Майка откри парче стъкло в пюре от Млечна кухня

  • 3 126
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Айде сега, и аз работя по цял ден и въобще не ме бърка сутрин да направя едно ядене.

БРАВО, ти си мъж. ама мен ме бъркаSimple Smile а в детската градина какво ядата децата според теб? а ти какво ядеш, когато си на работа?

# 16
  • Мнения: 397
Айде сега, и аз работя по цял ден и въобще не ме бърка сутрин да направя едно ядене.

Мисълта за детската кухня с големите казани ми е много неприятна, а който е доволен - нека си я ползва със здраве и дано не се откриват повече такива находки Simple Smile
Peace

# 17
  • Мнения: 46 518
Аз съм доволна от кухнята,но не мога да разбера защо майките не се съгласят да дават със стотинки повече и храната да я дават в съдове за еднократна употреба.Смятам че за всички ще бъде по-лесно ...

Защото всяка кухня си има условия и не зависят от желанието на майките, в София например, искат определен брой бурканчета от всяка майка и след това ги дават директно пълни, т.е. всеки път различни, каквото ти се падне.

... И аз , ако имах мама и тате да ми пращат готвено в бурканчета с домашни продукти-нямаше да откажа. Wink

Ех, за домашни продукти и аз си мечтая, ама няма  Tired
Мама готвеше всяка събота за София- само 2-3 месеца, след това мъжът ми се зае, за да не ги замразяваме  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 957
Амбър и в Русе всеки си носи бурканчета,но взима готови пълни защото няма как да пресипват на място.


Исках  да кажа,че тук храниш детето си в свои собствени съдове,за които знаеш как са измити.Носиш си бурканчетата,сипват ти и си тръгваш.Отнема по-малко от минута.Друг е въпроса какво ти сипват;)
Аз лично предпочитам да сготвя на детето си едно ядене,но да е вкусно и хранително,отколкото 3 редки бъркоча.Няколко месеца взимах храна от кухнята и знам за какво става въпрос  Sick

# 19
  • Мнения: 2 556
Моето хранене не ми е първа грижа, а децата тръгват на градина след 3 годишна възраст, когато стомахчетата са им поукрепнали вече.

# 20
  • Мнения: 6 029
Моето хранене не ми е първа грижа, а децата тръгват на градина след 3 годишна възраст, когато стомахчетата са им поукрепнали вече.

поукрепнали грънци, ама айде

# 21
  • Мнения: 2 556
Добре, аз правя разлика между дете на няколко месеца или годинка и дете на 3 години. Ама може и да са еднакви, знае ли човек  Grinning

# 22
  • Мнения: 46 518
... Друг е въпроса какво ти сипват;) ...

Я салмонелка, я ентероколитче  Sick

# 23
  • Мнения: 2 792
  Аз пък никога не съм имала доверие на млечната кухня, не че съм я ползвала, но ми е странно защо трябва да се защитавам заради този факт. То пък голямото готвене иска едно дете до 2г. възраст...

# 24
  • Мнения: 6 029
Добре, аз правя разлика между дете на няколко месеца или годинка и дете на 3 години. Ама може и да са еднакви, знае ли човек  Grinning

според наблюденията ми щерка ми има повече стомашни проблеми от яденето в градината, отколкото от детската кухня. понякога такива бълвочи и дават в ДГ... пиле фрикасе... със топчета... смятай.. неразтворено брашно Sick

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
и тук всеки си носи бурканчетата...
и как точно да готвя всеки ден по три неща с непрекъснато щъкащо, прохождащо бебе. аз и до тоалетната ходя с малката, не мога за секунда да я оставя... така, че за мен е голямо готвене и съм страшно облекчена, че има кухня.   bouquet

# 26
  • Мнения: 397
Не се чудя на тия , които нямат! Познавам доста, които имат финансови възможности, ама ги мързи да сготвят на децата си, а 3лв. (вместо за пюренце) предпочитат да ги похарчат за лак за ноктите си!!! Ей на такива им се чудя newsm78
Ами чуди си се, безплатно е все още. Излизай всеки ден в 8, прибирай се в 7 и готви по 3 разнообразни манджички на детето си . Аз пък се чудя на такива, дето си нямат друга работа, ами само си се чудят....и обобщават.

Имам си работа - и то доста сериозна! Е, излизам в 9.00 и се прибирам в 18.00, ама не ми пречи да се погрижа да сготвя за децата си!!!

# 27
  • Мнения: 5 370
Мама готвеше всяка събота за София- само 2-3 месеца, след това мъжът ми се зае, за да не ги замразяваме  Grinning
Дойдохме си на думата, благодаря ти за откровеността. У дома моят мъж никога не е готвил, а достатъчен ми е факта, че на него му готвя специална кухня-защото той е ВЕГЕТАРИАНЕЦ. И ако трябва да направя специално меню и на Станислав, и да сготвя и за мене-какво се получава, аджеба? Денят трябва да е не от 24, а от поне 36 часа някъде.
Апропо, мястото на тая тема е в друг подфорум, авторката реши явно да разбунва страсти жежки и петъчни. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 539
Това със стъклото е ужасно! Shocked
Но с дъщеря ми не съм имала проблеми с ДК и по принцип съм ЗА нея. Много вкусно готвят повечето ястия.

# 29
  • Мнения: 9 903
и тук всеки си носи бурканчетата...
и как точно да готвя всеки ден по три неща с непрекъснато щъкащо, прохождащо бебе. аз и до тоалетната ходя с малката, не мога за секунда да я оставя... така, че за мен е голямо готвене и съм страшно облекчена, че има кухня.   bouquet
хе, чак пък толкова не е трудно, при положение, че много от нас го правят Simple Smile
удобство е детската кухня, но не излиза по-евтино отколкото да си сготвиш вкусно вкъщи, а и отиването дотам отнема толкова време.
Готвя и за детето, и отделно за нас. Има време и за разходки и игра.

Общи условия

Активация на акаунт