"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 527
  • 838
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 502
Хем ученичка, хем с бебе на почти годинка. #Crazy #Crazy #Crazy На колко е, ако не е тайна?! newsm78

завършва като частна ученичка  12-ти  клас ,с набора си

# 91
  • Мнения: 1 770
Цитат

А къде се затри Ивет бе хора Thinking


ми newsm78 ,незнам.......много рядко се обажда и пише.Лошото е,4е нямаме инфо за Деси и другите Rolling Eyes

Тук съм, бе хора  Peace  Sunglasses

В емоционална почивка бях малко, че ми беше много нанагорно известно време. Писах по други теми в подфорума - за СУПЗ-то и т.н.

Деси е добре, Алекс също. Бремеността на Деси протича нормално засега. Ехографът показва всичко в норма.

Павлина и Мишел също са добре - Мишел вече е на ясла, Павлина започна работа. Оня нейния Петър се прибра отдавна от чужбинско и пак успя да я набие, тя търси други варианти да се изнесе от ДВН-то, ама засега й е сложно, няма с кого да излезе на квартира.

Днес бях до Центъра за майки и бебета, занесох им малко храна и дрехи - за всички майки да им разпределят. В момента са 9 майки и 11 деца.

Още една новина - седнете да не паднете - Бранимира отново е бременна - отново от Мариан - искала е да направи аборт, ама късно и е нямала пари - този четвъртък ще й излязат генетичните изследвания - няма да се връща да живее при Мариан, от центъра й търсят друго място, където да отиде, след като й изтече срока там. Не мисля да коментирам, мисля, че няма смисъл, то е ясно.  Tired Имате поздрави от нея.

Другата седмица сме на първата копка на Защитеното жилище в Гурмазово. Който може и иска - да идва. Има специална тема по въпроса  Peace



# 92
  • София
  • Мнения: 6 743
Още една новина - седнете да не паднете - Бранимира отново е бременна - отново от Мариан -
#Crazy Shocked #Crazy Shocked #Crazy Shocked
Наистина нямам думи  Shocked

# 93
  • Мнения: 863
Още една новина - седнете да не паднете - Бранимира отново е бременна - отново от Мариан -
#Crazy Shocked #Crazy Shocked #Crazy Shocked
Наистина нямам думи  Shocked
И аз!!! ooooh!

# 94
  • Мнения: 3 248
Още една новина - седнете да не паднете - Бранимира отново е бременна - отново от Мариан -
#Crazy Shocked #Crazy Shocked #Crazy Shocked
Наистина нямам думи  Shocked
И аз!!! ooooh!

Стига бе! ooooh!

# 95
  • sofia
  • Мнения: 7 477
надявам се да е добре  бебето Praynigи да е здрави4ко.

и как то4но си го представя това моми4е живота нещо не мога да схвана ?????????

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 1 438
Аз малко съм недоразбрала, май намерихте лятна количка newsm78 Но имам една, която мога да дам...ако не е за Видин може и за друго майче...Пишете ми на лични, ще се радвам да помогна Hug

# 97
  • Мнения: 908
Луда работа  Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 4 195
Абе това момиче нормално ли е бе #Crazy,
Иве имат ли нужда от нещо твоите момичета, нищо не казваш newsm7Ще се ходи ли до Трън, в събота newsm78

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 398
Ако ще ходите в Трън, в мен има 2 торби с дрехи от Мери и още една от една приятелка.   Peace Криси, да мина да ти ги оставя в офиса до края на седмицата?

# 100
  • Мнения: 1 770
надявам се да е добре  бебето Praynigи да е здрави4ко.

и как то4но си го представя това моми4е живота нещо не мога да схвана ?????????

Роси, и аз не знам  newsm78  Rolling Eyes Отказах се да разсъждавам по въпроса, отказах се да давам съвети. Май се примирих  Tired

# 101
  • Мнения: 1 770
Абе това момиче нормално ли е бе #Crazy,
Иве имат ли нужда от нещо твоите момичета, нищо не казваш newsm7Ще се ходи ли до Трън, в събота newsm78

Криси, в момента всичко е ок. Ако има нещо важно и спешно, ще пиша. Всички момичета са добре.

А че Бранимира не осъзнава живота като такъв е от ясно по-ясно. Край, примирих се...... Няма повече да чета лекции, щото явно файда никаква..... От едното ухо в другото.....

А Ицко беше прекрасен - усмихнат до ушите, с пораснала косица... грееше..... Съжалявам, че не ги снимах....

А да, още нещо - били на консултация в Ортопедията заради едното краче, че и той има проблеми.... Казали са, че някаква шина ще слагат, но нямало добри изгледи за подобряване и може крачето долу при глезена да не може да го движи.  Sad

# 102
  • Мнения: 1 770
И естествено пак забравих нещо да напиша - не знам дали ви казах, но първата операция на Кико от Роман мина успешно - спомняте си - крачетата - Ортопедията! Предстоят още операции, но най-накрая се даде началото и всички са доволни.  Peace Sunglasses

# 103
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Абе, жени, аз ли не съм в ред или хората са полудели!!!!!!!
Едни раждат от мъже дето ги малтретират , независимо психически или физически, други, като Димитрина- нямат пари да се усмихнат, но продължават да раждат, а аз с, едно дете, въпреки високите си , сравнително доходи, едвам изкарвам месеца, да не говорим за непредвидени разходи.
 В каква връзка ми дойде това словоизлиание??  newsm78 Свекърва ми си изгуби ключовете и сега се виждам в чудо.Няма да ви казвам колко е най евтиния вариант, щото съм в шок, та да не изпадне и някой друг  Sick  Какво става с тая държава? Кога ще се оправи? Да не говорим и за други неща които са ни всеизвестни.
 Сори за  горенаписаното. Не искам да ви натоварвам, ама разбрах че вие сте винаги насреща, като му потрябва на човек да си излее душата.  

# 104
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Абе, жени, аз ли не съм в ред или хората са полудели!!!!!!!
Едни раждат от мъже дето ги малтретират , независимо психически или физически, други, като Димитрина- нямат пари да се усмихнат, но продължават да раждат, а аз с, едно дете, въпреки високите си , сравнително доходи, едвам изкарвам месеца, да не говорим за непредвидени разходи.
 В каква връзка ми дойде това словоизлиание??  newsm78 Свекърва ми си изгуби ключовете и сега се виждам в чудо.Няма да ви казвам колко е най евтиния вариант, щото съм в шок, та да не изпадне и някой друг  Sick  Какво става с тая държава? Кога ще се оправи? Да не говорим и за други неща които са ни всеизвестни.
 Сори за  горенаписаното. Не искам да ви натоварвам, ама разбрах че вие сте винаги насреща, като му потрябва на човек да си излее душата. 



кво сори,то и на нас ни дойде до гуша от некои Closeинституции......Затова и ще има офанзива Twisted Evil
Кари,това  е положението душа,борим се докато дишаме и това е Rolling Eyes

Виж сега Hug,не се ядосвай Praynig ,слу4ва се да си загуби 4овек клю4овете,а онова с държавата ще му дойде времето много скоро Crazy
Я се усмихни  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт