Пъзели 71

  • 20 721
  • 690
  •   2
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 39 085
Enjoy 1000 - House Of Colors

# 361
  • София
  • Мнения: 2 476
Хай много е готин
В Озон има промоция 4 пъзела за 25Е и да се оплача има само два, които си харесах. Другото е "имам го" и "редила съм го" трагедия Laughing

# 362
  • Варна
  • Мнения: 39 085
Напоследък и аз нещо не успявам да си харесам пъзели в озон. Едно, че голяма част ги имам, второ, че новите картинки на любимите ми марки не ме грабват особено, трето, че няма кой знае колко нови зареждания. Списъкът ми с Любими е под 20 броя, май не помня да съм имала толкова малко.

# 363
  • София
  • Мнения: 1 468
Хай много е готин
В Озон има промоция 4 пъзела за 25Е и да се оплача има само два, които си харесах. Другото е "имам го" и "редила съм го" трагедия Laughing
Да взема да си харесам аз други два 😉

# 364
  • Варна
  • Мнения: 39 085
Trefl 500 - The Magic Tree

# 365
  • София
  • Мнения: 2 476
Честита баба Марта!
Пътешествието е завършено

# 366
  • София
  • Мнения: 2 709
Galison Paper paradise 500 части

# 367
  • Варна
  • Мнения: 39 085
KS Games 500 - Life Under The Ground

# 368
  • Мнения: 24
Е, аз пък си харесах цели 8 броя. Не знаех за офертата, снощи ви прочетох. Разгледах, хвърлих 8 в количката и викам -ще помисля, защото имам доста натрупани и се бях зарекла докато не ги наредя, да не си купувам нови. Цяла нощ сънувах пъзели и драмата дали да си купя тези, защото наистина офертата е добра. Събудих се в 6ч и веднага ги поръчах, вече съм спокойна.

# 369
  • София
  • Мнения: 2 476
Едно Дисни от мен

След мини частите на Трефл тези ми изглеждаха огромниииии.

# 370
  • Варна
  • Мнения: 39 085
Ravensburger 500 - Rabbit Recital

# 371
  • Мнения: 6 734
Just You and Me - Cherry Pazzi 1000


Много си влошиха качеството, откакто станаха толкова комерсиални - разслоени, огънати, ожулени и отчупени ушета, подгониха Арт.
Честит 3 март! (как е възможно един флаг да няма?)

# 372
  • Варна
  • Мнения: 39 085
Schmidt 1000 - Encanto

# 373
  • Мнения: 585
Crystal Dreamship Harbor
Buffalo, 1000

# 374
  • Свищов
  • Мнения: 1 050
След голяма пауза най-накрая да се отчета с пъзел. Известно време имах други проблеми и не ми беше до това. Но надявам се, че ще имам повече време и желание да възобновят хобито си.

Общи условия

Активация на акаунт