Гледайте тази вечер шоуто на Слави!!!

  • 10 594
  • 272
  •   1
Отговори
# 105
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не е ли малко просташко да отправяш такова предложение на жена в моето положение?
Какво ти е положението? ...на черешата?

Пък като не искаш да те манипулират - що гледаш и пишеш в тази тема?
пиша , защото искам да изразя мнението си...а не за да изказвам предпочитания...и ако забелязваш - не го правя! Чети по-внимателно , за да може да вникнеш в написаното , а не ми скачай на първа сигнална...моля!

Отдолу на лентичката е отразено.
Май не четем всичко. Явно не само Слави има проблеми с очите...

То така - незадоволените мъже се чудят на кого да си го изкарат.

# 106
  • Мнения: 2 673
..много врагове има Слави, мнооооого!
егати работохолика ooooh!уважавам такива хора..
можем само да се поучим

# 107
  • Мнения: 480
Колко е трудно да се приеме, че други хора имат различно мнение от твоето...

# 108
  • Мнения: 3 861
а сефте....
Такива теми бол
но то така или иначе това вече се коментира...
"Къде е Слави?"
"Болен ли е Слави?"
"От какво е болен Слави?"

евала за изявлението

Ами вече стана ясно къде е Слави.
Що да не помълчим малко, а?  Peace
Како Сийке, държиш се като луд с картечница в тази тема.
Просто съм учудена безкрайно от мненията ти. От самото начало повтаряш и потретваш, да млъкнеш и да не коментираме. НЕ може да не се коментира, какво прави Слави, как е Слави и т.н. Това не е бай Иван от Трън, за да не го коментираме и за да ни е все едно, какво става с него. Слави е доказан ТВ водещ, актьор, певец и какъв ли не ерудит в страната ни. Той самият е решил да сподели със зрителите, какво му е. Така че не може да пискаш по цялата тема, как трябва да млъкнем и какви клюкарки сме.
Да сме помълчали малко... И как става това, когато става въпрос за него? И защо е нужно?
Ню, не съм те засичала от доста време.....липсваше ми Hug
както винаги, много точно казано

# 109
  • Мнения: 835
Това което се случва на Слави е ужасно. Искрено съжалявам и се надявам да се оправи. Нека не се правим излишно на хора с малки души.

# 110
  • София
  • Мнения: 2 968
..много врагове има Слави, мнооооого!
егати работохолика ooooh!уважавам такива хора..
можем само да се поучим

Да, така е. Пример е към днешна дата по отношение на професионализъм.

# 111
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Това което се случва на Слави е ужасно. Искрено съжалявам и се надявам да се оправи. Нека не се правим излишно на хора с малки души.
Явно не се правим. Явно доста хора окло нас са с малки души.

# 112
  • ES
  • Мнения: 2 172
Жалко наистина за болестта на Слави, но аз съм съгласна с тонколона басова. Точно пък днес ли избра Слaви да излее мъката си. Божеее, боже, хората за рейтинг кво ли не правят.

# 113
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Жалко наистина за болестта на Слави, но аз съм съгласна с тонколона басова. Точно пък днес ли Избра Слвай да излее мъката си. Божеее, боже, хората за рейтинг кво ли не правят.

Що? Какво му е на деня?

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Съжалявам за здравословните проблемите на Слави, надявам се бързо да се оправи. Стискам палци, дано всичко е наред.

# 115
  • Мнения: 4 195
Ама какво му е на днешния ден, а?
Вип Брадър ли? Боже ooooh! ooooh!

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Жалко наистина за болестта на Слави, но аз съм съгласна с тонколона басова. Точно пък днес ли Избра Слвай да излее мъката си. Божеее, боже, хората за рейтинг кво ли не правят.


Всъщност какъв ден е днес?
Освен, че синът ми има рожден ден. Всъщност да. Това е причината, колко съм глупава. Егати.

# 117
  • Мнения: 1 273
Някои хора яко ги тресе конспирацията а?

# 118
  • Мнения: 2 673
Жалко наистина за болестта на Слави, но аз съм съгласна с тонколона басова. Точно пък днес ли избра Слaви да излее мъката си. Божеее, боже, хората за рейтинг кво ли не правят.

защо newsm78какво има в днешния ден?? във ВИП-а - номинации...нищо повече...
хора, недейте да търсите под вола теле Tired
нека сме по-фини

# 119
  • Мнения: 480
Аре стига, де. Прочетохме вашето мнение, нека и хората си кажат тяхното...ако може  Tired

Общи условия

Активация на акаунт