BIG BROTHER 7 - тема 8 (10.11. - 17.11.)

  • 45 472
  • 1 986
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 938
ТЪПАНАРИ!
ДА ИМ СЕ ВРЪЩА САМО, 0,000001ОТ ЖИВОТА НА ЛИНА! (Извинявам се за крещенето! И дано не кълна ) Поредното доказателство, че ни промиват мозъците и плакнат очите.И сме стадо , лоботимирано от Михаели, Елени, Стефановци и прочие неосъществени медицински аборти!

А ето, знаех си. Hug
Нищо не знаеш, толкова наливаш в лейка без дъно!

# 601
  • Мнения: 11 525
Не, Котов не постъпи правилно след като минути преди това се кълне, че няма да похарчи и лев. И какъв е този принцип, който всички намират за смешен само той не.

# 602
  • Мнения: 7 229
Стоянов имаше голяма подкрепа на предните елиминации, затова смятам, че ще има по-висок вот от Сияна.

# 603
  • Мнения: 7 574
Брадърът пък, ако съквартирантите бяха гласували правилно, щеше да покаже вратата някому (както стана с Веселка в миналия сезон), но сега пренаписа правилата в движение, за да не си отиде лидерът в класацията.
Веселка отпадна от зрителски вот, не такъв на съквартирантите.

# 604
  • Мнения: 341
Не, Котов не постъпи правилно след като минути преди това се кълне, че няма да похарчи и лев. И какъв е този принцип, който всички намират за смешен само той не.

Отделно хем е убеден, че ББ ги блъфира, че харчат наградата, хем няма да харчи наградата от принципни съображения, според дали часовникът е на четна или нечетна минута.

# 605
  • Мнения: 2 329
Имало ли е изобщо случай във всички сезони на ББ да напусне някой по вот на съквартирантите му? Аз не помня такъв.

# 606
  • Мнения: 7 229
Не, Котов не постъпи правилно след като минути преди това се кълне, че няма да похарчи и лев. И какъв е този принцип, който всички намират за смешен само той не.
Не оправдавам грам постъпката му, но реално той не изхарчи от парите, ББ ги взе принудително.

# 607
  • София
  • Мнения: 10 729
Не, Котов не постъпи правилно след като минути преди това се кълне, че няма да похарчи и лев. И какъв е този принцип, който всички намират за смешен само той не.
Котов изневери на първият си принцип, за да защити втория...И на него не му вярвам, че не е целувал приятелка, когато е ходил на рожден ден.. Целувал се е само с майка му, баба му, кръстницата и гаджето...а и с магарето.

# 608
  • Мнения: 10 377
Стоянов имаше голяма подкрепа на предните елиминации, затова смятам, че ще има по-висок вот от Сияна.
Според мен беше с висок вот, защото беше с най-нехарасваните.  Сияна за мен ще е по-напред от него в крайното класиране

# 609
  • Мнения: 7 229
Имало ли е изобщо случай във всички сезони на ББ да напусне някой по вот на съквартирантите му? Аз не помня такъв.
И аз не помня такъв случай. ББ на финала на епизода каза точно това, че регламентът на предаването е само зрителите да решават кой да напусне, освен ако не е по медицински причини като Цецо или принудително като Иван.

# 610
  • Мнения: 740
Стоянов имаше голяма подкрепа на предните елиминации, затова смятам, че ще има по-висок вот от Сияна.
Така е, но 'конкуренцията' му бяха Паранормалния, Елена и Ебру Trollface
Ако се изправи срещу Котов, Давид и Сияна, според мен няма голям шанс, ще видим

# 611
  • Мнения: 293
Е голям КЕФ!Натриха му носа на този лицемер Котов!Не го защитавайте и съжалявайте,защото не знаете,че ще бъдете смачкани  от "котовци"

# 612
  • Мнения: 7 574
Чакай не знам ББ как си наглася зрителския вод може до финалната 4ка да остави Михаела за гледаемост 😀
Хубаво, че казваш за гледаемост, а не за слушаемост, защото всеки път като си отвори устата инстинктивно посягам към тапите за уши.

Последна редакция: ср, 12 ное 2025, 00:16 от Lilly_85

# 613
  • Мнения: 2 329
И аз смятам, че Сияна е по-харесвана от Стоянов.

Овцата караше всичко живо вътре да харчи за каквото и да е, за да не се набива само тя на очи с харчовете й за цигари. Няколко пъти повтори как ще е мразена тя от зрителите заради тези харчове. И аз се обърках, тя е била навън няколко седмици, трябва да й е пределно ясно, че никак не е долюбвана и без сегашната мисия.

# 614
  • Мнения: 938
Такъв тюрлюгювеч беше този епизод, че е трудно да се опише с думи. Къдравият добитък беше готов да изхарчи 10К за фасове, но държеше сметка на господина с принципите за 5К. Вторият пък не смяташе, че има морално право да харчи пари, които не са негови, но изхарчи пари, които не са негови, за да не целуне жена по бузата. Брадърът пък, ако съквартирантите бяха гласували правилно, щеше да покаже вратата някому (както стана с Веселка в миналия сезон), но сега пренаписа правилата в движение, за да не си отиде лидерът в класацията. Щипката сол в блендера бяха една баба, един любим и един брат с жена му и 2 кучета…4 дни преди финала, логично, да.

Мама мия…2/10 за това издание в поредицата. Надявах се на някаква весела/носталгична последна седмица, а то е боливудска драма от Аладин експрес.
Абсолютно подкрепям мнението Ви!  Овапцаха предаването! "..." цитирам Котов на излизане!
Това за всички сезони досега не се беше случвало.Но явно вече подценяват интелектуалният потенциал на масовия зрител( за съжаление имат достатъчно основания и доказателства за това).
Продължавам да се надявам обаче, че не всичко е изгубено!

Общи условия

Активация на акаунт