Закъснява ми...

  • 3 055
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
Все едно чета за мен в момента,с тази разлика,че ми закъснява с три седмици,направих си два теста-Шуър Чек и двата са отрицателни,а както се вижда долу по лентичките ми,имам си две девойки и не ми се мисли,че може да е на път и трета.Аз също си взех час за лекар в понеделник.Стискам ти палци всичко да е наред при теб,дано и при мен положението да е ок Praynig.
Успех Валентин, надявам се всичко да бъде наред. Моля те после сподели как е минал прегледа, защото знам колко е гадно да чакаш да ти дойде и да го няма.
Непременно ще споделя Hug,днес ми е прегледа и много се притеснявам,дано всичко да е ок.Блаодаря ти загрижеността и се радвам,че при теб нещата са се оправили.  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 053
Много сте мили всички благодаря ви за съчуствието. Дойде ми в неделя, но нямах възможност да пиша. На профилактичен преглед ще отида обаче на всяка цена.

сигурно си по спокойна сега  Hug
ма,ти не сподели какъв искаше да е резултата от закъснението  Flutter

# 17
  • Мнения: 4 053
walentin  успех  Hug

# 18
  • Мнения: 276
И моят тест беше отрицателен ,а се сдобих с едно ревящо бебе. newsm07

# 19
  • Мнения: 78
Много сте мили всички благодаря ви за съчуствието. Дойде ми в неделя, но нямах възможност да пиша. На профилактичен преглед ще отида обаче на всяка цена.

сигурно си по спокойна сега  Hug
ма,ти не сподели какъв искаше да е резултата от закъснението  Flutter
Ами тя и аптекарката, която ми продаде теста явно видя, че съм притеснена и ми пожела да ми покаже това, което искам. Исках наистина да бъде отрицателен. Въпреки, че детето ми е вече на 4 год. още не ми се иска второ.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Причини- много могат да са. Лекарят ще ти каже. И аз пусках подобна тема преди седмица  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 388
Момичета,оказа се,че не съм бременна,но имам поликистозни яйчници и затова се е получило това закъснение,изписаха ми хапчета за предизвикване на цикъла и сигурно до една седмица ще ми дойде.Благодаря на всички за съпричастността  bouquet!

# 22
  • Мнения: 15
Доста съм притеснена, просто не ми се чака повече и имам много неприятно усещане, че нещо не е наред. А закъснението е само с 4 дни.
Здравей и от мен! И на мен цикъла ми е много редовен и при закъснението ми с три дни миналата седмица си направих тест и се оказа положителен при което щях да припадна. Аз имам дете на 1 г. и още едно след толкова малко време щеше да ме съсипе и направих аборт съответно. Но се надявам при теб всичко да е както искаш ти. Успех!

schr здравей, опитвам се да ти пиша на лична, но ми дава, че пощата ти е пълна.

# 23
Здравей, не се познаваме но имам нужда от малко информация относно направения от теб аборт. Аз съм в същото положение, имам дете на 1г. и ми предстои аборт, но не знам какво да очаквам, умирам от страх , никога не ми е случвало преди това. Моля те много напиши ми каква е процедурата, какво е усещането б, боли ли , а след това. Ще ти бъда благодарна ако ми оговориш.Много съм отчаяна и смачкана.

# 24
  • Мнения: 78
Здравей, не се познаваме но имам нужда от малко информация относно направения от теб аборт. Аз съм в същото положение, имам дете на 1г. и ми предстои аборт, но не знам какво да очаквам, умирам от страх , никога не ми е случвало преди това. Моля те много напиши ми каква е процедурата, какво е усещането б, боли ли , а след това. Ще ти бъда благодарна ако ми оговориш.Много съм отчаяна и смачкана.
Здравей, аз съм правила аборт преди да родя и искам да те успокоя, че физически не се усеща нищо , защото се прави с пълна упойка. Трябва да се настроиш психически и да не мислиш какво би било ако, а да мислиш за това като за по-малкото зло в тази ситуация. Успех! Дано всичко мине безпроблемно!

# 25
  • София
  • Мнения: 344
Здравей, не се познаваме но имам нужда от малко информация относно направения от теб аборт. Аз съм в същото положение, имам дете на 1г. и ми предстои аборт, но не знам какво да очаквам, умирам от страх , никога не ми е случвало преди това. Моля те много напиши ми каква е процедурата, какво е усещането б, боли ли , а след това. Ще ти бъда благодарна ако ми оговориш.Много съм отчаяна и смачкана.
Зара, разбирам те напълно. Преди 7 месеца абортирах (имам дете на 2 год. и много проблеми-сериозно болен в семейството; нямаше как да бременея и да раждам пак). Естествено бях смазана заради тези обстоятелства.Чисто физически не ще усетиш болка нито по време на аборта, нито след това.Направих го към 16 часа следобяд, към 17.30 си бях у дома. Легнах си раничко.Сутринта бях в идеална форма.
Стискам ти палци.
Мисля разбира се за това, много често го мисля, но се налагаше.

Общи условия

Активация на акаунт