Скача във корема малкото юначе, чака то СЕПТЕМВРИ силно да заплаче

  • 15 455
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Lucanka добре дошла, пази се и да видиш девойката чак септември!  Hug

Лекси в първия пост е албума ни, ти къде го търсиш?!

Сладко мамче мъжо ходи по реките, язовири, както и по такива платени.

Дидона съжалявам много да прочета такава новина, прегръщам те, желая ти кураж и сили! Hug

Калина определено разбират преди да проговорят. Grinning

Айде сега и от мен за бройката една девойка, че много ни водят младежите вече. Grinning
Преди малко се прибирам от ФМ... очарована съм от др. Марков Heart Eyes препоръчвам го с повече ръце, отколкото имам... та плацентата ми е нормална вече, вдигнала се е на цели 4см от шийката, пък дългата ми шийка е цели 4.5 см док каза че спокойно мога да пътувам, така че да му мисли Сандански smile3508.... имаме по 5 пръстчета на ръчичките и крачетата и всичките им кости- куси и дълги,  двет полукълба на мозъка и разните му там други подробности, две камери на сърчицето и аортите към тях, коремче и стомахче  и някаква там костица на нослето, която се гледа за Даун ни е чудно хубава.... абе иначе казано всичко е на 6 и съм в такава еуфория, че не е за разказване....

# 46
Здраей Морена. Искам да те питам колко трае прегледа при д-р Марков, обяснява ли подробно защото имам час при него на 23-ти април и вече чакам с нетърпение - разчитам там вече да ми кажат пола.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Силве да, много е подробен, това което гледа, на глас го казва и ако има нужда на разбираем език  и е такъв един спокоен, ведър... 35- 40 мин. ме гледа мен.

# 48
  • София
  • Мнения: 320
И аз съм се записала за д-р Марков, ама чааак за 18.05.  Sad

# 49
  • Мнения: 141
ДОБРЕ ДОШЛА НА НОВАТА МАМА!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ЮРИСТИТЕ!

# 50
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Добре дошла на новата мама и от мен!  bouquet  bouquet  bouquet

Приятна и спокойна вечер на всички!!!  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 6 258
Калина, разбират мнооого преди това. Wink

Морена, честита ти мома! Hug

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте пак,
браво на тумбачетата! Ама вие сте много елегнти бе, аз направо се подтиснах. Като някои манекени сте. То кво да си слагам снимка, аз не само на корем, а на всякъде съм налепила. Ама нищо да е живо и здраво бебо, пък после ще се мъча да ги свалям.
Хайде приятен ден!
Аз отивам да празнувам празника, до утре!

# 53
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте мамита!!!  newsm51

Много отдавна не сам писала, но простете моля, нямам време нещо напоследък!!!
Много се радвам за всички нови мами - ХА ДОБРЕ СТЕ ДОШЛИ

Инче ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН мила, само хубави неща ти желая!!! Целувам те.... newsm67

Да кажа на бързо че съм добре, бебо също, вече много усилено се обажда, за което съм много щастлива!!!

За сега се заемам да чета че имам цялата стара тема + тази!!!

Целуффффффффффффки от мен.....

# 54
  • София
  • Мнения: 1 433
Добре дошла на новата мама Hug Hug Hug

И аз съм си записала час при д-р Марков но чак на 11.05. Можете ли да ми кажете колко струва ФМ при него? Някой май беше казал, но аз забравих newsm78 newsm78 .

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Тенк ю Ваня! Grinning

Бенич радвам се, че се разписа и си добре.

Галя на мен ми струваше 60 лв с мой диск.

# 56
И аз да се запиша в тази темичка.Инче супер е.
    Моя бебо започна да мърдори и това ме прави мн.щаслива.
   
    чао. newsm51 smile3525 lovekiss

# 57
  • Мнения: 518
Lucanka, добре дошла!! Hug
Честит празник на колежките днес  Simple Smile
Дидона, много съжалявам за случилото се Cry
Надявам се, обаче от тук нататък всичко да е наред и вече да пишеш само хубави неща!!

# 58
  • Мнения: 99
Здравейте мами!
Честит празник на юристите. Да го отпразнувате подобаващо!!!

Добре дошла на новата мама. По лека бременост ти желая и септември да гушнеш хубава принцеска.
Честито и на другите мами видели девойките. Тъкмо си мислех, че повече мъже ще се родят септември:)

Моренка честита мома. мисля си аз как ще те видя утре на лекцията, да ама не. На работа съм. Днес ми беше първия работен ден от 2 месеца насам. Така не ми се ходеше и толкова съм уморена сега, ама всички много ми се радваха и беше готино.
Ти позна, че имаме общ край:) моя дядо живее на 5 км от Сандански, и много обичам този град. Миналата седмица се разхождах там в парка, приказен е. И лятото като ходя там, ако и ти си, може да се засечем.

За д-р Марков и аз съм очарована от него, както писах и по рано. Ходих за " нухалната тр.." Обяснява много подробно и ти виждаш всичко. На мен той ми каза пола на бебо на 100% още в 12 седмица като бях. И сега доки от ЖК го потвърди. А за ФМ ще ходя май месец, но още не съм записала час. На мен ми струваше 50 лв. Аз ходя при него в АГ" Димитров", но там май само е 2Д ехото, но пак всичко се виждаше ( и на снимката може да видите, колко добре е).
Вие къде ходите при него? А там 3Д ли е или 2Д?

Дидина много съжалявам скъпа. Бъди много силна и не се отчайвай. Много бързо ще минат 6 месеца или даже година и ти пак ще си бременна. Желая ти го от сърце! Опитай се бързо да преодолееш това лошо изпитание. Знам че е трудно, на мен ми трябваха години, за да започна га приемам нещата. Поплачи си мила и след това изтрии сълзите и мисли позитивно за следващия път.


Бенич радвам се, че се появи най-после.
До скоро .

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Девойки, как сте с килата?
Мен вече ме плаши кантара.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт