбера защо псуваш сега?!” .
Излишно ли е да казвам, че повече не се видяхме? ooooh! Joy

# 66
  • Мнения: 68
Леле, тоя яко го е натискала шизофренията.  ooooh!  Joy  Само не разбрах защо се е разсърдил, че си със сутиен?

# 67
  • Мнения: X
Леле, тоя яко го е натискала шизофренията.  ooooh!  Joy  Само не разбрах защо се е разсърдил, че си със сутиен?
newsm78 И аз не разбрах #Crazy Joy

# 68
  • Мнения: 2 891
Леле, тоя яко го е натискала шизофренията.  ooooh!  Joy  Само не разбрах защо се е разсърдил, че си със сутиен?
newsm78 И аз не разбрах #Crazy Joy

Сигурно е сънувало нещо момчето  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 556
Никси, това с плащането на половината куче направо ме срази  Shocked

# 70
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Бях се вече развела и моя бившия ми се обажда да ми иска 400лв. назаем, защото го бил страшно закъсал, само до седмица-две.И аз , нали съм майка Тереза, му давам,/ не че ги бях натрупала/, ама от човещина. И минава месец и той не ми ги връща. Звъня у тях да питам какво става и ми вдига някакво маце.  Чувам някакъв купон се вихри!! Питам аз къде е въпросния Х, и тя ми отговаря , ама то не е много удобно сега да го викам, че днес ни е сватбата с него! Щях да падна! Обаждам му се на другия ден  и си искам парите, като му казвам:" Ти с моите пари сватба ли си правил?" А той " Ами -и-и-и, имала си -дала си!!!!" И се хили по телефона щастлив и доволен!Е , такава Муня като мене срещали ли сте?Да платите на Бившия си  сватбата  с новата му жена? Embarassed

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 17:13 от dianivo

# 71
  • Мнения: 2 891
Не, ама съм плащала билет и виза, за да замине в Англия при нея  Mr. Green Кво да правиш - Давам път на лИбоФта  Crazy

# 72
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Боже, тази тема е жестока, за книга е!  Joy  Joy  Joy

# 73
  • Мнения: 2 759
                dianivo, признах тА   bouquet!

# 74
  • Мнения: 278
Имах един ухажор със зелен москвич. Покани ме на среща, дойде да ме вземе, с москвича, пихме по кафе и тръгваме към нас, разстоянието е около 3 км и по средата на пътя москвича спря без причина. И слиза пича, отваря капака и се рови, рови, рови, а аз седя и чакам. Идва по едно време и ми вика "Трябва да слизаш, че няма да стане". Слязох, той пусна колата по баира по инерция и се изгуби в далечината, а аз се обърнах и се прибрах. Повече никога не сме си говорили, даже не ме поглежда, от срам ли, що ли.

Общи условия

Активация на акаунт