БУРГАСКОТО море, много е добре...

  • 14 149
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 742
Здравейте,
Аз искам да се оплача, толкова много ме боли опашката и левия крак, че вече едвам се движа, не знам това нормално ли е? Дано скоро да ми минат тези болежки, че дори не мога да спя от болка.
Хубав ден Ви желая.

Не се притеснявай, тези болки са нормални- центъра на тежестта на тялото ти се измества и затова те боли. Почивка е рецептата   bouquet Кръст, гръб, крака, тазови кости- там евентуално ще усещаш болежки, но ако положението е нетърпимо, се консултирай с лекар.

# 211
  • Мнения: 1 701
.
Аз искам да се оплача, толкова много ме боли опашката и левия крак, че вече едвам се движа, не знам това нормално ли е? Дано скоро да ми минат тези болежки, че дори не мога да спя от болка.

Ох мила, тепърва ще боли! Simple Smile
Таза, срамната кост, кръста ... Simple Smile
КАкто ти е писала ellyst, това е нормално! Simple Smile

# 212
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 757
Вчера докато бях в парка на Славейков мина една кола, която разгласи ,че има някъде цирк ''Ориент'' ама само това чух.Някой да знае къде е, че искам да заведа Мимка?

# 213
  • Мнения: 4 546
Вчера докато бях в парка на Славейков мина една кола, която разгласи ,че има някъде цирк ''Ориент'' ама само това чух.Някой да знае къде е, че искам да заведа Мимка?
мисля, че е зад велека

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 145
Благодаря Ви, момичета, много сте мили.
И аз предполагах, че е нормално, ама все пак да се допитам.
Хубав ден!

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 244
За цирка и аз го видях. В Изгрев е в парка зад Велека.

# 216
  • Мнения: 258
Здравейте момичета и хубав ден и от мен.Всеки ден успявам да изчета всичко което пишите ама нали ходя на работа и ми е трудно да се включа поне с кафе morning да ви почерпя.Simple Smile
Ustata за ваксината на Наталия искам да ти кажа, че е нормално да има реакция но, ако продължи повече от 24 часа се свържи с педиатъра и.А по въпроса за цирка в изгрев е, зад велека.

# 217
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Устата, на нас също ни биха такава ваксина скоро - преди 2 седмици, макар че се слага на 2 години, на нас ни я сложиха по-рано, защото една котка "погали" Коцето. Личната каза, че може да има Т 2-3 дни и да се дава Панадол. ОЩе имаме топче и червенина на ръката, където му слажиха инжекцията. Слагаме му компрес с риванол, ама вече втора седмица и не минава, голяма реакция се е получило. Като беше бебе му минаваше на първата седмица. И аз днес като го пипнах се учудих и притесних защо още не му се маха това топче.

Снежи, купи ли тиранти?

# 218
  • у дома
  • Мнения: 967
Благодаря ви, момичета за отговорите   bouquet
а на нас ни я сложиха сега, защото мин. месец малката беше болна...
Sinara и Наталия като бебе по-леко ги понасяше тези ваксини, чак се чудя...

# 219
  • Мнения: 164
Момичета имам нужда от помощ. В момента сме на вълна -Търсене на количка. Тя много сложна работа било. Очите ми кървясаха от четене във форума,косата ми настръхна от баснословни суми. Моля ви кажете вие какви колички ползвате и ме посъветвайте какво е важно.
Обикаляхме с мъжо някои магазини в Бургас,но избора не е особено голям. Препоръчаха ми ето тази на Giordani-Какво ще кажете? Сумата, която сме решили да отделим е до 400-500 лв. . И още нещо дали сме обиколили всички магазини,в които се предлагат колички? Ходихме зад Операта, в Синди,в Полием,в Штъркел,в Слънчо,в Пикадили,в Йори. Знаете ли други магазини?

# 220
  • Мнения: 4 546
бумболино - от първа поликниника малко надолу, по пътя за немската

# 221
  • Мнения: 356
Еми то, madllen , е много сложна. То май това са магазините. До Краснодар има още един, цените май са малко по-ниски от другите магазини (поне по мое сравнение) - ТОБОЛИНО. Има избор!
Количката е хубава, най-важно е ти да си я харесваш, да е удобна както на теб, така и на бебчо!

# 222
  • Мнения: 356
Аз се забравих нещо.
И пак встрани от темата. Някой да знае къде се провеждат курсове за водни спасители, няма зачение дали ще са в Бургас или някъде другаде. Търсих из google, но нищо не се показа. Ако имате инфо за това, моля да ми кажете, че ми е спешно  Praynig

# 223
  • Мнения: 279
Някой да знае къде се провеждат курсове за водни спасители
Курсове за водни спасители се провеждат към БЧК-Бургас.

# 224
  • Мнения: 356
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт