оправяте ли си леглото сутрин

  • 13 625
  • 255
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Това е първото нещо, което правя .Въпрос на навик!

# 16
  • Мнения: 474
сега го оправям, понеже слагам бебето на него да си играе. Ноо преди, когато ходех на работа ми стоеше винаги "оправено за лягане", както казва мъжа ми. Затваряхме вратата на спалнята и  bowuu

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Гласувах с първа опция, макар че не е точно първото нещо, което правя сутрин. По-скоро е 5-6-тото, след като се облека, измия, облека детето и измия и него и след като му направя закуска

# 18
  • София
  • Мнения: 5 285
Само да уточня, че живеем в една стая Simple Smile Т.е. налага се да го оправяме. Не го оправям, ако мъжът ми е бил нощна смяна и му го оставям неоправено: само да вземе душ и да си ляга  Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 959
Това е първото нещо което правя след като стана

# 20
  • Мнения: 656
Това е първото нещо, което правя

# 21
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
не оправям легло. смятам че е напълно излишно действие. чаршафите ми са с ластик и си стои изпънатко, напълно идеално за мен!

# 22
  • Мнения: 441
Мразя да оправям леглото,но се налага  ooooh!.Спалнята вече е детска,а хола спалня.Когата не сме на разходка прекарваме времето си в спалнята,затова леглото е оправено задължително  Naughty.

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Оправям си го, да. Веднага като стана, просто ми е навик. Много рядко, ако бързам много и нямам време го оставям не оправено.

# 24
  • Мнения: 425
Гласувах с опция 1,макар че първо се мия,а леглото е второто нещо,което правя всяка сутрин.

Въпреки, че не обичам да го правя и при мен е така. Но от другия месец ще излизам преди приятеля ми за работа, така че това ще стане негово задължение Twisted Evil  Joy

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не! В спалнята ни никой не влиза.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 798
Оправям го, още преди да си измия зъбите.

# 27
  • Мнения: 1 065
Не го оправям,само изпъвам чаршафите и завивката.С покривка го застилам много рядко,когато очакваме гости и има вероятност по някаква причина в спалнята да влезе чужд човек.

# 28
  • Мнения: 3 622
Това е първото нещо което правя - въпрос на навик  Laughing

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ооо, разбира се, че оправям леглото още като стана. После застилам с ковертюрата. Това си ми е навик от малка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт