Биберон-залъгалка!

  • 1 800
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
Ние в началото ползвахме на чико,но тъй като се беше захабила я изхвърлих Grinning!След това нямаше марка която да му харесва.Взех Авент,чико,nuk  но неискаше нито една от тях.Накрая му купих на камера най-обикновена и имаше успех Peace!

# 16
  • Мнения: 46 518
Камера и Нук.

# 17
  • Мнения: 1 064
От самото начало залъгалки и биберони за шишета на Авент Peace

# 18
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
От у-щето на сп. девет месеца ни подариха няколко силиконови биби на AVENT, но Кали се магари и въобще не мога да й набутам такова чуждо тяло в устата smile3504, а камо ли да я "убедя" да го задържи там. Дори и пръсти смуча рядко. Мислех да й купя изцяло каучукова залъгалка но Chicco, ама тъй като ви слушам, мили мами, май и това не е решение. Може пък да е за добро... newsm78

# 19
  • Мнения: 576
Аз пък знам, че е хубаво бебето да е с биберон-залъгалка, защото така се научава да диша през носа и по този начин се предпазва от микробите и не боледува от настинки! smile3521 newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 928
От самото начало залъгалки и биберони за шишета на Авент Peace
Сега съм взела и една на Nuk, но още не съм пробвала дали ще му хареса   babyuu

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Купих на Камера преди да родя,после реших да я сменя с Нук- не я искаше,взех Авент- и нея не искаше...
И досега си остана с Камера- анатомична

# 22
  • Мнения: 617
Пробвах на Нук и Чико, имаме каучукова и силиконова залъгалка, но Коко предпочита пръста си  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
С малкия ползвах Нук ето ги http://family-bg.com/prX_272.htm?osCsid=9918a5e5bd80e06c0346448c401c5c7c
и сега за бебо съм взела такава  Peace

# 24
  • Мнения: 2 677
Само силиконовите на Авент харесва сина ми. Пробвах с Нук, но не я искаше.

# 25
  • Мнения: 5 362
Бях купила на Нуби,но така и не го ползвахме Grinning

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Нук  Peace

# 27
# 28
  • Мнения: 4 447
Имам на Чико - не я муче много, на Авент - смучее,но не не и за леканощ, имаме и на Нук - нея си яхаресва за всякакви случаи,но някъде я затрих, имам и още една в същата форма на силикона както на нук,но незнам марката - тя е най-тачената за дега. Сигуно защото отгоре й пише "папа из дъ бест"  baby_neutral Joy

# 29
  • Мнения: 1 986
 Първата беше на Чико,сега е на Нук-силиконова.Но бебка не е много по бибероните-залъгалки Wink

Общи условия

Активация на акаунт