Номинации за Муньо - 2007

  • 105 599
  • 541
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 432
Аз не съм имала преживявания като вас  ooooh! .Направо ужас.
Та имах едно гадже ,откровена скръндза.Никога не ме е 4ерпил едно кафе поне  Crazy. /за протокола аз съм го правила многократно /.Та седим в едно заведение и 4овека си е взел бири4ка, картовки-хапва ,пийва .......... влизат негови приятели.Той бута картофите по средата ни и казва'' Вземи си моля те ,да не кажат 4е сам си ям ''  hahaha ...Те хората си го знаят какъв е , но той ре6и да развен4ае мита ...................е ,неуспе6но  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 2 723
Никси, това с плащането на половината куче направо ме срази  Shocked

Де ще ходи момичето. Я не е платила полвината пари, я си е поискал полвината куче  Joy

Ми затва му го платих... а тя кучинка скъпичко я взехме... кво да праиш, ами ако беше си откършил половин куче или недай си боже да не ми даде развод Confused

# 92
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Ама наистина ли му го плати половината куче?  Joy hahaha Joy hahaha

# 93
Муньо Миро то Стрелбище отидохме на кафе поръчах си баника а на излизане ми каза кога ще ми върнеш 50те сотинки. 

# 94
  • Мнения: 512
Аз моя Муньо го изтипосах и в предишната тема, ама май не стана дума за скъперничеството му. А мога да говооооря....
1. За двайстия ми рожден ден ми купи избрано от мен бижу (сребърно, де), но понеже съм си била избрала много скъпо - поиска да си разделим парите.  Купих си го сама, но той държеше да казвам пред другите, че е подарък от него. #2gunfire
2. Винаги (бях с него 4 години, Боже, как съм издържала...) си деляхме сметките в заведенията и когато ходехме на море - също.
3. Като студентка ме омайваше да си купувам скъпи книги (родителите ми ме издържаха все пак...), но с идеята да ги чете той. Сега обаче, благодарение на това имам богата библиотека  Joy
4. Всичките ни общи снимки от морета и екскурзии вадех аз и си ги подреждах в албумчета. Като се разделихме, известно време си и граехме на приятелчета, та ме помоли да му ги дам да си ги извадел и за него.  newsm78Нито снимки видях повече, нито албумчета... ooooh!
5. Аз му платих куверта за бала. Той все пак се бил охарчил за костюм, нали? А и нали АЗ го каня, значи следователно аз трябвало да плащам...

Леле, това като го написах сега и си го припомних, се чудя - къде ми е бил акълът??? Shocked

# 95
  • Мнения: 512
Аааа, забравих, че  - нали искаше да се женим, човекът си беше "приготвил" и халки - пръстени на майка му! Shocked

# 96
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Добре че си се отървала  Simple Smile Само си представи какво щеше да те чака ако евентуално се беше омъжила за него. Сигурно и парите за детето щяха да са 50:50 - така де, само половината дете щеше да негово, а половината - твое   ... Mr. Green
Виж по-горе как друг Муньо си поиска стойността на половината куче  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 6 417
А един Муньо дойде на гости, домъкна бутилка вино и 2 чаши, а после, когато си тръгваше си завил тайно чашите и си ги прибрал. Ако не бяха най-обикновени, щях да си помисля, че са някаква семейна реликва или са от времето на Луи XIV  Shocked

# 98
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
имах едно гадже, което преди всеки мой рожден ден се скарваше с мен, за да не ми купува подарък! Ама късно усетих тая работа... newsm78

# 99
  • Мнения: 2 759
имах едно гадже, което преди всеки мой рожден ден се скарваше с мен, за да не ми купува подарък! Ама късно усетих тая работа... newsm78
                 Аз пък ходих с много приятен младеж, който ми 'забравяше' рожденния ден в продължение на няколко години. Седмица преди това и седмица след винаги си го спомняше, просто самата рожденна седмица си беше пълен пас... Но предполагам, че това е било по-скоро някаква празнична фобия, защото откъм подаръци не съм имала никакви проблеми - всъщност ми е сбъдвал няколко финансови мечти. Можеше да ми подари кола без повод, но никога не съм получавала от него подарък за рожден ден. Уф, то малко като хвалене излезе, но всъщност се оплаквам  Whistling...

