СНБМ - инициативи - 9 част

  • 10 889
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 828
Mими, Кали много болести около вас  Cry Пожелавам бързо оздравяване на всички подред и мишките и ти Мими - дано се разминете без сериозни заболявания  Praynig

# 61
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Дами аз съм съгласна за заглавието, извинявам се, че не се включвам, но 1 интернета ни е тука има, тука нема и 2 търча по задачи.

Мими, мила да се оправяш, направо ми е жал за тебе - пълна си с толкова енергия, а тия болести не ви оставиха на мира! Hug

Кали, дано се оправите и вие, че и на вас много ви дойде! Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 6 210
Цитат
По 200 лв. помощ от Столична община за млади семейства при раждането на първото им дете предлагат общинарите от ССД Милан Миланов, Радослав Кацаров и Стефан Асенов. Условието е поне единият родител да има постоянна регистрация в София и да няма навършени 35 години. Съветниците са изчислили, че Столичната община може да си позволи този разход, тъй като годишно в града се раждат около 13 000 деца, от които не повече от 10 000 са в семейства, отговарящи на условието. Сумата от 2 млн. лв. била напълно във възможностите на общината.
тук

То не е лошо и в София някой да помисли за подпомагане на родителите при раждане на дете.
Но защо само на първо? Това ще помогне ли на преодоляването на демографския срив?
А има и явна дискриминация по възраст. Или 35-36 годишните могат с години да плащат данъци и да харчат пари в този град, но като опре до получаване на нещо обратно, те нямат право .
И какво от родени 13000 деца за 10000 ще има пари, а родителите на останалите 3000 да се оправят както могат.

# 63
  • Мнения: 4 181
Момичета, довечера чат от 19 часа  Peace

# 64
  • Мнения: 3 336
Мацки, късно виждам това за чата, а и не пиша от нас, на гости съм.

Мими, дано не е това, което предполагаш, стискам палци всичко да е наред  Hug

Ние сме по-добре, направо не смея да кажа Rolling Eyes

# 65
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Момичета, в кой останаха шаблоните за цветята за празника? Искам да си направя малко цветя, но хич не ме бива сама да си нарисувам, а и тези бяха толкова красиви.......

# 66
  • Мнения: 4 181
Момичета, аз съжаление ми изникна нещо и н можах да се включа в чата.
Нека днес в 19 часа да си направим пак чат  Rolling Eyes
Искам да уточним място за срещата в понеделник и задачки.

# 67
  • Мнения: 4 181
Момичета, среща в понеделник в 19 часа в Дон Домат, където бяхме миналия път.
Ако някой не знае къде е да казва  Peace

Много ви моля  всички да разгледате много добре предложенията и да се сте подготвени с мнение за понеделник, за да не губим време.
Ако някоя от вас няма да идва на срещата ще ви помоля, срок до неделя 20 ч да изпратите на общата поща мнението си , за да го имаме предвид при обсъждането.

Взимате файла, който Кали беше пратила в пощата с предложенията, и срещу всяко нещо пишете коментари - съгласни, несъгласни или ако имате някакви размисли по темата.

В понеделник със сигурност трябва да изчистим това, за да може да се работи вече по текстовете, нямаме време за губене.
Гери, Ренци, Янич и другите момичета от провинцията, моля ви включете се по този начин в обсъждането на предложенията  Praynig

Напомням, който има да носи фактури , по спомени май са Ина и Влади, да го донесе, че трябват на Доли за отчета  Peace

# 68
  • Мнения: 2 070
Momicheta, sorry za latinicata, no sum v nqkakuv klub v Burgas, na svatba sum dnes tuk, doidoh s noshtniq vlak, pospah si v spalniq vagon,razhodih se veche po plaja i iz morskata gradina i sled malko shte si tursq toalet.  ooooh! Vkushti nqmame komp,povreden e neshto, a na rabota sum tolkova zatrupana,che nqmam sekunda da vlqza da vidq kakvo stava,dobre, che ne ste pisali mnogo.

Shte si razpechatam da procheta predlojeniqta i shte opitam da doida v ponedelnik. Molq kajete v koi Don Domat se subirame?

Kali, borqt se nai-veche za suzdavane na specialni veloalei, koeto ne iskliuchva tova trotoarite da sa svobodni, govorihme si i za tova. A veloaleite po princip mogat da sde izpolzvat tochno ot maiki s kolichki, hora,koito karat roleri i t.n., ne sa samo za koloezdachi. Naposleduk chuvam, che i ot obshtinata sa haresali ideqta, tuk tam po mediite se spomenava.

Hubav weekend na vsichki!

# 69
  • Мнения: 4 978
Още една тема за 'абсурда да си майка в тази държава':
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187291.0
за който има време и желание да чете и пише.

За срещата - много вероятно е да не успея да дойда (причини бол, но на първо място това, че Пешаки заминава на 9-ти ... до есента  Sad)

Момичета, не ви ли прави впечатление, че интереса към нашия подфорум драстично е намалял? Епизодично се пускат теми, на които никой не обръща внимание (освен Зина и Дейзи, които обаче не смогват да огреят навсякъде).
Има и друго, което ме измъчва от доста време и не мога повече да си мълча и да си заравям главата в пясъка - Ренци, Жени, Влади, Вики, какво ви отдалечи от тук и ви превърна в читатели, и то от време на време, на темата? Изчерпахме ли се? Или има нещо друго? Готова съм да си посипя главата с пепел, но да се 'върнете'. Обичам ви и много ми липсвате.  Heart Eyes Вярвам не само на мен.

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 11:23 от Cruela D'Evil

# 70
  • Мнения: 4 181
Ине, съжалявам, че няма да можеш да дойдеш  Sad
Моля те, пусни си до утре вечер коментарите в мейла, за да ги имаме предвид  Peace

И каквото имаш да даваш на Доли моля те звънни й на нея да се уточните как да стане  Praynig

# 71
  • Мнения: 4 181
Момичета, къде ви е хванала липсата всички  Rolling Eyes
И в пощата нищо няма, да разбирам ли че ще дойдете всички на срещата в понеделник, много ще се радвам, ако е така  Wink

Деси, в Дон Домат на ъгъла на 6-ти септември и Славянска.  Каот тръгнеш от Раковска по Славянска на първия ъгъл вдясно  Peace

# 72
  • Мнения: 3 336
Гери, честит имен ден  bouquet

Да си жива и здрава, много обичана и истински щастлива Heart Eyes

Ради, да ти е жив и здрав Жорката, да расте силен, умен и красив мъж  bouquet

Хриси, честит имен ден на баща ти, да ти е жив и здрав и все така усмихнат и готин  bouquet

Дано не съм изпуснала някой, честит Гергьовден на всички  bouquet

# 73
  • Мнения: 3 336
Мацки, преглеждам си пощата и видях нещо, което една мама ми е писала преди време - "Тук деца до 16 години не плащат лекарства, безплатни са също така и за бременни, и до 1 година след раждане на детето. Аз съм в Щотландия, но мисля че важи за цяла Великобритания."

Как ви се струва Wink

# 74
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

Една малка виртуална почерпка за здравето на сина ми и баща ми!  bouquet
Гери, честит имен ден!

Честит имен ден и на всички празнуващи!

Общи условия

Активация на акаунт