Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 49

  • 19 090
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 283
Ааа, познавам един Карамфил и аз, който навсякъде се представяше като Сашо Grinning Разбрах, че се казва Карамфил, когато след година познанство, примерно, ни покани на имен ден на цветница Grinning

# 271
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 13 311
Мак-възрастен роднина.До сега не съм срещала друг с това име.
Еделвайс-жена.Харесва ми името.
Изгрев-баща на моя бивша съученичка
Вихър
Верен
Свежа
Нигрета

Да лепнеш женско име на момче е много нелепо.
Чувала съм Жаклин,Адел,Кристин..




# 272
  • София
  • Мнения: 2 283
Преди години ми беше попаднал някакъв Жизел - даваха го в репортаж по новините. Беше сравнително млад, към 30-годишен.

# 273
  • София
  • Мнения: 6 909
Сенатор Flushed Rolling Eyes със скучната фамилия Митев, малко над 30г

# 274
  • Мнения: 1 677
Сенатор Flushed Rolling Eyes със скучната фамилия Митев, малко над 30г

Щом не е Президент, не ми го хвали Laughing

# 275
  • Мнения: 512
Еделвайс знам мъж, доктор е

# 276
  • Мнения: 15 331
Охохо, разбихте ме с последните страници! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Чайка Бележкова
(може да сте я писали вече в темата, нотариус беше)

# 277
  • Мнения: 4 627
Ветко и Вълчо Арабаджиеви - от днешни дни. Не знам автобиографията на Ветко, от каква фамилия е, предполагам че Вълчо е на някой дядо, прадядо /някой основал "империята" на семейството, или както е модерно да се казва - "олд мъни"/.

# 278
  • Мнения: 18 687
Ветко познавах един преди много години - влах беше човекът.

# 279
  • София
  • Мнения: 2 283
Ама моля ви, Ветко се е прекръстил така от Вълчо Grinning Не знам, явно Ветко му е звучало по-аристократично от Вълчо, но защо кръщаваш сина си  Вълчо, след като самият той явно не си тачи особено името. Между другото, семейна позната на нашите се казва Ветка, жената трябва да е над 70 вече.

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 21 695
Може така да са му викали от малък. Както Сашо на Карамфил.

# 281
  • Варна
  • Мнения: 2 174
Дина
Свежен

# 282
  • Мнения: 15 331
Аз имах състудентка Дина.
Казваше се всъщност Надежда.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 2 174
Видях го на лекарски кабинет, цялото име беше Дина.

# 284
  • Мнения: 4 221
Едно време имахме съседка баба Динка, та може би Дина е кръстена на някоя баба Динка, ама без -ка.

Общи условия

Активация на акаунт