Кой плати за сватбата ви?

  • 6 940
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
Izviniavam se za latinizata, no kredora ne mi izliza... nashata svatba si poehme nie...vsichko, izleze kum 5000 lewa... kolkoto i svekurva mi da ima stari razbiranie, kato deteto triabva da e krasteno na neia ili na maja i, ili chovek da se obrashta kam neia s maiko i nepremenno kum maja i s tatko....i kakvo li oshte ne... prinzipno svatbata po  neinite stari razbirania triabvashe da se poeme ot tiah, samo che tova izvednaj veche ne beshe v neinite razbirania sa sin i svatba...i sa tova si ia poehme nie...

# 61
  • Мнения: 2 700
Съвършено сами си платихме всичко, а родителите ни бяха предоволни от това.  Laughing
И двамата сме от семейства, където не се държи на публичното изпращане на абитуриент или войник (по наше време се правеше), или на масови роднински събирания. Сватбата ни беше прекрасна, направена само по наш вкус, на която родителите ни бяха само гости.

# 62
  • Мнения: 188
Сами си платихме и организирахме ние, татко само плати ресторанта на нашата рода. Родителите на мъжа ми нямаха абсолютно никаква възможност да поемат каквото и да било, но не се сърдим на никого. Искали сме да се оженим, направили сме си го, никой не е длъжен да ни плаща. Абсолютно съм съгласна с Белинда Peace

# 63
  • Мнения: 4 451
Разходите си поделиха моите и неговите родители. Тогава и двамата бяхме безработни и да са ни живи и здрави родителите... Сватбата беше истинска приказка Grinning.

# 64
  • Мнения: 3 334
родителите ни поеха по-голямата част от празненството.Ние си платихме глезотиите,като аранжор на ресторанта,конфети,ди-джей,камерата................това е от нас,от родителите ни останалото. Peace

# 65
  • Мнения: 742
Родителите ми  bouquet. А аз ще платя сватбите на моите деца. Peace

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Когато решихме да се женим, искахме само подписване с родителите и кумовете, но свекърите настояха за сватба и няколко месеца по - късно направихме църковен брак и поканихме гости те си поеха разноските. На поканите и двамата си бяхме написали вече еднаквите фамилии, и дори майката на кумата, която знаеше че сме женени от няколко месеца се учудила че сме  с еднакви фамилии. Ритуала и халките ние  си платихме.

# 67
  • Мнения: 1 364
Родителите ни.

# 68
Родителите ни.Ние си купихме само халките и платихме на диджея.

# 69
  • Мнения: 3 537
Родителите ни, цялата сума си я разделиха на половина.
Отделно моите родители платиха облеклото на мъжа ми, а неговите - моя тоалет.

# 70
  • Мнения: 23 405
Ние си я платихме.

# 71
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ние. Всичко, до стотинка. Родителите ни бяха като на гости Laughing, натоварихме ги само с някои дребни работи - поръчване на цветя и разни такива.

# 72
  • Мнения: 4 406
Ние. Всичко, до стотинка. Родителите ни бяха като на гости Laughing, натоварихме ги само с някои дребни работи - поръчване на цветя и разни такива.
и ние така... те малко се обидиха, щото искали да участват активно в приготовленията... е, мина им естествено

# 73
  • Мнения: 10
и ние си платихме всичко сами взехме пари на заем и след сватбата като си върнахме заемите ни останаха малко пари и за море

# 74
  • Мнения: 1 045
Всичко сами си платихме което според мен е най-добрия вариант  Peace Ей присъствали сме на сватби дето се почват едни панири м/у родителите - ама аз имам 25 човека гости пък плащам за 30 , как става тоя номер .. Скандали , ругатни  ooooh! Егати селянията . Тъй че по-добре сами отколкото родителите  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт