Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 5

  • 47 529
  • 307
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 243
Сега да си кажа за перлените бои - те са в шишенца по 10 гр/на прах/ и годността им е до 2010 година. Някой беше питал за това.... Laughing

# 91
  • Мнения: 3 927
Аз, аз питах. Другата седмица съм в Пловдив и ще отскоча до бл. 104 ли беше....тази годност много ме устойва Simple Smile

# 92
  • Мнения: 243
Да, бл. 104 Laughing

# 93
  • Мнения: 243
Да задам един въпрос към майсторките /само че, ще го чета утре/:
Как украсявате с млени орехи, кокос или др. тортата отстрани, така че, да полепнат плътно, равномерно и да не падат по дъното на чинията? newsm78 newsm78

# 94
  • Мнения: 818
Вчера с мьжо имахме юбилей-** години откакто се запознахме и станахме гаджета.По този хубав повод направих тази торта
-вьтре е торта Крем аля крем

# 95
  • Мнения: 678
Това спретнах за нашия юбилей.Е неможе да се мери с Бамбинка малинка,но все пак ми е втори опит

# 96
  • Мнения: 678
После ще ви дам рецептата че е моя измишльотина

# 97
  • Габрово ,сега Испания
  • Мнения: 74
Страхотни торти ,браво момичета ! smile3501Скоро и ние имаме юбилей и ще ползвам идеите ви smile3508

# 98
  • Мнения: 972
Супер идейки. Браво на вас!  newsm10

# 99
  • Мнения: 1 698
michel, mimes, Зори, аз също бих взела 1 кг. Така мисля, че го докарваме да си разделим 1 опаковка.
Обаче с придвижването до там ми е трудно - мога само докато има на кого да оставя Щурчо, т.е. утре около 5 ч. и през почивните дни след 11 ч.  Удобно ли ви е?

Тези дни на мен изобщо не ми е удобно, мъжа ми ще работи и двата почивни дни, няма кой да гледа малката за да дойда до магазинчето, а Понеделник ще имаме гости? Най - ми е удобно в работно време през седмицата, че тогава мога да извикам баба й за малко да я гледа. Ако искате сряда- петък да се разберем нещо? Някоя от вас ходила ли е до Кадемлия, че онази част не ми е позната? Мога да стигна безпроблемно до Подуяне /имам маршрутка до там/, а от там вече може и да не се оправя newsm78
Може и друг вариант, ако ходите Вие, аз да мина през седмицата да си взема покупката от някоя от вас? Вие кажете?

# 100
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 749
Здравейте момичета, много ми се ще да направя тази торта за рождения ден на мъжа ми ,но така и не открих рецепта и приготвянето и .Много ще съм благадарна ако някой знае.http://www.spynet.ru/2006/07/27/torti.htmlПървата

# 101
Pupelina   аз правих 2 пъти такава торта виж в темата "галерия торти",вътре беше шоколадов сладкиш.А ти може каквато искаш да направиш вътре стига повърхността да е твърда за да можеш да я обвиеш с фондана.

# 102
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 749
Swetleto  точно твоята торта видях в галерията и много ми хареса .Прочетох как се прави но все си мисля че няма да се справя с Фондана  . newsm78 Ако не те затруднявам би ли ми обяснила как се прави .

# 103
Ами Pupelina аз опекох шоколадовия сладкиш във тава с форма на сърце.После опекох едно по-малко сърце и между двата блата шоколадов крем и тя стана доста висока,но така ще се закръгли отгоре сърцето и ще заприлича на дупе.Разточваш фондна и го слагаш отгоре и започваш да го поизглеждаш с ръце в посока отгоре надолу докато изчезнат гънките.Това е.Иначе идеята е супер!Опитай ще се справиш без съмнение! PeaceУспех и ако има нещо питай пак. Wink

# 104
  • Мнения: 1 209
хайде и аз да се от4ета, отдавна не съм правила, но днес сътвотих това за един приятел .

отвън- рисуван марципан варна , с панделка
отвътре - торта мока4ино с орехи

Общи условия

Активация на акаунт