Какво пазим и на кого го оставяме - döstädning и не само

  • 9 668
  • 182
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 920
И аз нямам торба с пликчета, не понасям найлон Simple Smile

# 181
  • Мнения: 11 684
Аз нямам , защото непрестанно ги позлвам . Като взема неща от пекарната и после ги разпределям за закуски на домочадието и набързо ги преконфигурам. Та даже и други ми трябват. И т.н.

# 182
  • София
  • Мнения: 46 758
Имам торба с торбички, признавам. Уж гледам да ги редуцирам, като ги ползвам за боклук, но пак се натрупват.
От детските дрешки, има една торба, в оня апартамент, със съвсем малко неща - една блузка от 1 клас, две бодита, ей такива дреболии.

Общи условия

Активация на акаунт