Скача във корема малкото юначе, чака то СЕПТЕМВРИ силно да заплаче

  • 15 455
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте и от мен.
Страхотна темичка поздравления. Желая ви хубав и весел ден.
  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 771
Добро утро и честита нова темичка, както винаги е супер, Инче. На теб и Честит рожден ден с малко закъснение, много радост и любов в цялото семейство ти желая.

Аз прекарах уикенда на Сандански с мъжа и детето. За първи път ходя там и останах очарована от градчето, има някаква ваканционна атмосфера и ми хареса особено за почивка с дете. Ходихме до комплекса св. Врач и направихме супер разходка. Не съм и предполагала, че в България има такова красиво място. Сега съм се зарекла, че хващам някоя приятелка с дете и отиваме на почивка без мъже, защото моят успя да ми вгорчи почивката още на отиване.


# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Добрютро и от мен!

Честит празник на юристите, много професионални успехи!  bouquet

Кали радвам се, че ти е харесал Сандански, моя роден град... предполагам си чувала колко уникално хубав е въздуха, полезен за много дихателни проблеми. Аз моите дечурля и без такива ги пращам всяко лято за минимум две седмици там... сега ако не ми е проблем пътуването( да видим док какво ще рече) мисля да се метна за седмица втората половина на юни, тъкмо мама да ме поглези, тя цяло лято там изкарва.

Хубав ден и също такава седмица ви желая!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 258
Ине, честит рожден ден! Макар и със закъснение много здраве, семейно щастие и сладко и здраво бебче наесен, и лесно раждане. Simple Smile

Ние събота и неделя имахме гости - свекитата. Мога да кажа, че този път си прекарахме много добре с тях (нямаше разните му дребнави "търкания"), а Емко как само се забавляваше... Бяхме и на РД снощи и днес съм естествено недоспала.

Хубава седмица!  bouquet

# 19
  • Мнения: 104
 HugЗдравейте, сладурки и сладурчета  Hug
Инкаааа, много е готино розовото вързопче до името ми  Mr. Green Невероятна си и искам да ти честитя празника на патерица, че нямах компютър събота и неделя.... т.е. имах де, ама нета се скапа  #2gunfire Та ... да си все така лъчезарна, мила и внимателна. Най-обичаната майка и най-желаната и увалаваната съпруга  Hug Няма да пропусна да ти пожелая и една ританка като тази, която ме сритва по цял ден септември месец с розовки бузки Hug
Аниии, как бе човеко ... кви кокалаци. Аз съм с адски тежки кости и развита мускулатура, от където ми идват кг-тата  Confused Че и остана и сега и сланинки излишни да кача... Може да не личи много, ама кг.-тата по принцип са ми доста  ooooh! Че и предния път с тези + 3 кг. за 3 седмици на консултацията ми се скара акушерката ooooh! Вика ми: Ооооо .... май ше развалим линията  Naughty
При което аз  Shocked
И сега кат заковах кантара на същите кг-та и ми вика: Браво, браво  Party
И съответно аз:  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А иначе за срещичката на майчетата.... бройте ме и мене в кюпа... Че май месец почвам на 6 дневна работна седмица и събота ше се бачка  Confused Та дотогава.....  Praynig надявам се да успеем да се видим  Hug
Ама като заговорих за работа един идиот как ме ядоса тука в офиса....
Понеже подготвяме хотела за ремонт и идва един от нашите работници с некъв фен с ф-ра над 2 бона .... и тоз Мухъл ми дава ф-рата и ми вика:
Я разпиши тука !  Crossing Arms
При което аз:  Shocked Rage Я пак !?!?!
и тоз: Ей, тука ве ....  Whistling
 smile3516 smile3515 Нищо не подписвам аз. Нит съм видяла за какво става въпрос, нито нищо .... Викам му: не съм упълномощена да подписвам, орязана съм в това начинание от управителите! Изчакайте управителката да дойде и с нея !
Както и да е .... сепнах му се го и нашия бояджия стои отстрани и ми вика:
- Какво си напрайла бе, моме  Shocked Какво е това коремче  Shocked
И аз:  Mr. Green ами .... бебче ше имаме
И ми стана едно готино  Rolling Eyes
И тоз с ф-рата за подписване стои, стои .... гледа .... и ми вика:
- Ми то кат спиш без гащи ше те орежат, я  Twisted Evil
Лелееееееееееееееееееееееееееееееее
Побеснях ви казвам .... така отвратително прозвуча ....
 smile3515 newsm61 Rage Rage
И не издържах и му теглих една: Така ли ве, фен !? Кай ми моля ти се кво е общото между орязването и спането без гащи  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
И тоз изруд зе, че си излезе от офиса  #2gunfire
Направо ви казвам така ми подпали фитила, че .... още ми държи ...
Баси копелето елементарно  smile3515
Сега ше седи и ше чака да му подпишат ф-рата ....
Ама чеките ... ше отида да му отровя живота сега още малко преди да си е тръгнал, че поне да ми е мирна душата ... ше му пусна още някоя реплика  afwitch
Ей сегиз се връщам.... че ми държи влага още и трябва да се успокоя ....

Целувки на всички .... още нещо щях да казвам, ама .... кат ми мине  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте и от мен и честит празник на юристите! Желая ви много лични и професионални успехи   bouquet    bouquet    bouquet 
Инче сладка, благодаря за хубавата тема  Heart Eyes  
Честито на мамите с добри новини от ФМ; на тези, които ще се преглеждат тази седмица стискам палци.
Лекси, аз съм много боса на тема платове, но по-добре изчакай мнението на шивачката, тя най-добре ще ти каже.
[Нашия  батко вече е измислил и  име на бебока  но  го пази  в тайна (щяло да бъде на гладиатор(.Много  е щастлив ,че не  искал още  една  жена  в къщата  само  да вика , голям   е образ
Joy Тези деца са уникални  Grinning И моята щерка става все по-забавна. Като яде ме кара и аз да ям от нейната порция, "една лъжичка за мен, една лъжичка за братчето". Вече сериозно се притеснявам какво очаква, особено след като каза, че първото нещо, на което щяла да научи бебето е като влезе вкъщи да си мие ръцете  Rolling Eyes
Фемининче, мила, не се ядосвай, тя простотията не ходи по животните..., каквото и да му кажеш, ще си остане прост.
Целувки и хубава седмица  Hug

# 21
  • Мнения: 434
И аз да се разпиша в новата темичка..
Както винаги нямам много време, че много работа щото и след сватбата отпуска искам да си взема малко.. Още обаче не съм решила къде да ходим.. Ако някой има предложение за място за почивка и разходки да каже Simple Smile
Сега ще ходя да си търся сватбена торта, че и това си е проблем..

# 22
Олиии FEMININE и моя пост ще е такъв аз първо да се оплача и почвам да ви чета. Значи мама му *** не знам ко да кажа просто. Тоя моя смотан лекар миналия път нали не щеше да ме гледа на ехограф. И отивам аз днес и тоя ме гледа кат праснат и ми вика  Ко искаш? Shocked и аз ами какво мога да искам идвам на преглед а той и кво трябва да правим newsm78 при което аз не знаех дали сериозно ми говори или нещо ме гъбарка.И му викам ми на ЕХОГРАФ трябва да се гледаме smile3514 а той се обръща към сестрата и и вика абе аз какво съм имал в предвид newsm78? при което аз  #Crazy #Crazy #Crazy...
И както и да е вика айде лягам аз трябва да ви кажа прегледа точно 5 минути трая  гледа там нещо викаше на сестрата да записва някви числа а на мен ша ми се изкриви врата да се гърча на таз кушетка белким мерна нещо от екрана smile3506 smile3516... да ама не - нищо братче не видях smile3515. От всичко разбрах само че плацентата ми била на предната страна и всичко било ок. След тва ми се накара че съм мислила да пътувам щото можело да стане нещо newsm78... то нали уж всичко наред що да не ида да видя маман тогава не ми стана ясно  car003 явно очаква все в нас да кибича ама няма да стане. И като за довиждане ми пусна изследвания пак да правя ( заради отрицателната група ) и вика айде на 16 май пак да дойдеш Stop... ама по всичко личеше че няма да има ефограф тогава smile3506 и ко стана аз бебока вече 2 месец и повече не съм го виждала и ако и май пропусна бати то ша стане да раждам когат да го зърна smile3511 smile3511... Не знам бяс ме хваща...
И понеже ми стана мн. криво от тоя преглед влезнах в първия магазин който ми се изпречи ии си ....
Олиии кви са тез хормони ли е кво е ся като ми се обади мъжо да пита за прегледа и ревнах  newsm45 не мога да се позная направо...
Та взех си една блузка спортна и една рокличка. Ся като гледам блузата май на сестра ми ще я дам че нещо не е баш като за мен, ама рокличката е екстра ще има цяло лято да се фръцкам 4470...
Мамита аз сега се хващам да ви изчета и после отивам да готвя. Цунам ви и ви гушам  Hugдо скоро писане.

# 23
  • Мнения: 173
Здравейте,

Досега не съм писала в нито един форум, защото бременността до скоро беше доста проблемна и вече се надявам, че всичко ще свърши добре. Аз съм Козирог, на 31 години и чакам момиченце на девети септември.

Поздрави на всички,

Разхождайте се и заради мен, аз ще си полежа още няколко седмици поне.

# 24
Lucanka Добре дошла сред нас миличка. Дано да ти минава по леко бремеността в нашата компаниика да ти е слънчево и весело, а на есен най- пухкавата и красива госпожичка да те зарадва Grinning... Пак добре дошла  bouquet...

# 25
  • София
  • Мнения: 6 258
Lucanka , добре дошла! Лека бременност отсега и успешен финал! Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета!

Инче,  bdbaloni на патерици, желая ти да си жива и здрава и всичко най- най-хубаво!
И темичката пак е супер  sohappy

Аз нямам търпение да дойде сряда, че съм на преглед тогава. А ФМ ми е чак на 18.05., как ще изтрая до тогава не знам.
И аз в съботата направих малко шопинг, но май малкият намаза повече от мен. Аз се сдобих с едни обувки, за които дъъълго се колебах и накрая все пак купих.

FEMININE, изобщо не се връзвай на такива дебили, то не си заслужава човек да ги погледне, камо ли да говори с такива. Ейде да ходи на друг да говори глупостите си...  #Cussing out

Morena, я кажи къде ходи мъжа ти да риболува. Моят носи само друбни разни, а аз риба не пипам да готвя или чистя. Най-много, ако купя някое филе от магазина да го метна на скарата и това е  Mr. Green Аз мразя ходенето за риба, най-много ако е на платен рибарник, където само хвърляш и вадиш. Поне знаеш, че ще се яде свястна риба (по-голяма от 100 гр)


Lucanka, добре дошла!   bouquet

# 27
  • Мнения: 104
Ух, благодаря ви, момичета ...
поуспокоих се аз.... той изруда тръгнал и не можах да го фана да му натиря тъпите изказвания в .... кухото место  Mr. Green
Искам да поздравя Lucanka с добре дошла!  Hug
Всичко ще бъде наред, стига да сме спокойни и усмихнати  Hug
А и във форума сме някакси единни и се подкрепяме, което пък допълнително те успокоява някакси и лично на мен ми е супер готинко тука  Heart Eyes
Лелеееее.... сега видях снимките от сватбите ви .... #Crazy
Останаха ми очите направо  Mr. Green Много сте готини и това е една невероятно хубава идеяSimple Smile Аз ще се измоля на мойто мъжо да ми позволи да сложа някоя и друга снимка .... само засега ше сложа снимка на най-малката ми шаферка, пък после ако благоволи да даде съгласието си ше се цопнем и ние  Rolling Eyes
Бебче, абе мани ги тея лекари  #2gunfire
Толкоз ли няма друг разбран специалист при вас..... баси .... ше кайш раждаме веднъж месечно, че се ни е тая как е бебето и т.н.  Rage Пак набрах  ooooh!
И още щях да казвам ама ....  newsm78

Кисес  Hug

# 28
  • Мнения: 2 825
Добро утро и от испанско  Hug
Явно хормоните яко ни тресат вече, като гледам постовете ви  Mr. Green Мен сутринта мъжа ми ме ядоса, че чак ревнах, като дойдох в офиса пък се хиля като зелка за най-малкото нещо... хахо, бе  Blush
Аз утре съм на преглед, дано и ние със сигурност да видим пишката, че последните два пъти все се крие и още не сме на 100%.

Ликанка, добре дошла при нас  Hug Дано по-лесно и бързо да мине остатъка до септември  Hug

Бебе, ти при кого ходиш на док ? Тоз нещо голям тъпак ми се вижда, проучила ли си го?

# 29
  • Мнения: 17
здравейте, мами.
на юристките- честит празник и много успехи в личен и професионален план, на другите - също, както и най - хубавите бебета наесен.
Бебе, за пътуването провери специално дали може, да не стане някоя глупост, а и кокото и да е гадно по - добре д-р простак, дето си разбира от работата, отколкото някой мил некадърник.
Луканка, добре дошла. Явно двете ще си лежим и ще си скучаем по къщята, но дано имаме късмет да си гушкаме бебетата наесен.
Мами, весел ден. Аз отивам да лягам, че като се заседя ме започав корема, аз се шашкам и започвам да се тъпча с папаверин дето не трябва да го спирам но да го пия от време на време, а май честичко ми се налага. Целувки и весел ден

Общи условия

Активация на акаунт