Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 727
  • 444
  •   1
Отговори
# 270
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Бонбо-Нелла,и твойта мома е много хубава,моята е същата като тази която съм показала,защото откраднах идеята от тази колежка Mr. Green/както казах това не са мойте ,мойте чакат за рамка./
Spinki кончетата са на Димешънс и се продават с паспартуто,и само добавяш рамката.
А другите ги взех от нета,и са от две части-паспарту и гобленче.
Но е много приятно за шиене,малко труд пък изглежда голямо.
Валя май и аз ще го влача до към 6 години,като гледам,ама и мерак за него нямам та незнам....

# 271
  • Мнения: 728
SV не е ли трудно така -няколко заедно?Ще трябва да пробвам защото на някои големи гоблени на фона почва да ми омръзва.
Dayli ще се радвам на схемата на Мавританката както и да покажеш снимка на твоя гоблен   bouquet


http://strykova-l.narod.ru/index.html

Заповядай HugКликаш върху този линк,после отиваш където пише женщиньІ и на 5-та страница е снимката на гоблена.Като кликнеш където пише скачать,можеш да изтеглиш схемата.

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 21:02 от Dayli

# 272
Наистина е прекрасен, mamaYanni!
Ще последвам съвета ти и ще го комплектовам според по-шарената схема Wink

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 15:34 от Geri_Sveti

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 690
spinki нищо не съм получила на лични още.
Някой беше споменал веднъж за магазин "Мистър Гоблен" или нещо подобно в Пловдив. Може ли да ми каже някой къде е точно?
    Бебешок, "Мистър гоблен" се намира на подлеза на Понеделник пазара - от страната на пазара.

# 274
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 282
Ей, върха сте  bouquet
Алегорията съм я виждала и преди, супер е, ама май е трудна за моята несръчност Embarassed
Като свърша "Заливът на палмите" почвам часовника на Бонбо-Нелла Hug Само да питам на каква точно панама се шие? Вижда ми се бяла, Аида ли е к'ва е Thinking След това ще трябва да ми пращате момата с кафето...за кухнята Whistling Но не бързайте - това ще е след мнооого мнооого време hahaha

# 275
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 553
Dayli, много хубави работи има в този сайт, даже си дръпнах няколко.  bouquet

# 276
  • Мнения: 728
Dayli, много хубави работи има в този сайт, даже си дръпнах няколко.  bouquet

Радвам се,че ви харесват Hug

# 277
  • Мнения: 1 111
страхотен сайт,наистина Peace

# 278
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 608
/b],
Unknown Lady, намери ли още риби? Мога да поровя за делфини и мидички...

Намерих всичко на всичко само 2 бройки  Simple Smile Аз търся рибки, но не за детски гобленчета. Делфини имам, рибите са ми кът  Simple Smile Който има схеми на рибки, нека ми ги изпрати, ще съм му много благодарна  bouquet
Момичета, има едно италианско списание за ръкоделия - Ракам. Ако някой някъде го види да се продава, нека да пише къде, че нещо пак ми изчезна. Струваше към 6лв и има невероятно много и красиви модели както за гоблени, така и за всякакви други ръкоделия.

# 279
  • Мнения: 270
/b],
Unknown Lady, намери ли още риби? Мога да поровя за делфини и мидички...

Намерих всичко на всичко само 2 бройки  Simple Smile Аз търся рибки, но не за детски гобленчета. Делфини имам, рибите са ми кът  Simple Smile Който има схеми на рибки, нека ми ги изпрати, ще съм му много благодарна  bouquet
Момичета, има едно италианско списание за ръкоделия - Ракам. Ако някой някъде го види да се продава, нека да пише къде, че нещо пак ми изчезна. Струваше към 6лв и има невероятно много и красиви модели както за гоблени, така и за всякакви други ръкоделия.

Ама аз не разбрах дали искаш онова, моето, което ти показах.... newsm78 Ако искаш - кажи как да ти го пратя.
NAN, много добре стои в кухнята, аз мисля по-нататък да го комбинирам с тези:

- струват ми се подходящи, май... newsm78

# 280
  • Мнения: 270
/b],
Unknown Lady, намери ли още риби? Мога да поровя за делфини и мидички...

Намерих всичко на всичко само 2 бройки  Simple Smile Аз търся рибки, но не за детски гобленчета. Делфини имам, рибите са ми кът  Simple Smile Който има схеми на рибки, нека ми ги изпрати, ще съм му много благодарна  bouquet
Момичета, има едно италианско списание за ръкоделия - Ракам. Ако някой някъде го види да се продава, нека да пише къде, че нещо пак ми изчезна. Струваше към 6лв и има невероятно много и красиви модели както за гоблени, така и за всякакви други ръкоделия.

Ето и тези:

# 281
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Dayli, много хубави работи има в този сайт, даже си дръпнах няколко.  bouquet

Радвам се,че ви харесват Hug

Направо много ми хареса този сайт!

# 282
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 608
Бонбо-Нелла , изпрати ми ги. Да, искам ги тези рибки. Пиша на лични.
Скоро ще снимам лични творби, само да разбера как точно става, че нещо съм смотана с техническите неща  Simple Smile

# 283
# 284
  • Мнения: 1 744
всевиждаща свалих едни рибки от твоите копирах ги,но сега не мога да ги изчистя от компютъра да знаеш защо става така

Общи условия

Активация на акаунт