🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #14 ФИНАЛ: 08.12.2025

  • 198 115
  • 3 168
  •   1
Отговори
# 2 730
  • България
  • Мнения: 3 347
Снимките с ирисите са във всеки мол и базар, и да искаш не можеш да избягаш от тези лаладжии. Никаква кражба на бизнес не е, вероятно е привнесен бизнес от чужбина.

# 2 731
  • Мнения: 33 970
Анна Мария се загрози ужасно с този отрязан нос. Прилича на психо с тези очи като копчета, половин нос и огромни джуки. Гледа изключително тъпо и все едно винаги не е в час.

# 2 732
  • Мнения: 2 442
Ясно ми е това за бизнесите, просто уточнявам за какво ставаше въпрос.

# 2 733
  • Мнения: 1 398
Ако Виктор и Кристина не са ви писнали,да знаете,че няма да слизат от реалити предавания - ще влизат в КнИ. Ужас!

# 2 734
  • Мнения: 1 311
Какво е КнИ?

# 2 735
  • Мнения: 1 398

Къщата на инфлуенсърите

# 2 736
  • София
  • Мнения: 2 472
На мен ми звучат доста логично разказите и обясненията на Виктор и Криса, учудва ме този хейт към тях на предните страници. С чатове показаха, че Дениз лъже за много неща, включително за това, че не е обиждала и заплашвала, както и за това, че били поканени от Найден на масата в бара.
Изобщо една долна платена, че и озолобена труженичка е Дениз. Оказа се и уонаби мутра, която плаши бившите си гаджета с биячи.
Нямам обяснение за широката подкрепа, която получава една обикновена проститутка.

# 2 737
  • Мнения: 387
От любопитство отворих профила и сторитата на Ана Мария.
Изглежда отвратително, с напукани огромни устни, зачервени. Фъфли брутално. Мигли си е сложила и го играе “невинно”, тип “healed girl era”. 🥴🤢

# 2 738
  • Мнения: 5 282

За Кристина едно нещо ми е много чудно - юрист била, много успешна била, а нея очевидно вятър я вее на бял кон ! Кога изобщо ходи на работа ?! И работи ли реално когато ходи или е само за отбиване на номера ? Такива юристи - айляци,  като нея никога не съм виждала, а съм виждала много ! И може да се каже, че е "успешен" за адвокат, но "успешен" юрист ?! Толкова е бавна и мудна, сигурно попълва данните на 3 бланкови договора за целия месец. Мисля си, че тази юридическа професия е само проформа за престиж и така и я упражнява. Адвокати и юристи са много заети и натоварени хора, занимават се с разнородни проблеми и трудности ежедневно, напрежението е голямо. Няма шанс Кристина да работи реално такава работа. Тя вечно се шляе по почивки, по цели нощи е по баровете или до преди да се събере с Виктор така е живяла. Невъзможно ми се струва да се занимава  сериозно с такава професия. Сигурно ходи за по 2, 3 часа на ден в кантората на някой татков приятел, колкото да трупа стаж. Някой чувал ли е някога някой да я пита някакъв юридически въпрос ? Аз не съм, а би трябвало. Всеки говори за професията си, но не и тя, защото няма какво да каже. Тук има момичета адвокати, юристи, ще ми е интересно, ако още пишат
Права сте. Аз съм адвокат. Ежедневието на юриста е напрегнато и иска доста концентрация, четене и ежедневни усилия. Категорично Кристина (,която се представи като юрисконсулт на дружество) се показва като посрвдствена личност, която не вярвам да преследва кариерно развитие в правната сфера.
Аз няколко пъти съм правила изказвания, че Кристина ми е трън в очите, защото петни професията. Аз също съм адвокат и категорично, няма как тя да упражнява професията, с ежедневието, което има. Нашето работно време е общо взето 24/7.

# 2 739
  • София
  • Мнения: 2 472
Аз ли греша или Кристина никъде не е казвала, че е адвокат? Казвала е, че е юрист, което е нещо съвсем различно.

# 2 740
  • Мнения: 2 176
Oх, тоя какво си мисли че са - Джен Зи и Бионсе ли? Тия ако не се разделят и доубият взаимно до КнИ - да не съм розичка.

# 2 741
  • Мнения: 2 915
Просто е завършила право в незнайно кой университет, което само по себе си не е кой знае какво постижение.

# 2 742
  • Мнения: 325
Кристина е юрист консулт и винаги поправя че не е адвокат, че само и го лепят защото не са наясно.
Реално Дениз е ясно че е такава, но Виктор трябва да спре защото падна на нивото и.
Аз лично не бих била окей настоящия ми да говори непрестанно за бившата си, той не се спря.
Ако беше замълчал по-добре щеше да е .
Всички знаят каква е Дениз

Последна редакция: вт, 23 дек 2025, 14:19 от Ssstef

# 2 743
  • София
  • Мнения: 1 963
Никой не отрича, че Дениз си изкарва парите в онлифенс и прави секс за пари, това си го знаем. Но начинът, по който Виктор ходи от подкаст в подкаст да я плюе с пяна на уста показва или че още е влюбен в нея, или че наистина има много много тежки проблеми.
Кристина за никакъв юрист не става, мисълта й тече със скоростта на охлюв, няма обща култура, няма лексика, а откак се взе с този й замина на кино и ореола на интересна жена. Да не говорим, че няма уважаващ себе си юрист, който да иска да влезе в Къщата на инфуенсърите. Пеняви се и тя 20 минути да обяснява за сметката в THe One, много са жалки и двамата, животът им се върти около Дениз.

# 2 744
  • Мнения: 6 549
Ана Мария е заприличала на Ани Владимирова.

Общи условия

Активация на акаунт