Скача във корема малкото юначе, чака то СЕПТЕМВРИ силно да заплаче

  • 15 458
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
здравейте момичета за съжаление напускам хубавата септемврийска групичка.Загубих моето бебе което толкова много исках и толкова много чаках.Явно не ми е било писано.Желая ви много късмет и при вас всичко да мине без проблеми.Чао

# 31
Ми аз от всички дет питах разпитвах за лекари и като краен резултат ми казаха тоз Пейчев най добре било. Няколко мамита при него ходили доволни и така. Аз за 2 път отивам при него та си мисля дали щот не съм му новика не се държи така, ама и тва да е бати... И нали ви казвам зяпнал си вестника пред него и едва ли не ти ся що ма притесняваш и идваш на преглед #Crazy. Та ся съм решила като си ида в Пловдив да взема да ида някъде ей така само за да си зяпам бебока без нищо друго да искам. Аз какво друго да кажа само се размотавам тук още не съм станала от компа. Ся говорих с мамчето и много кеф ми стана та ми мина от тъпия доктор. Нямам търпение да си я видя вече то само за 1 седмица ама пак си е нещо пък като си дойде ( тя щот трябва да се прибира септември също за постоянно ) ще помага тук за бебо. И ся пак и двете със систъра ми викат а момиче ще е. А да ви кажа тоз метод с халката се побърка нещо. Аз уж го праих и на мъжо също и излизаше едно и също - Мъж - мома - мома - мъж . Пък ония ден прая си го пак за всеки случай и три моми излезнаха и аз очи на палачинки не знам ко става ( ам забраих на мъжо да го направя таз вечер ще го хвана ) . Та така. айде аз да си почета малко списаниицето и пак ще намина да видя ко ново сте сътворили. Целувки Simple Smile .

Лелиии didona засякли сме си постовете, аз не зная какво просто да ти кажа всичко ми се вижда неуместно затова просто те гушам силно Cry....

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 12:35 от bebe_to

# 32
  • Мнения: 368
Хай, мамчета!!!
Инче, първо на теб ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! На патеричка е, но нямам нет вкъщи и понеделнишки ще те поздравя! Пожелавам ти да си все така усмихната и весела, много щастлива майка и съпругаЯ

Честит празник и на юристите!!!

Lucanka, добре дошла мила, пожелавам ти от сега нататък всичко да върви по мед и масло и да гушнеш най-красивото девойче! Хайде, че много мъже се навъдиха за септември, трябва да им гласим и женичките вече  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Feminine, малей, да му беше забила на тоз едно маваши да вземе да миряса бре! Глупак  fight
Бебе-то, на тоя твоя доктор, що не му провери мозъка с ехографа??? Направо му тикваш приспособлението в ушите и натискаш докато влезе цялото!!! Имаш ли някакъв друг вариант да ходиш на частно да те гледат примерно?

А, Клара като заприказва за тези дини, направо не е истина. Аз откак съм бременна за тях си мечатая и за едни други плодове също, ама няма да ги кажа, да не стане беля  Mr. Green

Аз да ви кажа, голяма депресия ме тресня оня ден. Взех, че подмених зимните с летните дрехи и си върнах целия кашон с летни дрехи обратно върху гардероба. Имам общо 2 блузи, които ми стават  #Crazy #Crazy #Crazy Всичко друго не ми покрива напращелите ц... даже  #Crazy #Crazy #Crazy

И тъй, аз да ви се похваля, в събота за първи път ядох месце от как съм бременна. И май беше за последно  Sick

Аааа, за софийската срещичка. Майчета, като гледам май в началото на май ще да се прави каквото и да било, щото много рождени дни, сватби и купони се очертават, не можем да се съберем. Все пак, ако има желаещи за 22-ри, щот май само Морена е на може би, нека се преброим до петъка, за да знаем ще има ли кворум.

Didona_73, докато писах и ти прочетох поста. Мила, просто не знам какво да кажа  Cry Cry Cry Пожелвам ти само много сила, а ние сме с теб!!!

Целувки

# 33
  • Мнения: 497
Didona мила много съжалявам и те прегръщам виртуално  Hug Hug Hug
Желая ти бързо възстановяване и скорошно забременяване!!!!!!!!!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 6 258
Didona_73, много съжалявам, една съчувствена прегръдка и от мен. Просто съм шокирана. Sad

# 35
  • Мнения: 17
Didona мила много съжалявам, знам какво е и напълно те разбирам- ние загубихме 2 бебета и затова толкова му треперя на това.
Най - важно е да не се получи някаква инфекция - не знам дали са ти правили кюртаж - нашето беше голямо и го родих, но ако е така, много е важно да са те изчистили както трябва. Другото е да се стегнеш и да се настроиш, че следващия път ще е ок, да не взмемш да си мислиш разни глупости, да не можеш да забременееш, ей- това е най- лошото, всичко друго се преживява. Е, и аз често г омисля особено 1-вото, че то  вече си беше човек, но това не трябва да пречи на следващата бременност, а и изчакай задължително 6 месеца - ние 1-вия път изчакахме 4 и д-рите казаха, че може, въпреки, че е рано, но го загубихме. така че се зареди с търпение и спокойстиве следващите 6 месеца, пий противозачатъчни и ако ти изпишат дори антибиотик, коклкото и странно да ти се струва да ти няма нищо и да пиеш антибиотици, но такава е терапията след аборт при инфекция. При теб може да е друго, абе най - важното е стриктно да спазваш лечениети, което ще ти назначат, а с другото ще трябва сама да се справиш, никой не може да ти помогне, но не се предавай, момиче. Целувам те и успех.

# 36
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
DIDONA_73    искрено съжалявам за загубата Ви!
Прегръщам те силно и ти желая бързо възстановяване!
Целувам те!

# 37
  • София
  • Мнения: 242
didona_73 наистина съжалявам за това което си преживяла. Дано имаш сили да погледнеш напред и скоро да станеш най-щастливата майчица. Прегръщам те силно.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 145
Дидона и от мен имаш много съчувствие.
Страшно много съжалявам за случилото се. Прегръщам те виртулано и недей да го мислиш. Знам че е трудно да се направи, но аз имах такава случка и затова ти казвам от опит, че по-добре да не мислиш. Защото негативите се трупат в теб и си има последствия. Трябва да се настроиш позитивно, спазвай лечението което са ти определили и след 6 месеца пак те чакаме в отбора на бъдещите майчета.

# 39
  • Мнения: 690
Привет, момичета! Didona_73, искрено съжалявам за загубата ти  cry Пожелавам ти бързо възстановяване, много късмет и вяра в бъдещето! С теб сме!!! Bebeto, зарежи го твоя доктор - ако всичко ти е наред /да се чувстваш добре и да нямаш особени проблеми/ - пътувай си. Аз така си правя - не съм питала докито, добре съм си и си пътувам надалече   car003 Lucanka, добре дошла  smile3525 Много емоции с нас и наесен сладък бебок  newsm30 Feminine, запомни другаря дето ти е изръсил такава простотия   #2gunfire и като се върне за подпис, направи го на шашав!!!  #2gunfire   Уфф и друго щях да пиша, ама кво беше...  ИНаче вчера удариха мъжо с колата и сега сме без  cry - един незнайно накъде "ориентиран" /може би у лево/ общински съветник не спрял на стопа, та помля нашата хубавелка  ooooh! Добре, че на мъжо му няма нищо Tired Въпреки всичко, аз пък днеска съм в готино настрноение - лекциите на сп. 9 месеца ми вдигнаха настроението, а подаръците - тъй като аз много обичам подаръци  Joy, вижте http://www.snimka.bg/album.php?album_id=123989 тук    /много ми хареса идеята на Моренка да ги снима/. Полезна ми се стори таблицата на Панадол - въвеждаш възраст и кг. и ти показва колко трябва да дадеш на детенце от сиропа или от таблетката  Laughing Поздрави на всички майчета от мен - аз слизам  да си купя желязо, че май сега разбрах колко е важно, когато професорът обясни някои неща за анемичните бебета и т.н.  Confused

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте мами,
Някой може ли да ми прати линк  към снимките с тумбаците Ви, защото нищо не откривам, а иначе булчинските - всичките са много хубави. Ако намеря снимка от нашат сватба ще кача и аз, въпреки че ни се изгуиха всички снимки, но някой приятелка може да има.
Чао и до скоро

# 41
  • Мнения: 141
DIDONA , много съжелявам за загубата, кураж миличка!

# 42
  • Мнения: 76
didona,
много съжалявам , че си преживяла такава загуба.
Това , което има да се случи обикновено се случва. За това бъди силна , приеми нещата каквито са и гледай само напред в бъдещето. Желая ти от все сърце скорошна успешна бременност!

# 43
lexy ето линкче към албума с тумбаците Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=111978
Веси аз ще си пътувам той доки само така май си ги говори щото не ми каза причина поради която да не го правя. Пък ся мама кат си дойде за 2 седмици остава и да не ида. Ти като каза желязото се сетих да вметна аз никакви витамини не пия след фолиевата киселина дето я спрях началото на 4 месец нищо - май разчита доктора че от плод и зеленчук ще си ги набавям. Та така аз сега отивам да събера малко багажче че мисля да поостана на гости да ми се порадват на тумбата Wink...

# 44
  • Мнения: 76
Момичета, тези от вас , които имат по-големи деца, можете ле да кажете дали бебето започва да разбира в мамента, в който проговори или е разбирало много преди това newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт