съпруга или любовница?

  • 9 498
  • 201
  •   1
Отговори
# 105
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
А, моля , моля!!! Това става след като сме се омъжили/демек сме опитали "медът" на брака/, родили сме си дечица, развели сме се и ....тогава ни е дошло въпросното прозрение/ЗА СВОБОДАТА/!!! И сега вече не искам нито медът, нито жилото на брака!!! newsm62

# 106
  • Мнения: 765
Ъъъ... сред всичките обяснения за това, колко приятно било да си любовница, никъде не срещнах угризения, съвест... ей такива неща. Или очаквам прекалено много?
Никъде не се говори за любов  и истински чуства , затова . Съвестта на една свободна жена срещу тази на семеен мъж  ,  на който наистина би трябвало да му е съвестно , но не му е . Лицемерието е заразително . Смотльовци .  
 Познавам много съпруги , които не са щастливи и не са си " взели живота в ръце" , ами живеят тъжен живот на нечии придатъци . Съпруга не е професия , нито застраховка , в много случаи не е нищо повече от стечение на обстоятелствата .  
 Да си любовница е глупост , да си съпруга само за да не си любовница е още по-голяма глупост . Въобще въпроса е тъп . В живота си има "а и б.." и като не си готов да вървиш по правилата си носиш последствията , все едно какъв избор ще направиш . Тутурутката изсъхва при всички положения .

# 107
  • Мнения: 3 447
Угризения от кого, Дона? Обикновено любовницата/метресата или както там я наричате е чужда за съпругата жена. Ако мъжът не изпитва угризения, че страда жена му /защото аз съм на мнение, че винаги усеща/, защо очакваш чужд човек да страда заради нея?
Ами... аз в биографията си на свободна жена имам една нощ с женен мъж и една с обвързан. И в двата случая ми беше гадно и виновно, макар че изобщо не познавах жената/приятелката. Не става въпрос любовницата да лее сълзи и да си скубе косите от мъка заради съпругата, просто... ами има неща, които не са хубави. Ако откраднеш нещо, няма ли да ти е терсене? 

# 108
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аууу, Доне, сега ще тръгнат едниии: да сте си ги пазили..., СОТ им сложете.... ooooh!

# 109
  • Мнения: 3 447
Да, а в Д и С е пълно с теми за кучките, които крадяли чужди мъже...
Айде, че почнах да звуча като ССФ отново

# 110
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ама наистина не разбрах на кого какво е откраднато и не е върнато!!Смешна работа!!!Всички мъже кръшкат, само че има едни ,които никой не ги разбира  къде и какво правят и други, които всичко си афишират!!! А познайте ние с кои сме?

# 111
  • Мнения: 830
За сега съм само съпруга при това първа LaughingКато стана любовница пак ще пиша.Ама мисля, че и двете трябва да се уважават  Sunglasses

# 112
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
За сега съм само съпруга при това първа LaughingКато стана любовница пак ще пиша.Ама мисля, че и двете трябва да се уважават  Sunglasses
Ей, такива изказвания уважавам, защото никой не знае в кой момент от коя страна  ще се окаже!!!! newsm10

# 113
  • Мнения: 3 423
Аууу, Доне, сега ще тръгнат едниии: да сте си ги пазили..., СОТ им сложете.... ooooh!

Не помага СОТ, има мъже, дето,
ако не си ти, ще е друга, само и
само да си разнообразяват пацко.
Според мен не трябва да гледаме
на нещата само в черно или бяло.
Има хора, за които семейство, деца,
любовница е начин на живот, има
други, които се терзаят. Трети обаче
поощряват свободната любов. Не смятам,
че бих търпяла мъжът ми да има любовница.
Не бих търпяла и аз да съм нечия скрита-
покрита креватна акробатка. Но пък и
не съм аз критерият. Всеки решава за
себе си колко риск, колко любов и колко
мъка може да поеме все пак. Някои го могат.

# 114
  • Мнения: 3 447
За сега съм само съпруга при това първа LaughingКато стана любовница пак ще пиша.Ама мисля, че и двете трябва да се уважават  Sunglasses
Ей, такива изказвания уважавам, защото никой не знае в кой момент от коя страна  ще се окаже!!!! newsm10
Е, чакай сега... ами спосбността за преценка?

# 115
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не смятам,
че бих търпяла мъжът ми да има любовница.
Не бих търпяла и аз да съм нечия скрита-
покрита креватна акробатка. Но пък и
не съм аз критерият. Всеки решава за
себе си колко риск, колко любов и колко
мъка може да поеме все пак. Някои го могат.

Аз съм си казала - или всичко, или нищо. Твърде много чувства влагам във всичко, с което се захвана. И няма да ми стига да го очавам да се измъкне, за да бъде с мен.
Не мога да понеса толкова болка. Нито да я причиня някому.

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 13:23 от ДЕ ВАня

# 116
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ами ДЕ Ваня, човек сам избира какъв да е , стига да живее в синхрон със себе си!!!Ако на тебе ти е така добре, си живей така! Peace

# 117
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това и правя, dianivo.
Както вече казах, не правя това, което не искам да ми направят. Никой не е застрахован, разбира се. От сблъсъка с такива като теб.

# 118
  • Мнения: 3 423
Ами ДЕ Ваня, човек сам избира какъв да е , стига да живее в синхрон със себе си!!!Ако на тебе ти е така добре, си живей така! Peace

Според мен трябва всички да са
доволни от ситуацията. Включително
и съпругата. Иначе е тъпо. Щото на
тебе може да ти е чудничко, на него
може също да му е прекрасно, но на
съпругата да й е черно пред очите.
Тогава цялата работа е мизерабълна.
Та не само синхрон със себе си е добре
да има, но и синхрон с всички участници!

# 119
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Аз не съм съпруга (официално), значи съм любовница.

 bowuu

Общи условия

Активация на акаунт