МАЙ не е далече, скоро ще се гушкаме с малкото човече!

  • 18 937
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И аз да се оплача. Вчера бях на консултация и ми откраднаха портфейла. Close Бях го оставила за малко на рецепцията до мен, докато чакам да ми запишат часа за следващия път, а аз си подреждах документите и един мургав събрат ми го грабна под носа. Twisted Evil Вътре нямах кой знае какво. Само два-три лева в кеш (не бях минала през банкомата), две-три дебитни карти с изтекъл срок (щях тази седмица да ги подновявам) и една активна, но се обадих на мъжа ми веднага да я блокират. Най-ценното се оказаха купоните за детската кухня, но лелките излязоха свестни и ще ми дават храната без купони до края на седмицата. Документите си ги държа отделно, именно по такива причини, та като цяло нямам поражения. Най-много ме е яд за самия портфейл, беше ми подарък от майка ми. Sad
Иначе си взех направлението, написаха ми болничен, дадоха ми и направление за кръвни изследвания заради хемоглобина, а след две седмици ще ми пуснат пълни. Тогава ще ми вземат влагалищен и чревен секрет. Кръвното ми беше ниско, качила съм само половин кило Shocked. Направо не можах да повярвам след всичкото ядене по празниците. Та до тук съм +10кг. Бебката беше с добри тонове. Рапорт даден. Simple Smile
Добре дошла на Sss!
За памперсите-тук са в стаята, където е и детето. Аз си го преобличах. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 4 588
Здравейте! Днес цял ден нямам нет, преди малко дойде и досега четох. Simple Smile
Балонеса, благодаря ти за поканата. С удоволствие бих дошла, но не мога да обещая нищо. Ще се постарая да дойда. Hug
Дилириум, аз също ще раждам в Шейново, терминът ми е 1 май, аз тайно се надявам по-рано да случи, но нищо не се знае. Ще се радавам да се засечем, както и с всички други мами, които ще раждат там.  bouquet
И аз знам, че лично в Шейново държат на неразопакован пакет памперси, така че мисля да взема такъв, за да не вземат да се заяждат после. Аз мисля таткото да донесе нещата за бебчо, след като родя живот и здраве. Иначе за мен си взех основните неща, макар че има още доста, които мъжът ще носи след голямото събитие - помпи за кърма, подплънки, ако трябват разни лекарства и т.н.
Аз продължавам да нямам никакви признаци за скорошно раждане, утре съм на преглед и трябва да ми напише направлението за хоспитализация. Дано благоволи да ми чуе и тоновете, че миналия път не го направи.  Close
Лека вечер!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте и от мен момичета! Аз досега само четох пък и реших и аз малко да се оплача. Първо да започна с това, че ме е налегнало голямо шубе, че и майка ми вместо да ме успокоява ми каза колко се притеснявала като наближава момента, защото като знаела какво ме чака се молела всичко да е наред- и моля ви се това са думи на акушерка. Освен това ме мъчат едни гадни отоци по краката, че и ме сърбят, та щях да ви попитам вие как се справяте с това- имате ли отекли места? За сега толкова. после пак

# 33
  • София
  • Мнения: 5 721
Едно тайно записче във вашата темичка  Peace Flutter Нали си ви гледкам и ви се радвам! Лека веяер на всички!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте Simple Smile
Днес бях на ЖК, и да се отчета WinkБебо си върви доста едър и окончателно решихме да е секцио - на 11 май. В момента е 3200, като доки очаква до раждането да стане към 3800, та затова ще е и със секцио. Така ми се искаше да е нормално раждане, ама като съм си отгледала бебе - слонче Grinning няма как. Та можете да ме добавите и мен в списъка с плановите Simple Smile
Това е засега от мен. Чао и приятна вечер  bouquet

# 35
  • Мнения: 3 089
връщам темата назад с този въпрос. кое от двете возила бихте избрали:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … b220dc097e00a41fa
http://malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5961&lang=1
питам мамите, дето са направили яко проучване. че аз не съм наясно много, а нямам време /и желание/ да избирам, гледам и проучвам. връщам се на тезата си колко съм смотана и незаинтересована  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз аз да се изкажа болната ми тема количките  Mr. Green
 majceto Първата днес я видях в новия магазин този Пигии.... и хич не ми хареса  Sick
 
А Нео-Натото е много яко аз си я бях харесала и мислих това да е количката за бебока ама се уредих с едно Чико пик ъп.
Неото е 295 кинта, около 5кг. и е мнгоо готино поне аз се влюбих в него  Heart Eyes


А другия варянт незнам какво точно търсиш е това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … b220dc097e00a41fa

 Аз до преди месец яко се интересувах и гледах за количка, но и предимно наблягах да е лека, ако има нещо друго насреща съм дай ми само колички  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 270
Хехе, за протокола пишете ме секцио на 7 май.
Майче хубави колички , но само седнало положение ли са? Аз пак съм непросветена!! Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 3 089
не е седнало само. имат и легнало. а аз не ща с 2 дръжки, че сегашната /тя ми е номер 3/ ми е такава и ми се е...а мамата с нея. който каквото иска да казва, тези с единичните дръжки хич не ме кефят. а много кинти не ща да давам, щото нали си спомняте, че вече имам една немска инсталация за породени /количка номер 4/. друга изгъзица не ща у дома. а и темата с парите е супер деликатна - нали ателие правим в момента и там наливаме всичко. сега сме се спрели с харчовете по строежа заради раждането, но като се появи малкият ревльо пак ще настане паричен дефицит и ще се наложат яки рестрикции.
пп - май ще е нео-нато. освен, че е с 40 и няколко кинта по-евтина /хи-хи-хи/ си имала и напълнолегнало положение, каза една сведующа мама.

# 39
  • Мнения: 1 225
Момичета, вие ли си избрахте датите за секцио или докторите? На мен ми казаха, че ще ме приемат на 7 май - ама не знам кога ще ме обебят Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 4 397
majceto  Heart Eyes за количката  Laughing
А има и малко по стар модел на Нео натото пак Пиума се води то е 260 кинта ама е без зимното чувалче.

# 41
  • Мнения: 83
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … b220dc097e00a41fa
Майче тази пък въобще няма пълно легнало положение,маи не стажа за новородено. То даже и в сайта си пише,че е за 6+м.
Но звиси за кое дете я купуваш. Иначе на мен ми харесва.

# 42
  • Мнения: 26
здравейте и от мене!аз ще раждам в тина киркова.термина ми е на 25.05 ама маи ще ме резнат кам 15.05.Всъщност утре сам на 3д и тогава ще се разбере.Все повече ме хваща шубето Sad.жалко че утре не мога да доида на училището, но от другата седмица ще сам редовна ,че то не остана време вече. newsm78

# 43
  • Мнения: 373
Ако не е проблем , мен си ме запишете за Шейново.  Simple Smile

Росита, значи не съм единствената с бебе-слонче. Grinning В повече ми дойде това цъкане с език от всеки,който ме види с това коремище. Даже един от докторите,които се мотаят около ЖК в Шейново ми каза:"Абе , ти 10 кила ли ще го правиш това бебе?" И аз се депресирах нещо Rolling Eyes Все гледам бременните в 9 месец и никоя от тях не е с такъв дирижабъл като моя... Embarassed

# 44
  • Мнения: 961
prikazka, не те намирам на първа страничка  newsm78 кога ти е термина? и какво ще е бебочето? За сега те пиша в списъка за секцио, ама май изобщо те няма в общото броене  newsm78
irina39, засега те вписвам в термин, когато знаеш точната дата, ще те добавя и в другия списък!

Общи условия

Активация на акаунт