"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 576
  • 838
  •   2
Отговори
# 105
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
  Mr. Green

# 106
  • sofia
  • Мнения: 7 477

аааааааааа,така те искам..... Hug

малкия бонбон как е.......сори за офф-а

# 107
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062

аааааааааа,така те искам..... Hug

малкия бонбон как е.......сори за офф-а

ДОбре,  че е той да разведрява положението, като ми е кофти спи и си трайка

# 108
  • София
  • Мнения: 2 210
Ивет, Бранимира на същото място ли е?

# 109
  • Мнения: 1 770
Да, в центъра е все още.

# 110
  • sofia
  • Мнения: 7 477
сега се връщам от семинар в Банкя,организиран от ДАЗД.Миленка остана и утре Crazy
Доста полезни неща нау4ихме,бяха няколко директори,с които работим.....хора от Трън.......Имаме много да ви кажем и като се видим ще ви надуем главите Twisted Evil
Тепърва ще стават интересни неща в системата ,които ни късаят много.Децата най-много де Hug

# 111
# 112
  • sofia
  • Мнения: 7 477


е,най-накрая стана отдавна замисленият купон HugПредставям си какъв кеф е било.Браво на Дун4ев и на Рени  bouquet

# 113
  • Мнения: 3 248
Те се похвалиха още като ходихме с Жени у кумата й, но днес случайно попаднах на отразения материал. Дано по-често се случват тези купончета. Grinning

# 114
  • sofia
  • Мнения: 7 477
забравих отдеве да ви кажа,4е с Трън ни 4ака много работа.Трябва заедно със социалните и общината да изправим дома на крака и стабилизираме децата.Оказа се,4е ние и една орг.Смайл като НПО-та работим с дома само.
скоро запо4ва преструктурирането и реформирането на вси4ки домове и това няма как да стане успешно без НПО-тата.И понеже в Трън са най-зле там ще трябва да насо4им много усилия.

Проекта на Гери е внесен и се надяваме да го спе4елим.Стане ли това ще живнат малко децата Praynig
Имат ве4е временно изпълняваща длъжнсотта директор-жена е,днес се запознах с нея.Ни4ев ве4е си е пак възпитател,но жената ще има нужда от помощ докато назна4ът постоянен 4овек.....
Та така.........

# 115
  • Мнения: 2 361
  Дай Боже нещата да потръгнат най-после.
  Така се надявам да приемат Елка Praynig

# 116
  • Мнения: 3 248
  Така се надявам да приемат Елка Praynig

И аз. Praynig Това ще е трамплин за нея и пример за следващите. Peace

# 117
  • Мнения: 908
  Дай Боже нещата да потръгнат най-после.
  Така се надявам да приемат Елка Praynig

А тя къде ще кандидатства?  newsm78 И аз много исках да уча психология, стискам й палци!   Hug

# 118
  • Мнения: 2 534
Момичета , трябва ми детско легло за детето на самотгната майка от Дупница
Преди време бях писала , но никой не ми отговори
Гошко е вече голям , а още спи в бебешка люлка , скоро ще падне от нея
Ако има някъде в складовете сгъваемо легло (кошара) или дървено , но разглобено , да пише , че е спешно
Трябва ни до утре вечер , че след това Вирани тръгва и няма как да го транспортираме
Благодаря предварително   bouquet

# 119
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета , трябва ми детско легло за детето на самотгната майка от Дупница
Преди време бях писала , но никой не ми отговори
Гошко е вече голям , а още спи в бебешка люлка , скоро ще падне от нея
Ако има някъде в складовете сгъваемо легло (кошара) или дървено , но разглобено , да пише , че е спешно
Трябва ни до утре вечер , че след това Вирани тръгва и няма как да го транспортираме
Благодаря предварително   bouquet

аз поне не знам да има  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт