Колко мило, колко сладко е да си ЮЛЧЕТО на мама и на татко!

  • 12 055
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 984
А някой знае ли каква ще е темата в МОЛ-а. Хванала съм се да подреждам къщата и така съм подредила че не знам къде сложих листчето с програмата  Embarassed

# 46
  • Мнения: 172
Здравей Томасе, термина ми е за 13.07.2007 г., но сега в края на месеца предполагам, че ще обсъдим вариант за секцио, а аз знам че се прави около 10 дни преди термина, а иначе в клиника "Реродуктивно здраве", док-р Тимева, така че ще подам инфо за датата по нататак.
Поздрави и целувки ви на всички, аз сега нямам време за компа, но когато имам влизам и чета, надявам се да се включа на някоя лекция по нататък.

# 47
  • Мнения: 1 098
Здравейте! Моето раждане е с термин 17 юли, засега нормално  " Света София"- Тина Киркова, д-р Панова.
Никка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти много щастие и любов!
Аз все повече се замислям за раждането, разпитвам всички приятелки, които вече са го преживели.  Grinning
Ние малко по малко напредваме с ремонта на детската стая, мисля, че ще стане мн готина. Joy Изобщо, момичета в момента преживяваме страхотни емоции, а ни очакват още по- вълнуващи. Лек ден на всички!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 175
Здравейте и от мен!Да се разпиша и аз в новата темичка...
Nikka, nbirthday  ura Gift Да си жива и здрава,много любов и късмет!!!
За дрешките-и аз получих вече 2-3 чувалчета от наши близки(доста са чисто нови) и барабар с количката ми дойде добре.
Да се похваля,че ремонтът върви към своя край и съм много доволна от резултата  Grinning
В прословутия петък 13-ти ходих до "Кандиларов"(че досега все там си ходя за изследвания) да ми проверят за антитела за варицелата.И ми казаха,че от тая година не правят(а бях проверила предната вечер на сайта им,че правят) #2gunfire.Е,после си казах,че така било писано и за настроение си взех много изгодно пердета за кухнята  Party
А вече според мен няма смисъл да ходя по лаборатории,то ако има нещо тия дни ще си покаже...Примирила съм се и каквото сабя покаже,и без това нищо не мога да променя...
За раждането-още не съм решила къде и как ще е,а и се занимавам със смяната на АГ-а ми...Много съм неориентирана и ще пиша по-нататък по въпроса.
Засега толкова от мен и приятен ден!

# 49
  • Мнения: 616
Здравейте и то мен.
Никка честит рожден ден  bouquet
Томасе радвам се че Лина е по добре.
Моят термин е на 2 07
за сега ще раждам нормално в АГ Болница Силистра не съм решила дали да ангажирам моята докторка.
За моето раждане ще пиша довечера от моя комп ,че сега от този на майка ми се измьчвам с тази клавиатура.

# 50
  • Мнения: 22
Nikka Честит Рожден Ден  bdbaloni много здраве,щастие и късмет
Аз също ще се въздържа от разказа си за моето първо раждане.
Да питам някой пробвал ли е днеска да влезе в продавалника,че нещо от сутринта не ми се отваря станицата.

# 51
  • Мнения: 766
venessa Продавалника от вчера нещо не работи  newsm78
Сега пробвах, но не ще  Tired

# 52
Здравейте,

някой знае ли кога и от колко часа има лекции в Мола на Хемус? Дочух реклама по радиото, но не успях да запиша нищо, а за училището на 9 месеца не мога да посещавам, защото съм още на работа.

Мерси
Евгения

# 53
  • sf
  • Мнения: 10 153
 newsm78 ама и в МОла на Хемус ли има лекции, щото аз мислех, че става съпрос за Мола на Стамболийкси?

# 54
Здравейте момичета newsm53
Ника, честит рожден ден! newsm59  Gift Много здраве и любов ти желая и едно съвършенно бебче като му дойде времето  ylinfant
Ками27, на мен за киселините много ми помага дъвченето на дъвка-тя много ускорява храносмилането и явно там се крие ефекта от нея newsm10
Томасе, дано да са ти свършили вече притесненията с Лина, а за раждането аз мисля да раждам нормално  в Пловдив -клиника Селена при доктор Минев при който и сега си ходя на консултации
Лека и приятна седмица ви пожелавам на всички newsm51

# 55
  • Мнения: 741
Здравейте и от мен!
Никка,честит рожден ден!Желая ти много здраве,щастие и едно здравичко юлско бебче!
Моя термин е на 28 юли,раждане в Майчин дом,Д-р Негенцов.Аз искам секцио,доктора ме навива за нормално,ама бебето засега е седалищно,та най вероятно ще е секцио.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ника честит рожден ден, много здраве и щастие, а догодина да празнуваш с бебчето в ръце.   bouquet
За протокола аз за сега ще раждам в АГ Бургас, планове не правя за това дали ще е нормално или секцио предвид на първото ми секцио. Намирам се в една голяма чуденка, чак в края на май биха могли да ми кажат какво ще ми бъде раждането. Ама като знам какъв гърч е секциото и като не знам какво е да раждаш нормално и ме е подгонило едно шубе  hahaha

# 57
  • Мнения: 570
Привет и от мен.
Никка , Честит Рожден ден! Да си жива и здрава, много любов и разбира се  едно сладко и послушно бебе!
Моят термин е на 19.07, но още не знам нито къде, нито как  Tired Мисля си за Окръжна болница,понеже там съм имала други престои и поне ми е позната обстановката. В петък бях на ЖК и останах много разочарована. Мислех че с доки вече ще говорим и за самото раждане, а то не само че не стана на въпрос, ами ме претупа за две минути. Даже видеозон не ми направи  Crossing Arms, премери ми обиколката на тумбачето, килограмите, попита дали се чувствам добре и това беше. А така ми се щеше да видя малката.... Направо ми се дорева като излязох от кабинета, ама аз съм си виновна, трябваше да реагирам навреме. Успокоявам се , че то ако всичко си е наред, няма нужда от снимки, ама все пак ми е мъчно.
Ние вчера ходихме до Пигис, и лично на мен цените ми се сториха ужасяващи. Поне тези на дрешките, че по-големите неща вече си ги имаме. Още отдалеч си набелязах на щанда за новородени едно гащаризонче и вече доволно потривах ръце че ще го вземем и  Shocked .... беше 38 лв. Имаше и прелестни роклички за 40лв. Дано има повече мами, които могат да си ги позволят, но за нещо, което бебка ще облече не повече от 2-3 пъти на мен ми се видя ужасно скъпо.
Аз нямам познати с бебешоци около мен, та всичко ще си купуваме. Хайде чао засега   bouquet

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 523
мами!
продавалника вече работи!!!

# 59
  • София
  • Мнения: 3 524
Хм ето поне и адаша го е шубе, не че е успокоително да го е страх и друг ама... определено не мога да си представя напълно картинката на раждането. Четох за епидуралната анестезия разни статии и ми звучи как да кажа, "сравнително безобидно и безболезнено" по този начин, но предполагам много "за" и "против" могат да се чуят  Thinking
За секциото също не мога да кажа нищо, може би още мамита да си споделят опита. Мен мама ме е раждала секцио но е било тегаво положението- седалищно, че и с увита пъпна връв около вратлето и гърдите, като юзда и е нямало друг начин. Иначе брат ми нормално е роден като първо дете....
Ох не знам, помогнете с инфо baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт