Овнета и Телета се задават, през АПРИЛ те радост ще създават!

  • 14 177
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
ЧЕСТИТО НА МЕЛОДИЯ   bouquet  bouquet  bouquet


Джейн, аз май съм ветеран по преносване за сега. Дори на 10-тия ден преносване ме гласяха за секцио до 1-2 дни още, но аз реших да е веднага, защото вече имаше съмнения за сгъстяване на водите. Аз също нямах скъсяване  на шийката и никакво разкритие или контракции. Но преи всеки е различно. На мен ми казаха да избирам между предизвикване с таблетки (с риск нищо да не стане ) и евентуално секцио или направо секцио - за да се избегнат всички рискове.

# 301
Честито на мама Мелодия и на щастливиа тати! Да расте здрав и силен малкия Петър!
                                                                                 bouquet  bouquet  bouquet

# 302
  • Попово
  • Мнения: 687
Честито бебче на Мелодия!


Благодаря на Мания77 и Пепена за отговорите!
Пепена, а ти кърмиш ли пред баткото (защото май това ме притеснява; той е наясно, че бебо ще папка от гърдите ми)?
Све_дим, да кърмя пред него, всъщност не му се завирам в носа ами просто сме в детската стая и той вижда, ама нито аз показвам някакво смущение нито той, а и вече е голям Wink и за сега няма проблем Simple Smile предполагам че и ори вас ще е така, не се притеснявай излишно   Hug

# 303
  • Мнения: 367
току що ни направиха пробно кърмене и за 10 мин. се оказа че си хапва цели 60 мл. много съм щастлива аз очаквах да кажат 20-30 мл.

казака че до седмица жълтеницата ни ще мине което много ме радва

исках да попитам мамите който дават от чайчето на хип по колко на ден дават. аз започнах по 25мл. между храненията и смятам вечер да не давам и така излизат 6 приема и общо стават 150 мл. това малко, много или е нормално, защото на кутията нищо не пише

# 304
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз ще пусна сега новата тема, а после ще я актуализирам ако има нещо.

# 305
  • Мнения: 350
Дейзи в фото култ тече конкурс "Моето гардже".С тези снимки имаш голям шанс! Ето линка към моята страница там, нали съм любител фотограф  Embarassed
http://photo-cult.com/author.php?aut=PIMPA

# 306
Честито на Мелодия и на таткото!!!! Да им е живо и здраво бебчето и бързо възстановяване на мама!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Момичета моля  ви ако някъде има нещо лато табличка за наддаването на бебчо по седмици или нещо такова нека да ми пише или препрати към линк, че направо нямам време да се врътна #Crazy. Спя права Embarassed.  Опитах се да намеря нещо, но повече от 5 мин. немога да се задържа на компутъра.
Много благодаря на всички предварително.

Лек и слънчев ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт