МАЙ не е далече, скоро ще се гушкаме с малкото човече!

  • 18 921
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 107
Благодаря че ме включихте и мен в списъка,а иначе очакваме да е бебка,първо детенце.....и да не ви стресирам ама яко ме е хванало шубето.....то вече не остана,а заради моето суеверие и нищо не сме купили още,само едни дрешки.Иначе утре сме да ни слушат тоновете,а на вас на какъв ехограф ви казват колко тежи бебчо-обикновен или 3д,защото на мен никога не са ми казвали кг..

# 46
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен! Да се запиша и аз в новата тема  Simple Smile
Prikazka днес дойдох на лекцията, но никой не видях. Първо, че закъснях, защото се успах (това е толкова типично за мен  Mr. Green) и като отидох вече имаше доста хора, а аз като вляза на пълно място и направо ме хваща някаква психоза, че всички мен гледат, което доста ме притеснява  Blush (не че хората се пребиват точно мен да гледат, ама на) и гледам да се шмугна възможно най-бързо в тълпата. Та в случая седнах при едни девойки, които не познавах, но те не откликнаха на опита ми да завържа разговор. Доста тъпо се получи  Mr. Green Иначе лекцията биваше.

# 47
  • Мнения: 533
Браво за новата темичка на asiasia
И аз да се отчета за новата темичка.Бях днес на ЖК дадоха ми пътния лист за 15кабинет(т.е обменна карта за приемната в Шейново).Бебчо оглуши Шейново с тоновете,ама то иначе кротко детето!Нещо се разминахме с док.и ще трябва в петък пак да ходя.Утре пропускам лекцията.SISKO 2,ще дадеш  ли после да преписвам?В петък съм на линия за ср(ещата на МЛАДОСТКИТЕ мами.

# 48
  • Мнения: 1 924
Въпрос към май-ките от Гео Милев -

Избрахте ли педиатър вече?

# 49
  • Мнения: 1 461
Аз също съм планово секцио но ще определим датата когато си дойде тати, на 1 май сме на док. На 12 май сме на сватба, на много близки наши приятели и искат Галето за шаферка но ще видим.
Sssдобре дошла сред нас

# 50
  • Мнения: 90
Мен пък днес ме мъчиха доста чести и силни контракцийки SadА ми е още раничко.По едно време доста се поизплаших-дано да изтраем още поне 10 дни Praynig
Иначе си купих един пакет памперси на Дайперс-25 бр за болницата.и един пакет  Хъджис -48 бр за у дома
И все повече започвам да се чудя кое да избера-секцио или вагинално раждане(а бвх твърдо за второто) newsm78 #Crazy
И така.... Лека вечер,милички Hug

# 51
  • България
  • Мнения: 3 617
Здравейте , майчета
абе много пишете Simple Smile 
валентина, знаеш ли че май те мернах на лекцията , ама с бременния си можък се чудих" откъде ми е познато това момиче newsm78" и чак като се прибрах вкъщи се сетих , че май си била ти. Ти на тази дългата маса ли беше при лекторите?

# 52
  • Мнения: 1 269
като гледам повечето майски мами май ще раждат секцио,а и нашето слонче как наддава(в 33 г.с. беше 2763 грама)и си мисля дали и мен няма да ме резнат накрая,а хич не ми се иска секцио.доктора прогнозира,че ако издьржим до термина,ще се раждаме около 4 кила,но нямало нищо по-хубаво от голямо бебе #Crazy  ina_anaи аз в петьк сьм на преглед в шейново пак ще мерим тоновете и наште са доста силнички,дори последния пьт си ги записах на телефона.пьрвия пьт ми ги мериха на 3 етаж,а втория пьт на 2 етаж в предродилна и жената до мен беше на система за предизвикване и обясняваше какви са и болките Sick

# 53
  • Мнения: 13
  Party Time Днес 19 април 2007 в 3.10ч.рано сутрин,се появи на бял свят Самуил на MamaGeri  2850гр./ 47 см и двамата са добре и се чувстват отлично!!!!!!  ura                                       Tada Tada  Tada Tada  Tada Tada Tada Tada Tada 


  baloniПожелавам им много щастие,радост и усмивки! Нека малкият принц  бъде  послушен и здрав и много да радва  мама, тате и кака  smile3525

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 14:43 от sisko_suni

# 54
  • Мнения: 3 089
ИХААААААА!

ДА Е ЗДРАВ И ЯК МОМЪК!

# 55
  • София
  • Мнения: 4 397
Честит син на MamaGeri  да им е жив и здрав и да им носи много радост и да ги дарява с  хиляди усмивки !!!

# 56
  • Мнения: 270
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ПЪРВИЯ НИ МАЙСКИ МЪЖ!!!
Да радва много мама, тати, кака , цял Пловдив и още по цяла Европа...


 asiasia на първа страничка прказка е в скоби щото иначе там съм Мама Валя. С термин 13 май. А секцио както казах уж за 7....

Валентина, адаш мамо много съжалявам че така се  е получило....били сме на една ръка разстояние..При нас пък имаше една мама в 6 месец, която много добре успя да се впише в нашия разговор...Т.е то туи си зависи колко пекана е групата.  Crazy

# 57
  • Мнения: 123
Да ни е честит първия майски мъж! Да бъде радост и щастие за мама и тати![/size]   

  bouquet    bouquet    bouquet

# 58
  • Мнения: 205
Добре дошъл на САМУИЛ и ЧЕСТИТО на MamaGeri!   bouquet

# 59
  • Мнения: 83
Честити на MamaGeri! Да са живи и здрави с момъка!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт