Естетични процедури за лице и тяло – 66 тема

  • 46 730
  • 765
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 781
На същия принцип е като Морфеус, само че под друго име. Назад по темите имаше положителни отзиви.

# 706
  • Мнения: 485
Здравейте дами! За гр.Бургас кой бихте препоръчали за поставяне на ботокс за първи път ? Ще бъда изключително благодарна за насоки и споделено мнение🌹🍀 . Като моля Серафимов ,Наззал и Генчева да не ми бъдат препоръчвани .

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 4 715
Аз за първи и единствен път сложих преди 5 години при Паздерова, уж консултацията беше с майката, а ме боде дъщерята, много ме болеше, едвам издържах, челото стана бетон, но малко ми се смъкнаха клепачите, издържа само 3 месеца, 600 лева беше тогава, и така и не повторих, сега се чудя дали да не пробвамдругата прехвалена-Кенолова

# 708
  • Мнения: 485
Паздерова изобщо не съм я слагала в потенциални опции. Изначало не я харесвам изобщо като лекар .

# 709
  • Мнения: 4 524
Момичета, познати ми прехвалиха много това нещо. Някоя да го познава или ползвала:

# 710
  • Мнения: 250
Здравейте, дами! Горещо моля, да ме посъветвате, къде в София поставят биостимулатор Sculptra. Чета за много добри резултати. Дерматолог, при който ходя за естетични процедури, ми предложи Lenisna, който съдържа ХК и при този продукт, резултата е по-бърз спрямо  Lenisna. Исках да направя консултация и за Sculptra и да преценя, коя процедура да приложа. Благодаря предварително!

# 711
  • Мнения: 30 608
С Дерма акт даже има промо до утре на Скулптра, а лекар там д-р Чилингирова.

Последна редакция: нд, 08 фев 2026, 21:27 от ДХ3

# 712
  • Мнения: 480
Момичета, вече някой има ли мнение за процедури с апарата sylfirm x? Води се за микронидлинг.

И аз се интересувам за процедура с него, в Гугъл ми излизат Contour clinic и Heaven clinic🤔

# 713
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 790
Да споделя нещо интересно - боря се вече десет и повече години с едни дребни гадни образувания под окото, няколко на брой, едно до друго, неприятни на вид, нещо като милиуми, но за мен по скоро са някакви малки брадавици. д-р Пенев с со2 се опитва два пъти, през няколко години, при което имах ужасен оток и бано възстановяване и нищо, пак си останаха. Третирани са пак с со2 в Скин лайн, станаха дори по-зле, получи се нещо като келоид. Накрая отидох при най-обикновен лекар-дерматолог, който с най-обикновен електрокауголатор ги махна!

# 714
  • Мнения: 45 642
Кarmacoma, а дерматологът каза ли каква е точната диагноза за тези образувания?
Вчера и аз платих трета Скулптра. Трябва да се обадя и да запазя час и лекар.

# 715
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 790
Сирингоми, или нещо такова. Стои като грозд под окото, релефно, моите бяха едно до друго.

Последна редакция: пн, 09 фев 2026, 12:41 от karmacoma

# 716
  • Мнения: 6 587
Имах едно мъничко под едното око след бременност, което дерматолог с течен азот намаза, след ден почерня и падна. Съвсем го бях забравила, докато не прочетох твоя пост. Не знам какви лазери и коагулации, но с азот успешно махат всичко много бързо. Може и да не е същото, но пък 10 години да не могат да се справят....

Последна редакция: пн, 09 фев 2026, 10:01 от aDream

# 717
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 790
Не можеха, особено след процедурата в скин лайн станаха още по изразени и кожата се удебели. Лекарката, която ми го махна, ми каза, че течен азот не е подходящ за този тип.
Важното е, че се махнаха. Пиша го, защото е интересно като факт-модерни лазери, дъра бъра и накрая едно допотопно нещо оправя проблема.

# 718
  • Мнения: 747
Здравейте,
от промоциите на ДермаАкт се бях настроила за микронидлинг с екзозоми.
Но сега влязох да прочета повече за процедурата и виждам, че се прави с апарат Морфеус 8.
И изпаднах в колебания - това е същият апарат, за които има мнения, че топи мазнините по лицето. А аз си нямам такива.
Дали някой е запознат - микронидлинг с Морфеус различно ли е от процедурите, които се коментират тук? Или си е същото?

Rolling Eyes

# 719
  • София
  • Мнения: 1 195
ДХЗ, специално искам да ти благодаря за препоръките за д-р Чилингирова. Силно съм впечатлена и от работа, и от отношение. Имам много трудни за работа устни - асиметрични и вертикално, и хоризонтално. Справи се блестящо. Прекрасна е във всякакъв смисъл. Heartpulse

Общи условия

Активация на акаунт