# 100
  • Мнения: 358
Една приятелка и гаджето й си купиха кола, само дето той си замина на Сливен и тя повече не я видя. При това тоя се хвалеше, че предната половина на колата била негова, че той я кара, а задната на приятелката ми, че тя я пълни. То наистина тя я зареждаше, преди Муньото да духне ooooh!

# 101
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
имах едно гадже, което преди всеки мой рожден ден се скарваше с мен, за да не ми купува подарък! Ама късно усетих тая работа... newsm78

Ооо, забравих, че и моят въпросен Муньо задължително биваше в командировка на рожденият и именният ми ден, на 8 март, на Коледа и Великден, просто задължително. И всичко това за да не ми купува подарък, та било то и само едно цвете  Twisted Evil Интересното беше, че командировката обикновено беше само за един ден, точно на самият празник Mr. Green като на следващия ден вече се е върнал  Mr. Green и се ослушва като бит травестит, дума не отваря за празника, ни лук ял, ни лук мирисал  Mr. Green
Той така и не отиде на сватбата на племенника си  - синът на брат му. А хората дойдоха 2 седмици преди сватбата да го поканят официално, носеха погача, печена кокошка, торта, бонбониери, бъклица със здравец и червено вино и т.н.  Mr. Green Един вид поканата беше като за кум  Mr. Green най-официална  Mr. Green Бях у тях тогава и това го видях лично. Той въртя, сука, то беше едно назлъндисване ... ми не знаел дали ще може да дойде, можело да е на работа точно тогава и т.н. Умрях от срам пред хората заради него, толкова бяха мили и добри, ама Муньо си е Муньо. Познайте дали отиде на сватбата? "Замина" в командиравка, точно в неделя Mr. Green защото иначе трябваше да купи подарък на младоженците, а тъй като им е чичо, подаръкат беше редно да е хубав и по-скъп. Питах го после дали не го е срам, ама ... Муньо!
Аз май трябва да пусна една тема и за най-голяма Муня и да взема да се номинирам  Mr. Green

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 00:39 от Unknown_lady

# 102
  • Мнения: 2 032
Аууу, Никси, да му платиш половината куче. Ами ти защо не го парира, да ти плаща издръжка за кучето...
Мани-мани, добре че дете не сте имали заедно, тогава предствяш ли си , половин дете щеше да имаш му плащаш.
А пък след приказката за 8-каратовия диамант, не започна ли да се зачудваш дали пък и без да забележиш тези сватбените подаръци не са били вази Минг и майсенски и севърски порцелан.

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 01:40 от Алиса

# 103
  • Мнения: 603
Темата ме заби в земята. Така не бях се облещвала в монитора не помня от кога.
Нямам такъв опит, но това с кучето  Shocked

# 104
  • Мнения: 73
Муньо - перач

И аз да си кажа за един от муньовците Simple Smile
Пича уж се бараше много навътре в домакинската работа - готвене чистене пране... обаче все не му се готвеше и чистеше, та в повечето случаи аз вършех въпросната домакинска работа, но един ден реших да го оставя сам да се оправя, та прибирам се аз от работа (тогава живеех при него) и какво да видя Мунчо взел, че пуснал пералня, обаче виси в банята и търка нещо в един леген. Питам го " Какво става", а нашичкия взел, че пуснал разноцветно пране заедно с бялото, та тъмносините му слипове пуснали боя и му боядисали белия халат и любимата оранжева риза...а после пуснал един губер заедно с хавлиените кърпи... направо се хванах за главата.
След време като се разделихме, то се върна при бившата си приятелка. Понеже често минавам покрай апартамента му, защото живея наблизо, та 3 дни подред гледам едни и същи прашки, които някога са били розови, на простора... та пролича си кой го е учил да пере. hahaha После сме се смяли с приятелки сума ти време след случката с розовите гащи на простора (кой знае може да не могат да се изперат и ги е увисила на простора да им поизбелеят жълтите и кафяви петна хахахах)

P.S: Да добавя, че въпросният господин беше и голям скъперник, изкарваше си доста добри пари на месец, обаче в апартамента си използваше само една от стаите, където спеше, работеше и ползваше кухненския бокс, където се готвеше. Та Мунчо си ползваше само едната стая, защото искал да си купи спалня и други мебели за в другите две стаи ама "мнооо скъпи тея спални бе" как така ще даде 500лв за спалня и 200лв за матрак като има "само" около 5000 лв в банкова сметка, направо си е чисто обирджийство  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 10:45 от Fantasy_Girl

Общи условия

Активация на акаунт