съпруга или любовница?

  • 9 579
  • 201
  •   1
Отговори
# 120
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Нама как да се знае!!! Просто човек не трябва да приема нещата за даденост!!
" Животът е това , което се случва , докато ние правим планове за него!!!!" Peace

# 121
  • Мнения: 920
Ъъъ... сред всичките обяснения за това, колко приятно било да си любовница, никъде не срещнах угризения, съвест... ей такива неща. Или очаквам прекалено много?

Ооо, Дона, ти не знаеш ли? Тя съпругата не го разбира, крещи и ходи с мазен пеньоар. А той - от години не спи с нея и е пред развод.

# 122
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ах, извинете Crazy Човек трябвало да приема нещата за даденост!
Не съм съгласна. Човек сам кове съдбата си. И всякакви такива говореници "по принцип" хич не ми се нравят. Значи съдбата пожелава той да срещне теб и аз ще си кажа "Ми щом така е пожелала..." Няма такъв филм. Той има деца, които трябва да гледа. Не да им плаща издръжка, а да знае кога са поникнали зъбките и за колко минути се решава една страничка със задачки. Щом вече намира съдържанието на твоите гащи по-интересно от това - моля, вземи го. Това ще е моят избор. А ти какво ще избереш?

ПП. Говоря "по принцип", нали разбрахте?

# 123
  • Мнения: 5 103
Имам близки приятелки/2/ метреси или любовници както искате ги наречете, нито едната има угризения, нито другата.
Позицията на двете е различна едната иска той да се разведе, другата иска временна връзка.
Не мога да кажа, че и 2те са щастливи жени, особено по празниците.
По повод изневерите онзи ден гледах един филм, в който с казваше "Зад всяка хубава жена стои един мъж, на който му е писнало да я е..б" , и с тази реплика открих отговора на един въпрос, който ме тормозеше от години, защо колкото и да е хубава една жена и изневеряват, в повечето случаи даже с по-грозна от нея?

# 124
  • Мнения: 1 006
Ей, Сакри, не се научи, че има и други, които мислят по-различно от тебе!!!!! Шъ тъ върнем в училище!! То това се учи в училище , а не в детската градина!!!  Peace

Оооо, дарлинг...от теб лично не мисля, че изобщо има какво да науча, особено ако става въпрос за мислене. Само не ми прави каквито и да е квалификации, ако обичаш...

Едва ли някога ще ти стигне времето, за да научиш и малка част от това, което аз зная и всичко, на което са ме научили достойните хора около мен. С чудния ти избор едва ли ще успееш, но ти желая успех.

Хайде първо се опитай да се сетиш къде се намираш, и ако случайно намериш себе си се върни където намериш за добре. Моя път и пейзаж са коренно различни от твоите, няма начин да се засечем и да ме върнеш накъдето и да е. Между другото...има кой да ме дърпа напред или да ми се радва отзад  Joy и без да съм нечия любовница.

# 125
  • Мнения: 4 792
Хората и връзките са различни. В някои случаи любовницата е по-привилегирована, в други не. Какво има да се нищи още ooooh! Хитрите любовници са такива заради изгода или защото са си навили на пръста да се омъжат за точно този мъж, спортен хъс го наречете ако искате. Авантюристично настроените любовници го правят заради емоцията.
 Рано или късно обаче идва сляпата неделя и наранени винаги има.

# 126
  • Мнения: 27 524
И двете, и двете  Grinning

# 127
  • Мнения: 5 103
Хм значи хем да си съпруга, хем да си любовница на друг така ли Mr. Green

# 128
  • Мнения: 4 792
Хубаво щеше да е да има анкета " Били ли сте нечия любовница? " Thinking

# 129
  • Мнения: 7 474
 Thinking Зависи от мъжа си мисля. Не съм била любовница, но честно казано нямам и желание Thinking

# 130
  • Мнения: 3 447
Нама как да се знае!!! Просто човек не трябва да приема нещата за даденост!!
" Животът е това , което се случва , докато ние правим планове за него!!!!" Peace
Да... ако говорим за болест или смърт.

# 131
  • Мнения: 5 103
Хубаво щеше да е да има анкета " Били ли сте нечия любовница? " Thinking
Пускайййййййййййййййййййййййййййййй

# 132
  • Мнения: 223
Аз съм любовница на съпруга си.
това е за мен

# 133
  • Мнения: 27 524
Хм значи хем да си съпруга, хем да си любовница на друг така ли Mr. Green

Тъй, тъй  Peace Laughing

# 134
  • Мнения: 3 674
Била съм и съпруга и любовница! Любовница на семеен мъж! Много ми беше удобно! Друга го переше , готвеше и гладеше!! Нямахме битовизми за обсъждане, не ми хъркаше нощем и не ми хвърляше мръсни чорапи по пода!! Нямаше право да ми държи сметка за нищо, защото си бях свободна жена и не зависех финансово от никого ! Просто ни беше приятно! Никакви ангажименти....Не го чаках с ракийка и салатка вечер или със свинско със зеле във фурната! Приятни емоции, поне за мене, а и вероятно за него! Защото и след като не се виждахме вече си останахме добри приятели! Само хубаво за него! Не му наруших личното пространство ! Не обсъждахме семейството  и жена му! И сега ми става приятно като си спомня!!! Grinning

Зна4и извода е съпругата да е като любовница.Е ако постигнете това....то половинката няма да кръ6ка  Mr. Green
Например моя като хвърля 4орапи /ве4е много рядко става/...отдавна съм спряла да ги събирам.Само му казва4 4е ми е неприятно да ги потбутвам и да се спъвам в тях Joy Двамата умираме от смях..и той САМ си ги прибира или ги хвърля  ко64ето за пране.

Освен това сме се разбрали 4е няма само аз да готвя/макар 4е обожавам тази дейност    chef/...но 4е бих искала и той да ми готви... Sunglasses И той го прави с удоволствите... bowuu  Прави страхотно "Тако" ,Сьомга пържена с копър и 4есън...и други вкусотии...

А за ракийката и салатката, пак сме се резпредлили. Той реже лукъ/ тъй като аз мразя да рева и да готвя...а той е с ле6ти и не реве  Joy а те предпазват зеницата/....аз режа останалите зелен4уци..и докато добавям подправките на салатата ТОЙ ве4е е тръгнал към масата с приборите в ръка/4инийки,вили4ки,4а6ки....без да му казавм за това,той си знае 4овека/  и я нарежда Heart Eyes
А аз като се поява от кухнята с купата салата..ТОЙ ве4е разлял ракията по 4а6ките..и е запалил све6тите на масата /винаги ве4еряма на све6ти...обожаваме  и двмата ,романти4но е Blush Ние сме луди на тема СВ6ТИ/....Ехххх не мога да се опла4а    Heart EyesТа така стоят не6тат при нас Grinning

А забравих за приярните момнти...в спалнята докато аз взимам ду64е..той е запалил вси4ки  аромати4ни све6ти4ки./ не може да се разминем от све6ти..имаме навсякъде/ ..и е пуснал тиха музи4ка.....красота ....ооох 4е гот Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 14:50 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт