съпруга или любовница?

  • 9 506
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 583
Аз съм любовница на съпруга ми. Та и двете в едно. Кеф! newsm68

# 166
  • Мнения: 3 423
Аз съм любовница на съпруга ми. Та и двете в едно. Кеф! newsm68

Пак се буташ при кака си. Laughing

# 167
  • Мнения: 583
Казвам си истината, щот сме разведени, но си живеем заедно вече 7 години. Е - това не е ли любовница на мъжа си?

# 168
  • Мнения: 3 423
Това по Тошово време
си беше чиста далавера,
можеше да вземете два
апартамента и после пак
да си се ожените. Ама сега...

# 169
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сега се взема виза за Америка, ако ти е отказана веднъж. Развеждаш се, връщаш си моминското име и си чисто нова. Той се прибира и се жените отново, защото се обичате. Романтика.

# 170
  • Мнения: 3 423
Ау, това за Америка не го знаех.
Знам, че се женят, за да заминат.

# 171
  • Мнения: 583
Ето че ви пуснах тема за размисъл, а? Е, ние няма да ходим в Щатите, нито ще си купуваме апартаменти. Просто така се стекоха обстоятелствата тогава, но сега е гот. Party

# 172
  • Мнения: 151
Ъъъ... сред всичките обяснения за това, колко приятно било да си любовница, никъде не срещнах угризения, съвест... ей такива неща. Или очаквам прекалено много?
Не не очакваш много ,аз много съжаляжам затова ,че съм била любовница.Защото сега след като съм семейна и с дете имах за малко съмнение ,че съпругат ми има любовница и си казах "Всичко се връща"  CryСъвеста ми сега се обажда ,но вече е късно.

# 173
  • Мнения: 2 407
И двете Mr. Green

# 174
  • София
  • Мнения: 4 423
Любовница Peace

# 175
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Съпруга  Crossing Arms

# 176
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Титулярка (т.е. съпруга) е по-престижно...
- Любовницата е обречена да бъде разкарана в един момент.
- Съпругата е една, любовниците могат да бъдат много.
- Където и да ходи, накрая все при съпругата се връща.
- Любовницата винаги (или почти) е в сянка.
- Любовниците са само за сексуална употреба (обикновено), а чувствата са за съпругата (след като продължава да е такава)...
Тези, както и други предимства ме карат да мисля, че съпруга е за предпочитане. Но се надявам да не ми се случи някой ден да бъда любовница или да открия, че мъжа ми има такава.

# 177
  • Мнения: 1 006
Извинете, че се включвам извънредно,
ама вие, скъпи другарки SEXY kaka SAKRI
и dianivo, да не би да се облажвате от
един и същи самец, а? А? Аааа? Ай, ай, ай! Laughing


Неее.  Laughing Той е един от благословените, които се облажват от мен.  Laughing

# 178
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Идея си нямаш дори колко ми е разхлопано ченето и колко неща мога да ти кажа и мен без да ме е срам. Но няма да го направя първо, за да те лиша от това удоволствие и второ - защото същото би засегнало личната ми хигиена.


"Разхлопаните ченета са като задниците, всички ги имаме, но не всички ги показваме!" smile3505

# 179
  • Мнения: 1 006
Как сте, момичета?

По колко са доматите на пазара? А ягодките? Връзвате ли с езичета дръжките на черешките на фльонга?

Поздравявам ви с една от най-любимите ми песни На слушалки и на макс.

Днес беше един от най-хубавите дни в живота ми. Амин.

Общи условия

Активация на акаунт