Опазвате ли чистотата и реда в къщи за дълго?

  • 5 872
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
Вкъщи няма дете, но не успявам да въдворя ред за повече от един час след основното чистене и подреждане!

# 16
  • Мнения: 2 407
Аз си падам педант и мога да кажа ДА!Околните около мен се стараят Wink

# 17
  • Мнения: 465
Старая се полагам ежедневно усилия за това  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 364
Току що завърши пролетното почистване у дома!  smile3507
Ще видим този път колко време ще се задържи чисто!
Иначе у дома всеки ден пускам прахосмукачка, бърша прах и подреждам. Един ден да пропусна и резултата е плачевен!
Но....съпругът ми вече свикна да щади труда ми като пази малко повече чисто! Поне за това съм му благодарна! Деца още нямаме, затова не ми е проблем да отделя половин час на ден за гореспоменатите дейности. В събота чистя основно и гладя. В неделя не пипвам нищо - тогава само си почиваме!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 294
Сега е момента да ви кажа един много готин виц,който каза веднъж Слави Трифонов.

Ако се приберете някой ден след работа и заварите къщата в абсолютен ред-изпрано,изгладено,наготвено,децата нахранени и приспани на време....
Не се чудете какво е станало-ПРОСТО ЖЕНА ВИ НЕ Е ИМАЛА ИНТЕРНЕТ! newsm62 smile3521 smile3532

Тва е само за мъжа ми, лелеее кат` го чуе  Joy hahaha

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ООО ДА успявам и ако някой дръзне да го наруши  bash smile3532
Иначе гардеробите ги пререждам 2 пъти в годината / есен и пролет/ Така съм ги дресирала че нямам проблем  newsm18

# 21
  • Мнения: 13 191
Всеки ден подреждам, че в противен случай няма да остане място в стаята за нас. Когато бяхме в къща беше много по-лесно- винаги имаше чисти стаи за използване. Laughing

# 22
  • Мнения: 836
Сега е момента да ви кажа един много готин виц,който каза веднъж Слави Трифонов.

Ако се приберете някой ден след работа и заварите къщата в абсолютен ред-изпрано,изгладено,наготвено,децата нахранени и приспани на време....
Не се чудете какво е станало-ПРОСТО ЖЕНА ВИ НЕ Е ИМАЛА ИНТЕРНЕТ! newsm62 smile3521 smile3532
Това е и моя случай напоследък Grinning Embarassed
В момента, в който вечер се върнем в къщи-край с реда.

# 23
  • Мнения: 261
И за мен важи JoyИ на моя мъж му хареса вица Grinning

# 24
Ама за какво говорите? Аз и 5 мин. не мога да опазя реда! То е ненормално в къщи! Детето ли да гледам да не разхвърля? Мъжът ми като се прибира почва да рови! Кучето ли? Викам, викам ама нищо не става! За гардероби не ми се говори! Ама си подреждам всеки ден иначе... Не ми се мисли!

# 25
  • Мнения: 3 674
Сега е момента да ви кажа един много готин виц,който каза веднъж Слави Трифонов.

Ако се приберете някой ден след работа и заварите къщата в абсолютен ред-изпрано,изгладено,наготвено,децата нахранени и приспани на време....
Не се чудете какво е станало-ПРОСТО ЖЕНА ВИ НЕ Е ИМАЛА ИНТЕРНЕТ! newsm62 smile3521 smile3532

 Joy Joy Joy Много яко... bouquet

# 26
  • Мнения: 3 674
Едно време редих,нареждах,4истих...ходих  след моите  и им показавах 4е 4орапите и тениските си имат зака4алки  и 4екмедженца в гардероба...само разхвърляха newsm66
Но разбрах 4е няма смисъл да  тро6а нерви Crossing Arms  Я споко Hug
Сега е пълна свободия...всеки САМ си подрежда 6каф4ето.На някои е много подреденко  bowuu но на други не е  Joy ееее, здраве да е....6том така им харесва... Mr. Green
Ве4е не съм маня4ка.. Blush Ина4е 4истя основно 1 път в седмицата....всяка неделя или събота, при което мъжо много помага. Нямаме малки прохожда6ти  бебета...така 4е не се налага да 4истя  на всеки 4ас... baby_neutral

# 27
  • Мнения: 2 746
Обичам да ми е чисто.Пълен ред не мога да създам, все пак малко дете имам, но що годе успявам да поддържам къщата.Свекърва ми например не е по чистенето и ако ви кажа какво е у тях....направо ме е гнус.

# 28
  • Мнения: 9 903
не е възможно да опазиш чисто повече от един ден заради праха, който влиза отвън.  Или с постоянно сменящия цвят на чешмяната вода/при нас започнаха летните аварии, хаха Simple Smile/. Обичам да ми е чисто и подредено, хич не обичам да ми се валят дреболийки насам-натам, но и не мога да огранича детето. Тъй че не се впрягам засега.

# 29
  • Мнения: 1 403
И при нас е невъзможно да опаза три дни 4исто  Tired За това всеки ден съм с парцалите  clean clean prostor

Общи условия

Активация на акаунт