Колко мило, колко сладко е да си ЮЛЧЕТО на мама и на татко!

  • 12 057
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 523
nikka, да си жива и здрава и само прекрасни емоции и изживявания да те преследват!

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
nikka, Честит Рождан ден Grinning. Да си много здрава и щастлива и през юли да гушнеш едно здраво и сладко бебече   bouquet    bouquet   bouquet

# 17
  • Мнения: 984
Честито nikka    bouquet
Най-добри пожелания и от мен!

# 18
  • Мнения: 640
Честито, Никка Simple Smile Много щастие и късмет в живота. Нали знаеш , че сме във възраст, в която всеки рожден ден означава, че ставаме с една година по-красиви  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 26
Добро утро мами!

термин 03,07,2007
Благоевград
Планирано секцио към средата на юни, д-р Марценкова

Желая ви една успешна нова седмица. Да си кажа и аз, че мисля от май месец вече да си почивам у дома. За бебка още нищо не сме купували, но пък у нас кипи ремонт. Даже спим при моите родители. След като подредим ще понакупя това онова.

За мъж ми и помощта му в домакинството. Никакъв го няма милия. Работи от сутрин до вечер. Не ми помага освен ако аз не се развихря и не го подхаван. Но пък и хич не ми е претенциозен дали са ни измити чиниите или не. Дали му е сготвено или не. И да не е изгладен ще си тръгне мачкам без никакви скрупули. Ама хич не ми е претенциозен.
Хайде хубав ден въпреки, че при нас е много облачно и депресиращо. Светят луминисцентните лампи в офиса а от този мрак навън как ми се приспива ако знаете  Laughing

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 11:22 от bima

# 20
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
 bdbaloni Никка, бъди много щастлива, красива и талантлива! bdbaloni

# 21
  • Мнения: 329
Никка, честит празник и от мен, пожелавам ти много сбъднати мечти, красиви дни и най-вече здраве.   bouquet   bouquet   bouquet

Майчета, нуждая се от помощ, такива киселини които имам в момента никога досега не съм имала  Cry На работа съм и не мога да си намеря място-ужасно е просто.Какво да предприема, досега все съм търпяла , но днес е нещо непоносимо.Моляяяяяяяяя, помощ

# 22
  • Мнения: 26
Ника  newsm59 да бъдеш много обичана и уважавана. Най-сладкия и послушен бебок.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 524
Честит рожден ден Ника!  newsm59
Много здраве ти желая и хубави емоции!   bouquet  bouquet  bouquet

Мими да ти кажа и аз за нашето раждане, поне това до момента което знаем с бебо  Grinning
термин 25 юли 2007
гр.София, Св. София /Тина Киркова/, д-р Семерджиева, нормално (с епидурална упойка)

За празника и на мен ми беше много приятно и забавно с всички тези бебшоци и хубави емоции  Mr. Green Обаче това със снимките е голяма глупост и още ме е яд... Все пак тези които имам ще ги запиша на Хриси или ще ги кача в интернет и ще пратя линка, че толкоз ме е яд ама.... #2gunfire И разбира се много се радвам за Лина, пу пу  Hug

Да се похвалим с беби- купихме му тапетки от Домкото в Люлин и много сладуранско фризче на което отделн ичасти светят нощем, да си гледа  Grinning Наминахме и в магазина на Дибо и майка му на бебо се заплесна по едно креватче, вероятно сте го видели- Джордж се казва. И сега голямата мисъл е дали да не си купим ние или да вземем каквото ни дават, което също е хубаво...
Подобна стана ситуациата в неделя когато обиколхиме макар и набързо следобеда магазина на Хиполенд в Скай ситито- ами сега- там има колички, има кошници- и пак моя размисъл, ами дали пък да не си ги вземем ние ,а не да чакаме да ни дадат? Ами дрешките- е заплеснах се.
Какво да ви кажа, сега мисля и ще докладвам като измисля  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 984
kami27 на мен докторицата ми каза да пробвам с малко кока кола или бисквита.
Стискам палци да помогне  Hug

# 25
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Ками, пробвай газирана вода или прясно мляко, но по-малки количества.

А така като си казвате за раждането и ви вписвам, що не ми казахте да си впиша и за мен. Не че крия къде и как ще раждам, ама съм заплес  Grinning

А аз за дрешките искам да видя какво имам от каката, а те са на Гоце Делчев. Трябва да чакам татко им да се накани май месец да пътуваме до там и да си взема ваничката, повивалника, дрешките за бебчо. А тръгна ли по магазини няма да се сдържа само да гледам

# 26
  • София
  • Мнения: 3 414
Никка    bouquetЧестит Рожден Ден много здраве и щастие!
Томасерадвам се за Лина,много исках да дойда вчера,но пазим леглото,а и тази инфекция ме изнервя още повече.ще се радвам да ми разкажеш на лични нещо относно близнашките работи.Термина ми е за 29.7. но ще правя планово секцио на 10.7 в Св.София/Тина Киркова/при д-р Семерджиева
Donsyyидеята е добра да напишете какво ни очаква,да ни дадете съвети кое е правилно и кое не,защото в болницата рядко някой да ти каже.
Renie78 страхотно си го направила,продължавай с оформлението Hug

# 27
  • Мнения: 640
Ели, и аз бях същата вчера Simple Smile. Но все пак тепърва ни почват разходите, а и вече част от нещата са си при мен, та се сдържах да не пазарувам. Надявам се скоро да ми пристигнат леглото и бебешкия гардероб (че аз приватизирах първия срин на бебо за мен  Embarassed, но скоро може да си го освободя да си е негов). Затова обикаляй, гледай и си плакни очите, но се въздържай от покупки (или само някакви глезотийки му купувай).

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 156
nikka , Честито и от мен! да си жива и здрава и много щастлива!

Цитат
За празника и на мен ми беше много приятно и забавно с всички тези бебшоци и хубави емоции   Обаче това със снимките е голяма глупост и още ме е яд...
ама какви снимки разисквате тука  така тайно, разкрийте моля, че няма да спя сега заради вас!  Twisted Evil
kami27 , и аз скоро се оплаквах от ужасни киселнини, ама как минаха и аз не знам. пих бира, кола,  кисело мялко, когато много се не траеше пиех малко содичка във вдоа/ макар че  е много вредно/. ама като се оригна няколко пъти ми минава  Embarassed, / извинявам се за израза/
 elpet, моят съвет е ако има кой да ви дава нещо, взимайте, ако ви харесва. макар че гъдела да купиш сам е голям, някои неща се ползват толкова малко, че направо няма смисъл. за тия пари, ще си купите нещо друго.
едно време нямаше нито едно бебе около нас и всичко трябваше да купим. като беше на 8-9 месеца ми дадоха едно кашонче с дрехи, нямате представа как се радвах тогава. еееееех!  Crazy

# 29
  • Мнения: 766

Честит рожден ден и от мен Ника   bouquet  bouquet
kami27 на мен ми помага газирана вода или ябълка  Peace Да те отпусне, че наистина е мооооого гадно  Hug
elpet имаш червен картон от мен да знаеш  Naughty Crossing Arms Whistling
Да дойдеш до Домкото и да не се обадиш да се видим  Crossing Arms
Гоца вие взех те ли количка, че в Пигиса гледах, че имаше за близнаци и не ми се сториха лоши  Peace

Общи условия

Активация на акаунт