Колко мило, колко сладко е да си ЮЛЧЕТО на мама и на татко!

  • 12 051
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Гоца, в списъка си с термин на 31.7, ако искаш те местя на 29.7. За близнаците тепърва ще се разисква. Ще има тема с предложения и въможност за нови такива.

Донси, а тези снимки са от вчерашния празник. Елпет снима много и накрая по погрешка взе че ги изтри. Макар на нея да й е мъчно, на мен ми е весело и още пазя цветния спомен и настроението от вчера, а това е по-важно. Но има други снимки, така че като се съберат ще ви ги покажа.

# 31
  • Мнения: 640
Веси, на външен вид количката не изглеждаше зле, но материята е като за чувалите за захар от едно време. Не знам защо са пуснали точно с такъв материал. Вероятно е по-добре защитена при дъждовно време, но пък е кофти като го пипнеш.
А вчера сестра ми започна да ме убеждава колко кофти стоели носените дрешки и като майката видела бебетата с нови дрехи и се чувствала неудобно. Аз като видя нейните колко са запазени (а някои дори не са носени нито веднъж) и някак си не се чувствам неудобно, че ще носи от каките дрехи моя бебо. А и като видя колко майки си взимат от продавалника, просто се чудя дали ще срещна майка, дето на 100% са й нови дрехите на бебето newsm78
Ели, ако не си снимала след това с апарата или не си форматирала картата има възможност с разни програмки да се спасят трити снимки. На мен вече ми се е случвало и след това мъж ми ги възстанови.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 524
Рени и Донси- разбирам ви идеално и двете. На мен повечето неща са ми обещани обаче гъдела е голям, още повече че понаближи момента и почна да ме фаща трескавицата  Laughing Засега се удържам де, но съм сигурна че няма да е задълго  ooooh!

Донси за снимките- направих аз една беля- в неделя на празника на СНБМ снимах аз снимах бая снмимки че и Мими и Лина толкоз сладки бяха на тези снимки и кво пипнах с тия ръце та изтрих всички до една! А имах снимки несвалени от велкиден до неделята!!!  ooooh! ooooh! ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy Идеше ми да се гръмна просто! А за капак и батерията ми си заминаваше и егати комбинацията. Е в крайна сметка поснимах това онова, обаче не съм никак доволна а хубавите снмики си заминаха....  Blush Blush Blush

Веси и тук те моля официално да ми простиш  Flutter Hug Реванша се готви!  Laughing

Рени после от яд снимах докато не падна батерията уви... значи не става

# 33
  • sf
  • Мнения: 10 153
Цитат
Донси, а тези снимки са от вчерашния празник. Елпет снима много и накрая по погрешка взе че ги изтри. Макар на нея да й е мъчно, на мен ми е весело и още пазя цветния спомен и настроението от вчера, а това е по-важно. Но има други снимки, така че като се съберат ще ви ги покажа.
мерси Томасе, че успокои тва мое пусто любопитство!  Hug
а за първото ми раждане -  много лека бременност/ килограми + 30!!! / термин 02.06.2001г. раждане 07.06.2001г. в "Тина Киркова" , без уговорка за лекар., без заплащане..
една нощ към 3 сутринта отидох до тоалетната и имах някакво желатино подобно червеникаво нещо на бикините/ тапата, предположих/. имах контракции на 4-5 мин. дотогава не бях имала никакви такива неща, ама нали много четох, четох, та си викам тва ше да е. айде с вдно такси в болницата. като ме прегледаха казаха , че имам малко повече от 5см разкритие и че ще раждам. айде там разни тоалети, клизми, / не е толкова гадно/. малко в предродилна, болеше чат-пат, ама се издържа. и в 7:40 сутринта родих момиче 4кг и 53см.
ми това е в общи линии, айде сега и другите ветеранки след мене да разказват  Party

# 34
  • Мнения: 640
Ели, опитай все пак с някоя програмка  от тук: http://www.google.bg/search?hl=en&client=firefox-a&rls=o … e&btnG=Search
Надявам се да успееш ако не всичко, поне част от затритите снимки да извадиш. Аз като се знам как ме е яд за затрити снимки, предполагам и на теб какво ти е сега.
На мен лично тази http://shareme.com/details/memory-card-photos-recovery-restore.html
програмка ми е вършила работа

# 35
  • София
  • Мнения: 3 414
Томасе за 31.7 съм си извинявай нещо съм изтрещяла  Embarassed
Там-Там имаме количка,която взехме от продавалинка даже не съм я виждала още само от близнашкия форум знам че са издръжливи ABC дизайн.Благодаря ти мила,ще имам в предвид Hug
Като прочетох списъците и пресметнах за две направо си е непосилно за мен да купувам всичко ново такаче взимам всичко к`вото ни дават.

# 36
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Томасе за 31.7 съм си извинявай нещо съм изтрещяла  Embarassed
Няма нищо! Ама можеш да се реваншираш като пишеш по-често, че аватара ти ме кара да се размеквам и много ме умилява  Heart Eyes

А за нови - ползвани дрешки: ами аз за вкъщи ползвам старите, къде от каката, къде от братовчедите. В къщи хич не ми пука върху какво ще повръща, какво ще омаже с пюре и т.н. А за навън зависи къде е. Ако е в пясъка и на пързалката също ще са стари, но прилични, без петна. Ако е на гости и тържества ще е с купени дрехи за бебчо (или стари, но добре изглеждащи), но категорично няма да е с нови на всяко излизане.

А за моето раждане не ми се говори, защото беше тежко и необичайно, та само ще наплаша някои.

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 12:18 от Томасе

# 37
  • София
  • Мнения: 3 524
Рени, много ти благодаря, ще се пробвам от тук ако ли не от вкъщи сега си ги копкам веднага линковете. Дано стане че много се изложих- имаше и едни други снимки, абе мани  ooooh! Blush

То и ние сме за момента със стари дрешки, ама то това не може да се каже грам- те изобщо не изглеждат ползвано. Имаме цели 2 кашончета малки и предполагам ще имаме още  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 568
Здравейте, момичета  bouquet Ето ме най-сетне и мен  Grinning Така го бях закъсъла откъм работа, че главата не можех да си дигна, освен това Софи се разболя от същя вирук като Лина, само че само с повръщане, но беше много гадно Cry (Слава Богу, че вече са добре и двете), а пък татито го сецна кръста и трябваше да съм и болноглачка. Crazy Съжалявам, че не можехме да дойдем на празника, много ми се искаше  Confused
Гледам, че сте изписали две или три теми докато ме "нямаше" та ще наваксам.
Ника, честит рожден ден!  newsm67  Gift Само хубави емоции ти желая! Съвсем скоро ще ти се обадя да се видим по комшийски Wink
За списъка: Термин: 22.07 - нармално раждане - Шейново, надявам се докторът при когото раждах предния път да ме поеме, но за сега още не знам. Без упойка.
За раждането ще пиша по-късно, че постът ми пак ще стане мн. дълъг, но не беше хич страшно Peace.
За дрешките от приятелки. Аз изгледах Софи с дрешки от сестра ми. Имайте предвид, че и ще ви подарят много. Нали предстоят погачи, гостита и т.н. Томасе, съгласна съм с теб. И аз съм на принципа -дават ли ти - взимай. Вярно е, че има страхотни неща по магазините, но винаги ще се намери нещо, което да ти хареса повече от това което имаш... Хайде, чао за сега. Отивам да си боядисвам косата, че съм заприличала на  Shocked...

# 39
  • Мнения: 195
Мерси на всички за пожеланията!!!!  baloni

Имате едно виртуално черпене от мен, но нещо картинката с вкусна торта не излиза  newsm78

Иначе моя термин е на 01.07.2007г. 
ще раждам, живот и здраве в Тина Киркова, нормално (за момента)  Peace

Sofi Bo, когато кажеш ще се видим по комшийски задължително!  Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 5 721
НИкка , Честит рожден ден мила! Hug bdbaloni baloni newsm51 ПОжелавам ти много здраве и юли месец едно здраво сладко бебче!

# 41
  • София
  • Мнения: 3 414
Лекси гледам и ти си на 10.7 секцио,дай да си спретнем един двоен вип?

# 42
  • София
  • Мнения: 3 524
Еее Софи, привет обратно!  Hug  bouquet

Това което прочетох за раждането на Донси ми прозвуча много успокоително, обаче не знам за
о ми се струва че при мен няма да е така  Shocked В крайна сметка лесно не се става мама и се опитвам да навикна на идеята за болката все пак, както и да си "представя" нещата... Подозирам че ще съм голяма паника де, но определено повече разкази няма да ми навредят. Нищо че е индивидуално.  Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси гледам и ти си на 10.7 секцио,дай да си спретнем един двоен вип?
Гоца, с удоволствие, но не записвали предварително. Казваш си желанието за ВИП-а на място и ако има, получаваш, ако не - в общите стаи. Аз в момента все още имам известни колебания дали да е в Св. София или в Токуда...

# 44
  • sf
  • Мнения: 10 153
за мамите, които утре ще са на лекцията на "9 месеца" - - ей сега изшпионирах в майската тема, че имало записани към 120 мами !!!  #Crazy та дайте да идем по-рано и първия да пази места, че.....  #Crazy  а, и май са сменили темата , ше бъде " къпане и  обличане на бебето" , а не тази за спешните случаи.
дано само  съм изшпионирала правилно да не всявам паника  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт