МАЙ не е далече, скоро ще се гушкаме с малкото човече!

  • 18 948
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 030
Честит син на Мама Гери бързо въстановяване и много щастие на цялото им семейство!Ох отървала се жената то накрая много тежи пък и чакането е отекчително.Едни болки в кръста яко ме мъчат пък и доки каза да спирам всички хапчета но имам пречуствие,че скоро няма да раждам ще ме мъчи малкия бебок до край.Аз съм за нормално раждане до 21.05. ако ли не ще съм секцио така решихме. Hug

# 61
  • Мнения: 536
Честит син на мама Гери! Пожелавам му да не усети колики и да расте здрав и умен! На мама Гери бързо възстановяване желая! smile3525

# 62
  • Мнения: 162
Честито бебче на МАМА ГЕРИ да и е живо и здраво и само да ги радва  :bouquet:
Ей много се радвам беееее започна сериозното бебевалене. Дано всичко със всички е наред Praynig

# 63
  • Мнения: 7 914


Добре дошъл на Самуил! Да е здрав и много усмихнат! Да носи само радост на мама и тати!


MamaGeri

 бързо възстановяване  Hug Hug

Е, този път поставих рекорда...да се се запиша в новата тема чаааак на 4-та страница  Embarassed Embarassed Embarassed

# 64
  • Мнения: 533
Честито на мама Гери!Да е жив и здрав Самуил да си носи царското име с гордост.Появи се и първия Мъж!Да радва всички и да носи радост!

# 65
  • Мнения: 373
  ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА МАМА ГЕРИ!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!!! Hands Clap Hands Clap Hands Clap

Ох, като го прочетох как ми се прииска да родя и аз вече Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 625
ЧЕСТИТО НА МАМА ГЕРИ И ДОБРЕ ДОШЪЛ НА БЕЛИЯ СВЯТ НА САМУИЛ!НЕКА ЩАСТИЕТО ИМ СЕ УСМИХВА ВИНАГИ ЕТО ТАКА newsm47

ВЕЧЕ И АЗ СТАВАМ НЕТЪРПЕЛИВА,НО НЕ ОСТАНААААА!!! newsm44

# 67
  • Мнения: 1 461
ЧЕСТИТО НА МАМА ГЕРИ, НЕКА САМУИЛ ДА РАСТЕ ЖИВ И ЗДРАВ И САМО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ
НАДЯВАМ СЕ РАЖДАНЕТО ДА Е МИНАЛО ЛЕКО

# 68
  • Мнения: 136
ЧЕСТИТО НА МАМА ГЕРИ и от мен!  Hug Да порастне силен и красив мъж ! Леко възстановяване и много прекрасни моменти с мама:)

# 69
  • Мнения: 68
Честито на мама Гери!!!! smile3525  Да расте здрав и щастлив синът й Самуил! Бързо възстановяване и много радостни моменти на цялото семейство!!!Аз не се бях разписала във форумчето, но днес толкова се развълнувах, че ето ме вече тук сред вас. Моят термин е също за 14 май, очаквам първото си дете -момиче и съм решила да го родя в Шейново (това за статистиката).
Иначе на всички май-чета желая много лесно и бързо раждане, а до тогава много усмивки и по- малко оплаквания!

# 70
  • София
  • Мнения: 4 397
Добре дошли на новите майчета   bouquet

Ох, и аз искам вечеее да раждам, че ми тежи, МНОГО ми е нервноооооо, абе аз не се понасям какво остава за околните  Whistling

# 71
  • Мнения: 146
Честито момченце на мама Гери, да расте здрав и многоооо радости да им носи. Бързо възстановяване на мама и бързо да се прибират вкъщи  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 1 877
Честито бебче Самуил на Мама Гери!!! Да е жив и здрав и много да радва всички!


А на мен пък като ми остават само 6 дни до секциото... Изобщо не ми се ражда още, имам чувството че така мога да си изкарам още поне 2-3 седмици, а и физически добре се чувствам, ама... Но пък за щастие поне паниката ми съвсем отшумя и вече съм много спокойна. Даже и багажа почнах да си събирам малко по малко Mr. Green.

Целувки на всички и само такива новини да се чуват!

# 73
  • Мнения: 143
Браво на Мама Гери! Да й е живо и здраво момченцето!

Ами така е вече, едно по едно ще започнат да си показват муцунките.  Незнам при вас как е, но моето зверче направо понякога имам чувството, че си избира една точка от корема ми и пробва да си излезе от там  Shocked Ама упорито колкото за трима и бута, бута... Аз му викам - "Разбирам, че искаш да излезеш вече на широко, ама поне се ориентирай правилно за посоката! Wink"

Prikazka, Тина ако не се видим преди да родим все ще се засичаме след това. Бургас не е е толкова голям, че да се пропуснем  Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 4 397
- "Разбирам, че искаш да излезеш вече на широко, ама поне се ориентирай правилно за посоката! Wink"




ОХ, това ми оправи настроението  Joy Joy Joy
Мойто пък се е ориентирало в правилната посока и имам чуството кат се бута долу, че всеки момент ще си покаже нещо  Mr. Green

А калинките вечер яко ме налазват и като настъпи момента или ще изпадна в паника да ми се чуди човек като чели ми е за първи път  newsm78 или ще ме обземе спокойствие в което се съмнчвам.

Общи условия

Активация на акаунт